Нямам предвид конкретно, а маркетингово и "етично".
Нямам предвид конкретно, а маркетингово и "етично". 
чак му се чудя не го ли боли?
Не забелвам аз, като гледам и сам ще се справи. То това е и "полезното" на това дърпане.
, иначе ми се иска да я продавам и да си освобождавам място.
Сигурно има деца, дето и навън го правят, но не е масово. На пролет или лятото детето вече ще си е голямко, навън ще играе и разсейва. До тогава вероятно кърменията ще са сведени до сутрин и вечер само. А пък и да поиска да суче навън, ако не ти е некомфортно, винаги може да се отделите в страни и да му дадеш. Ако пък ти е кофти да го кърмиш навън, ще му предлагаш вода или сок или каквото пие или ще го залъжеш с нещо друго. Варианти много.
още на 6 месеца го забели. Сега само го проверява как е. Е имаше малко драма защото го заболя и плака. Ама не й се мешам щом така практикува. 
Хич не се притеснявай и си кърми до когато сама решиш.
Препоръчани теми