Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 20

  • 61 332
  • 745
# 645
Лени,  Hug много му е весело на Халит, вижда конкуренция в мустака на този фен. Joy

Сега в затвора още повече ще брадяса. Grinning

Виж целия пост
# 646
Цитат
много му е весело на Халит, вижда конкуренция в мустака на този фен.
Не е фен, колега е Peace





Лека нощ, момичета с Халит ! Grinning

Виж целия пост
# 647
Добро утро с усмивки   Heart Eyes

Виж целия пост
# 648

Добро утро и хубав ден!  Hug

Ватански хумор.  Grinning Grinning



Виж целия пост
# 649
Привет!

Лили, Варна, bouquet!

Да ви кажа, не всичко е така, както изглежда. Имам предвид фрагмана.
Да, някой писа, че арестуването на Джевдет си е правдоподобно и по-добре, че стана така, отколкото някоя фантасмагория или пък да е видение на Азизе. Поне от Яни се отървахме, отмъщението е на лице. То никога няма да е достатъчно, разбира се, но всъщност фрагманът показва основно първите кадри от серията- отвеждането на Джевдет, отчаянието на Азизе...Показани са моменти, които да повдигнат още повече любопитството и в същото време  -кадри от настъплението, които въздействат патриотично. Но все пак това е един цял епизод, в който ще се случат десетки неща. Джевдет ще бъде освободен под някакъв предлог. Главен герой да стои и да кърши ръце, докато навън ври и кипи...Измислили са го. Свидетели сме на  толкова врътки в сериала, Ешреф паша оживя, свалиха Хилял от бесилото срещу Леон, Хилял се измъкна от прострелването на Леон, писмото го смениха под носа на Азизе, Джевдет оцеля при взрива, Тефик също възкръсна като Янък ефе, Хамилтън мина на страната на турците/засега/, бебето е спасено...
Така, че ми е интересно този път какво ще бъде...Филипос ще узнае ли истината за Азизе? Тя ще отиде ли в чифлика и колко време ще бъде там? Даго ще узнае ли все пак чия жена е тя? Ще се задълбочи ли връзката между Якуб и Йълдъз и какво ще ни покажат от нея? Леон ще помогне ли по някакъв начин на Джевдет след арестуването му? Или пък дори и кралят, знае ли човек.   Laughing Laughing

Да пуснат и някоя снимка, различна от фрагмана. От резюмето нищо не очаквам, винаги са много постни.

Хубав ден ви пожелавам! Hug  Heart Eyes

Виж целия пост
# 650

Едва ли някой се съмнява, че Джевдет ще излезе бързо от затвора.
Даже още в тази серия.
Въпросът е с какво оправдание. Или кой ще помогне.
В поясненията към фрагмана на сайта на Канал Д пише, че Азизе е отчаяна и очаква помощ от Якуб.
Той успя да влезе под кожата на Фил, може да му се примоли, аман-заман пусни тъста  Mr. Green, но не мисля, че  е толкова влиятелен, че да стане само с неговите молби.

Не ми се вярва още в тази серия Азизе да хукне към чифлика. Снимката, която се появи на Есра с момичетата ме кара да мисля, че Евсун и Емине ще отидат в Измир да търсят Азизе. И на тях какво ще обяснява. Трябва да разберат, че не е Айше баджъ, дали ще научат и чия жена е, не знам. Джевдет може да е в затвора през това време.

Има да се случат много неща. Азизе със сигурност няма да стои със скръстени ръце, докато Джевдет е в затвора. Но може ли да се яви пред Фил. Аз така и не разбрах трябва ли да се крие или не? Бабата тръгна да черпи с баница цял Измир, че снахата й се върнала жива и здрава. Значи не би трябвало да е тайна. Но пред Филипос няма да минат с баница. Там ще трябва някакво правдоподобно обяснение. Той не е глупав и наивен.
Виж целия пост
# 651
Имам предвид, че място за отчаяние няма.  Grinning Laughing
Да, не би трябвало да е проблем нейното  завръщане. Претърпяла е травма,намерили са я на брега, стояла е някъде, докато се възстанови. Върнала се е. Така е обаче, само на пръв поглед. Видяхме последствията от нейното преживяване. Но за пред Филипос....освен, ако не му разкаже някой истината. Джевдет няма да е. По-добре и него да застреля. За него е ужасно, че гърците са направили това с Азизе. Той не може да си прости. И думите за огньовете във фрагмана го потвърждават. С какво отвращение облече отново униформата. Тази униформа, която Азизе ненавиждаше, сега за първи път показаха и неговото вътрешно състояние да се докосва до нея...Сякаш чувстваше себе си опетнен, безпътен...
Виж целия пост
# 652
Щастието не е конкретна дестинация, а насока. Да си щастлив,
означава да си в тази насока, която те кара да бъдеш щастлив...



Добро утро, Прекрасни! Heart

Учи се от вчерашния ден, живей днес и носи надежда за утре.. Hug




.....................................

Еее, Момичета  Hug, поредните  интересните коментари! Благодаря! bouquet



Пожелавам ви от сърце  един необикновен, усмихнат и прекрасен Вторник!  Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 653
Хел, тази снимка на Халит не е нова, нали? bouquet  Вчерашните снимки от сета, като ги видях, ми се прииска пак да го среша поне. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 654
Цитат
Хел, тази снимка на Халит не е нова, нали?
Не, не е нова  Peace

.....

 Grinning Grinning



                                   ................................................

             

                                    И един усмихнат Боран Heart Eyes

             
Виж целия пост
# 655
В седмицата на Али една сладка снимка.

Как му се радва Бергюша.  Heart Eyes Heart Eyes





........................

Хилял! Свирачите дойдоха.

Свирачка си ти!


 Joy



Виж целия пост
# 656
Няколко снимки с Али и от мен  Heart Eyes






---------------

Снимки от 44 епизод


И на линка още https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/foto-galeri/vatanim-sen … -fotograflari?p=4
Виж целия пост
# 657

РЕЗЮМЕ

- убийството на капитан Янис предизвиква вълна от възмущение в гръцката армия

- Филипос отстранява Джевдет от командването на 4-ти армейски корпус

- това слага край на плана, подготвен от Али Фуат паша и Джевдет

- Азизе търси начин да спаси Джевдет

- работата на Азизе в полза на освободителното движение се превръща в заплаха за цялото й семейство

- Джевдет е лишен от възможността да участва в гръцкото настъпление, той рискува всичко, за да може да компенсира по някакъв начин това неблагоприятно развитие на събитията

-  турската армия е изправена пред голяма опасност
Виж целия пост
# 658
Цитат
- Джевдет е лишен от възможността да участва в гръцкото настъпление, той рискува всичко, за да може да компенсира по някакъв начин това неблагоприятно развитие на събитията

Какво ли означава това- бягство ? но тогава окончателно ще скъса с гръцката армия...

Варна bouquet  благодаря за превода Hug

Mydream bouquet за снимките Hug






Виж целия пост
# 659
Варна, благодаря за превода на резюмето! Hug

Добре, сега дъщерите няма ли да задават въпроси? От една страна защо баща им извършва това убийство? От друга страна  - на гръцки офицер, нали и той е един от тях?

Джевдет ще рискува.... ясно е, че той няма да стои и да чака в килията.

Е, остана една сряда за гадаене. В четвъртък ще стане ясно.

Рискува всичко, според мен означава най-вече мисията, то семейството му е потенциално все в риск...

Азизе изглежда и тя няма как да се включи при това положение.

коментар
 2h2 hours ago

#VatanımSensin 44 bölüm fotoları ve özeti😥😥😥bir dizi izlersin ve insan hiç mi mutlu olmaz ya?bir kere de bir bölümde sadece yüzümüz gülse çok mu😣😣😣

Отговор: Хич!



Щях да питам днес, това имате ли представа какво означава?

Sevgili takipçilerimiz yeni bir kelime daha öğrenme vakti geldi😉 ''Kelime Diyarı''adlı projemizin bu haftaki kelimesi ''BERGÜZAR'' 15 Şubat 2018 tarihine kadar bizi takip edip bu tweeti RT yapan iki takipçimize yazarlık okulumuzun birbirinden güzel kitaplarını hediye ediyoruz.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия