ФЕВРУАРСКОТО човече става на 1 годинка вече (Тема 2)

  • 65 362
  • 748
# 345
Благодаря на всички за пожеланията Simple Smile

Мими, не съм се обидила. Аз пък го казах по повод на коментара за увисналата кожа - нали менопаузата влияе и на това - кожа, коса, нокти, метаболизъм...
Ради, нямам много кърмения, това ми е единствено дете. Преди да забременея още ми беше изчерпан яйчниковия резерв и затова мисля, че приключих с мц.

Не съм много наясно с изследванията, но да не би по различен начин да ги изследват и затова да е разликата в резултатите? Сугурно наистина е по-добре да се повтори.
Виж целия пост
# 346
Изида, за изследването... единствено ми се вижда логично, ако имате съмнения в достоверността, да го повторите.

Миналия месец го играх това. Реших, че в лабораторията са замърсили пробата нещо и пуснах ново изследване в друга лаборатория. Която излезе със същия резулат де. Simple Smile
Да, най-вероятно отново ще пусна изследване, но в друга лаборатория.
Виж целия пост
# 347
Ех, да не забравя пак за рождения ден на Кайо - пожелания за здраве, здрави нерви на родителите и широки усмивки. И, както казва баба ми "по легално", тоест "всичко в средата" Simple Smile

Изида, гледай стерилната урина. Там са съществените резултати. Другата е с тест ленти, които и вкъщи можеш да направиш. Имай предвид, че стерилна урина, значи абсолютна стерилност, а не изстискан памук, събиране от гърне и т.н.

Да ви кажа кои играчки днес ми успокоиха деня - роло тоалетна хартия и плитка чесън, и плитка лук. Много боклук стана, много люспи и хартия изяде, обаче усмихната до уши и цял ден спокойствие за мен Simple Smile Другото, за което си умира е да наднича в тоалетната чиния, ама там дори моите граници минава, та я спирам Simple Smile
Виж целия пост
# 348
О, тоалетната чиния и четката за тоалетна са светия граал вкъщи, само да го изпусна да се шмугне в банята, после ги изкопчвам със сила, красъци, писъци... Но не мога да го оставя да си играе с тях, защото той все още опитва всичко на вкус, та...
Виж целия пост
# 349
хахаха, на толетната чиния и затварям капака, щото един ден беше набарала от препарата (някакво миризливо цвете, залепено вътре в чинията) и я хванах в последния момент. едва го измих, миришеше два дни на него. четката за тоалетна още не я е открила Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Цитат на: Elektra.13 link=topic=1015308.msg36327671#msg36327671
Ради, нямам много кърмения, това ми е единствено дете. Преди да забременея още ми беше изчерпан яйчниковия резерв и затова мисля, че приключих с мц.
.

Електра, имах предвид по колко пъти се кърмите в денонощието. На мен този път цикълът ми се възстанови чак след 10-тия месец като махнах нощните кърмения.😊

Изида, по-добре повтори изследването и дано резултатът с чистата урина се повтори!😊
Виж целия пост
# 351
Ахаа, не съм разбрала Simple Smile Много са кърменията, включително и нощем, не ги броя Laughing
Виж целия пост
# 352
Според мен от това се губи цикъла. Вероятно пролактина ти е висок още 😊
Ти кога ще отбиваш Кайо? Може би си писала, но съм забравила.
Моето момче постоянно иска да се гуши в мен. Не ме оставя на мира. При вас как е положението? Не съм свикнала на такова внимание. Дъщеря ми никога не е правила така.
Виж целия пост
# 353
При мен връзката кърмене - липса на цикъл изобщо не сработи. С първото раждане цикълът ми се възстанови някъде към шестия месец (кърмих до 2), а сега - два месеца и малко след раждането.

Моето момче постоянно иска да де гуши в мен. Не ме оставя на мира. Про вас как е положението? Не съм свикнала на такова внимание. Дъщеря ми никога не е правила така.

Аз имам обратния проблем. Синът ми също беше гушкав като бебе, но малката не е такава. Т.е гушна я и след малко тя започва да напира да слиза, извива се. По-дълго ми дава да я държа само ако е разстроена от нещо. Общо взето от съвсем малка си е такава. На ръце започваше да мрънка в един момент, а си стоеше спокойна в креватчето. Simple Smile

Виж целия пост
# 354
Явно теорията за привързаността на момчетата към майките си ще се окаже вярна 😊
Виж целия пост
# 355
Тя си Е вярна. Simple Smile Както и тази за привързаността на момичетата към бащите си. Simple Smile В момента го наблюдавам. Всяка вечер посрещаме мъжа ми на вратата, защото ми доставя удоволствие да виждам как малката му се радва - надава някакви неистови писъци от радост, смее се, рита с крачета. Simple Smile) Имаме и куче, което също се включва доста активно в комитета по посрещането ,та в коридора настава една голяма лудница. Simple Smile)
Виж целия пост
# 356
И при нас теорията за привързаността на дъщерите към бащите си е напълно вярна. То са едни радости, прегръдки, целувки. Радостта, която преди се прояваваше към мен вече е прехвърлена на по-малката дама, но за мен е голямо удоволствие да ставам свидетел на тази неподправена любов между баща и дъщеря.
Явно вече и аз си имам заклет фен, който непрекъснато ще ме обгрижва с внимание Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Симеон много се радва на баща си, пищи, подскача на колене и само да чуе ключа в ключалката се изстрелва като ракета натам. А когато аз се прибирам отнякъде няма такава неистова радост (то пък и аз не излизам много сама). Sad
Иначе за гушкането се гушка много в мен.
Виж целия пост
# 358
Бона, нормално. : ) И при нас е така. Все пак ние сме с тях 24/7. Дори и да мръднем за малко сами, няма време даже да им залипсваме.Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Благодаря ви много за пожеланията за РД на Ария!

Тя милата от някъде беше хванала розеола, и то точно пък на рождения си ден! 3 дена беше една омърлушена и отпусната, много ми беше жал да я гледам такава. И няколко пъти вдигна много висока температура, но слава Богу без гърчове! Та така, поне тази болест я минахме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия