ОКТОМВРИйче вече пее, гука и се смее - Тема 4

  • 68 910
  • 751
# 210
Малчо и преди си имаше  няколко зачервени участъка с по суха кожа.Педиатърът в началото на месеца като ходихме каза,че нищо му няма и ако искаме да си вземем козметика на А-дерма за атопична кожа,но не бил чак
толкова сериозен проблемът,а тази козметика е доста скъпа.Сега обаче и ситни пъпчици по крачетата се появиха.Гложди ме дали е от това,че не изгладих,че се напасват нещата. Thinking Сега пак почнах с бебешко олио да го мажа уж да хидратира по-добре.
Виж целия пост
# 211
Ние пък ни диагностицираха с хидроцеле,събирала се течност в тестисчето ,пратиха ни на хирург той гледа опипва и каза ,че нищо не се правело до година две,имало шанс да се оправи само,та някоя мама на момченце запозната ли е с това или някакви наблюдения имате ли,направо се побърках,с момиче като чели е по лесно.
Виж целия пост
# 212
Герито, днес се загледах и ми се струва, че единият е малко по-голям, но според цаща му всичко е нормално. Как точно ви поставиха диагноза, какво те усъмни?
Виж целия пост
# 213
Първата педиатърка при която бяхме го гледаше опипваше и нищо не казваше ,всичко му било ок.Но аз я смених ,защото нещо не ми вдъхваше доверие и при първият преглед новата педиатърка веднага каза ,че се съмнява за хидроцеле но да си го види хирург.Отодохме при детски хирург и той каза Да така е но било често срещано при бебета и понякога изчезвало до 1 г,аз като майка на момиче не бях се сблъсквала и нали съм си шал и паника се допитах и до друг лекар той ми каза същото .Иначе да по принцип се събирала течност и тестисите ставали по големи.
Виж целия пост
# 214
Малчо и преди си имаше  няколко зачервени участъка с по суха кожа.Педиатърът в началото на месеца като ходихме каза,че нищо му няма и ако искаме да си вземем козметика на А-дерма за атопична кожа,но не бил чак
толкова сериозен проблемът,а тази козметика е доста скъпа.Сега обаче и ситни пъпчици по крачетата се появиха.Гложди ме дали е от това,че не изгладих,че се напасват нещата. Thinking Сега пак почнах с бебешко олио да го мажа уж да хидратира по-добре.
Стефи, ако имаш възможност вземи козметиката на А Дерма. Аз взех и кожата придоби друг вид.
Има разни промоции ,погледни в интернет или в по- големи аптеки , например в Някой мол
Виж целия пост
# 215
Пийкок, сподели моля те какво точно на а дерма използваш, че да следя и аз
Виж целия пост
# 216
Скъпа е, но се ползва дълго време и това компенсира. Аз ползвам екзомега ддтф или нещо подобно Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Аз купих на А-дерма Прималба (бебешката серия) измиващ гел за коса и тяло 2х500 мл за 23.90 лв., което си е за без пари направо, т.е. 2 бр. на цената на 1.
Купих и лосион за тяло Прималба 500 мл за 22 лв. В момента ползвам Юриаж, който е 400 мл и струваше около 32 лв., така че А-Дерма даже ми излиза по-евтино.
Купих и крема за смяна на памперси, но първо ще доизхабя скапаната Мустела и тогава ще го започна него.
Виж целия пост
# 218
Моя пък, пупу, няма проблеми с кожата. Къпя го с Бочко, а редувам мазане с Бочко и един крем на Себамед, щото ни е подарък. Единствено Мустела ползвам за крустите.

Обръща се и по гръб, и по корем, ама трябва да е в настроение.
Виж целия пост
# 219
Да,точно за екзомега на Адерма каза педи.Сестра ми взе за малката,но засега не е забелязала ефект.Сигурно трябва повече време да се ползва.
Аз ползвам козметика на Хип още от раждането.И в болницата къпеха бебетата с такава.До скоро кожата му беше супер.Но изведнъж започна много да се изсушава,незнам от какво.Ще пробвам и с Адерма ако не се оправи.И вече ми е като обица на ухото всичко до което се докосва малкия да гладя
Сега като видях в нета,те огромни туби по половин кило били.40-50лв ще ги прежаля,пък ще има да мажа..
Виж целия пост
# 220
Joony, аз ходих при др Ефремов в първа детска болница. Вече са на нов адрес, точно до джъмбо на българия. Много съм доволна от него и изглеждаше като опитен специалист.

И аз ползвам на А-дерма прималба, защото и двамата с таткото сме с проблемна кожа и очаквах да се наложи. Ползвам и почистващото мляко, което взех по грешка, а се оказа  много удобно. Тази седмица смених шампоана и душ гела след почти 4 месеца.
Виж целия пост
# 221
Иначе я мажем с олио след баня на бейбилов. Някой беше казал, че не е доволен от него, но на мен ми харесва и не сме имали проблеми с него.
Виж целия пост
# 222
Аь минах през всички възможни марки, Юриаж, Авен, Веледа...и се спрях на Биодерма. Обаче това е толкова индивидуално, а и освен това деьата със суха кожа ползват специална серия от дадена марка, не една. От майки знам че най-много хяалят А дерма и Биодерма. Вече ако това не действа има едни скъпи немски и еди  турски крем. Обаче докато не се разбере от какво АД е провокиран, няма минаване, само облечение с мазане.
Виж целия пост
# 223
Аз ползвам Бочко за коса и тяло. Бях си взела и масло на Бочко, но от него и излязоха обриви и почнах да я мажа със Себа мед, че имам от курсовете. Много съм доволна от Себа мед, взех и лосион че на Нивея и от него съм доволна. Моята не може още да се обръща от гръб по корем.
Виж целия пост
# 224
Каката е с предписана козметика от дерматолог - Биодерма от серията Атодерм и нея ползвам за бебчо. С изключение на олиото, то е от серията АВС derm. Голямата щерка се повлия много добре от тях, а всяка зима правеше пристъпи на АД. Сега при първи признаци на сърбеж и грапавина започва редовно и обилно мазане и минава веднага. Добре се повлияваше и от крема на Др.Тайс, той поне е по-малка разфасовка и по-малък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия