Кауфланд - тема 26

  • 100 413
  • 728
# 270
Благодаря за брошурата.
Аз май тази седмица не харесах нищо.
Виж целия пост
# 271
Днес в Кауфланд, Mall Варна нямаше зареждане на гел капсули за цветно пране Ariel. Споделете за другите магазини как е, моля.
Виж целия пост
# 272
Вие в понеделник кога пазарувате в К? Питам, защото днес по обяд отидох да си свърша работа там, трябваше ми и масло, което обаче било намалено тази седмица. Нямаше дори и 1 брой останало! Някакви кашони разкъсани и разхвърляни като след война се стелеха по земята...
Виж целия пост
# 273
Уцелила си такъв момент, после ще изкарат пак. По-вероятно утре сутринта. Peace

ПС: В Метро има промоция 2 за 1 и маслото излиза 2 бр. за 7 лв.  Peace
Виж целия пост
# 274
ПС: В Метро има промоция 2 за 1 и маслото излиза 2 бр. за 7 лв.  Peace
И е с краварката в левия ъгъл Smiley
След малко пътьом ще мина през К. да си купя грейпфрути и ще видя как е при нас откъм зареждане. Но винаги в понеделниците в магазина е фраш. Паркинга е пълен. От там ми минава пътя за вкъщи и доста често рискувам живота си заради нервни шофьори. Anguished

Редактирам се.
В нашия Кауфланд имаше капсули. И хора имаше много. ММ дойде с колата да си купи Ариана, та напазарувах всичко от списъка ми.
Виж целия пост
# 275
Как се ядосах - снощи купихме руска салата в кутия. Отваряме я днес - развалена, а е в срок до 15/02. Обаче не пазя касовата бележка. Иначе щях да отида да им я тръсна....!!!!
Виж целия пост
# 276
По-добре, че е била развалена и сте си спестили да ядете от "руската" салата  Wink
Виж целия пост
# 277
Принципно си права, ама от време навреме купуваме, че аз я харесвам. Не всяка марка, но има една-две, които стават. Close
Виж целия пост
# 278
Кажи поне кои стават, че щях да натровя едни гости  Confused
Виж целия пост
# 279
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ще ги погледна другия път, че по опаковката ги познавам и ще ти кажа марката. А тази сега явно не става, ама така се ядосах, че я метнах в кофата със засилка.....хахахахха сега няма да ровя да я търся.
Виж целия пост
# 280
Руска салата и мен ми се е случвало да взема развалена.
Виж целия пост
# 281
Кажи поне кои стават, че щях да натровя едни гости  Confused
Не е за тази тема, но салата "Оливие" в Берьозка е чудесна! То и парите са ѝ "чудесни", но поне знам за какво съм ги дала. Не съм попадала на развалена, но може да зависи от магазина.
Виж целия пост
# 282
Благодаря, ще пробвам. Яде ми се като от едно време в дните, когато имаше и салам за нея Simple Smile
Виж целия пост
# 283
Руска салата в Кауфланд купувам насипна, от витрината, на Кенар е.
Но не повече от 500 гр. кутийка.
От Лидл  също съм вземала малки кутийки - около 1.60 лв.
Таня67, явно имаш оборотна Березка наблизо. В моята, до Кошарите от вратата те лъхва миризма на развалено.
А уж много офиси наоколо, пазаруват хората. ...
Виж целия пост
# 284
Руска салата в Кауфланд купувам насипна, от витрината, на Кенар е.
Но не повече от 500 гр. кутийка.
От Лидл  също съм вземала малки кутийки - около 1.60 лв.
Таня67, явно имаш оборотна Березка наблизо. В моята, до Кошарите от вратата те лъхва миризма на развалено.
А уж много офиси наоколо, пазаруват хората. ...
Да, само на Кенар става руската. Иначе аз купувам от Лидл като ни се прияде, винаги е хубава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия