Четвърти клас - II тема

  • 89 711
  • 740
# 285
Чух се и аз с моят 4токласник. Ежкова поляна написал с главна буква, трапчинките с "ъ", запетайките уж ги написал.
В тескта с разбиране се затруднил да "напише поуката интелигентно" както се изрази той самият. Като цяло е доволен, въпреки че традиционно се представя на изпити и състезания на по-ниско от обичайното за него ниво, така че очаквам още грешки да изскочат.
Виж целия пост
# 286
На нашите им смениха смяната за дните на матурите.
По този повод аз съм доволна, а от матурата той е доволен.
Утре не учат, имат патронен празник и изпращат 12 клас.
Виж целия пост
# 287
Много било лесно, но тази диктовка била ужасно дълга ... "и мамо, тази г-жа ни казваше къде има главна буква и къде запетайка"...това последното беше като оплакване от младежа.
Виж целия пост
# 288
Simple Smile показателно за тежестта на НВО.

Виж целия пост
# 289
Калоян се похвали, че бил единственият в класа, който написал "най-..." нещо си (забравих думичката) с тире. Ежко го написал с ж, но за трапчинката не си спомня, запетайките мислел, че са му правилни... ще видим. Simple Smile
Виж целия пост
# 290
При нас половината клас са получавали подробни указания (главни букви, запетаи и пр.), а другата половина - не. Калина познайте в коя половина е била и сега се чувства ощетена.

И в нашето у-ще нас направиха размяна на смените.
Виж целия пост
# 291
При нас също на част от децата са казвали запетайките и главните букви, а на другите не. Едната госпожа дори е казала, че има пряка реч и объркала доста деца. Възмутена съм и не е честно така. Дано да измислят начин да се диктува еднакво на всички. Да не се стига до такива ситуации.
Виж целия пост
# 292
Е, браво! Всъщност очаквано на фона на всичко останало!
Виж целия пост
# 293

Биха могли да правят записи за следващи години... и просто да ги пускат по радиото...
Виж целия пост
# 294
Училищата се стараят да изкарат резултатите високи, защото при тези с ниски такива, идват проверки. Цялата система е...
Виж целия пост
# 295
Къде може да се види сега диктовката?
Виж целия пост
# 296
Къде може да се види сега диктовката?

На 19-та страница в моя пост.
Виж целия пост
# 297
Както винаги с двоен аршин се мерят децата и 6-цата в едни училища е по-малко от 4-ка в други. Лошото е, че това се случва и на матурите в 7ми клас, когато балът е наистина много важен. В т. нар. елитни училища трудно пишат 6ци, а на матурите спазват всички правила, докато в малките квартални и в по-малките градове подсказват на изпита и всички са с висок бал защото и дипломите им са отлични. Confounded
Виж целия пост
# 298
Както винаги с двоен аршин се мерят децата и 6-цата в едни училища е по-малко от 4-ка в други. Лошото е, че това се случва и на матурите в 7ми клас, когато балът е наистина много важен. В т. нар. елитни училища трудно пишат 6ци, а на матурите спазват всички правила, докато в малките квартални и в по-малките градове подсказват на изпита и всички са с висок бал защото и дипломите им са отлични. Confounded
Нали в 7 клас, квесторите са от други училища и градове
Не звучи логично да е така
Виж целия пост
# 299
Училищата се стараят да изкарат резултатите високи, защото при тези с ниски такива, идват проверки. Цялата система е...

и за да блеснат, светнат и да се окичат с медала "Елитно училище" Head Band
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия