Приятелят ми ме заряза!

  • 17 430
  • 160
# 45
Моля се това да е пързалка.
Не е! Участниците в подобни връзки/взаимоотношения се множат в геометрична прогресия .
Виж целия пост
# 46
малко извън темата(май), но провокирана от "11г сме заедно" да ви попитам. Има ли според вас и колко е този период, за който една връзка би следвало да се развие? Аз все си мисля, че ако след 2г не живеете заедно и няма изгледи за брак - работата е към трансфер...
Виж целия пост
# 47
Няма еднозначен отговор.
За всеки е различно. Може би около 2 години. И обратното не го разбирам де.. Заедно от 5 месеца и жената вече бременна..
Виж целия пост
# 48
А, не стига че е курвар, ами и скръндза. Неочаквано добра комбинация, как да не го обичаш такъв!

JoyJoyJoy

Тя връзката е на 11 год., но с тази негова професия, я имат сумарно 2 години заедно, я не.

Чудя се на такива жени- хем ги изгонили, хем не е за първи път, хем пак се натискат при тъпанара!? Това достойнство и самоуважение, явно не са им познати като понятия. Жалка работа.
Виж целия пост
# 49
А, не стига че е курвар, ами и скръндза. Неочаквано добра комбинация, как да не го обичаш такъв!

JoyJoyJoy

Тя връзката е на 11 год., но с тази негова професия, я имат сумарно 2 години заедно, я не.

Чудя се на такива жени- хем ги изгонили, хем не е за първи път, хем пак се натискат при тъпанара!? Това достойнство и самоуважение, явно не са им познати като понятия. Жалка работа.

Аз поради тази причина питах дали девойката работи или палавника я издържа... Защото й  е много добре,  ако той я издържа, и надали иска да го загуби - за 11 години, ако са били заедно 2 години, тя 9 години живот си е живеела...
Виж целия пост
# 50
Момиче, бягай докато е време!!!!!!!!! На 31 г. си, толкова си млада, заслужаваш ли такъв човек? Само лоши неща не чакат занапред,сега ти е тежко, ами ако имаш дете,да трябва да го гледаш,докато онзи се развява по жени?
Виж целия пост
# 51
Ах, почна се.
Комплексарки?


Да, много ме е яд, че когато бях на 18 и ме дърпаха да ме правят шугар бейби, не се дадох. Сега завиждам в бг-мамма на глупачките, които са се вързали да са държанка на идиоти. Толкова борба за правата на жените по цял свят и накрая какво?! Задомяват се с първия идиот, който прояви някакъв интерес и дори и да не ги иска, те пак там се бутат (последните 10-20 теми в СО са точно такива)

“Some women choose to follow men, and some women choose to follow their dreams. If you're wondering which way to go, remember that your career will never wake up and tell you that it doesn't love you anymore.”
Виж целия пост
# 52
Тези теми са полезни не само за авторите си. Това е шанс и за нас за пореден път да оценим партньора си, ако наистина сме попаднали на свестен човек. А тези които не са и накрая си дадат сметка, че нещо е генерално сбъркано в тяхната връзка да намерят смелостта да направят промяна и да потърсят щастието си преди да е станало прекалено късно.
Виж целия пост
# 53
Какво шугар бейби бе хора? Аз като се запознах с него и двамата бяхме скъсани.
Виж целия пост
# 54
Какво да правиш ли питаш!?
Направи това, което искаш ти, без значение кой как ще отсъди избора ти. Най-голямата глупост е да следваш чужди идеи за твоя собствен живот. Така или иначе всяко нещо струва друго нещо. А вместо тебе няма кой друг да избере за кое ще плащаш.
Виж целия пост
# 55
съгласна съм с luna, с уговорката, че преди да се направи избор(за каквото и да е) трябва много добре да се обмисли, защото някои неща са необратими!Казвам го от личен опит, както и от на моя близка(което няма да разказвам, за да не ви плаша). Аз смятам, че за 11г любовта е минала и заминала тамън няколко пъти. Не съм привърженик да се влачим 8г и после да цъфтим пред олтара, но сигурно има и хора, които биха ме оборили.Ако не можеш да си представиш живота с друг - прибери го, но с ясната идея, че плащаш цената през 2г да се повтаря маратона и че може на 40г да си сама и без дете(или с изоставено такова).Ако обаче смяташ, че би могла да бъдеш и с друг щастлива, то този шанс също не е безконечен. Възрастта 25-37 определя старините ни, имай го предвид...
Виж целия пост
# 56
малко извън темата(май), но провокирана от "11г сме заедно" да ви попитам. Има ли според вас и колко е този период, за който една връзка би следвало да се развие? Аз все си мисля, че ако след 2г не живеете заедно и няма изгледи за брак - работата е към трансфер...

За мен, след 2-3 години връзка, вече е време да се мисли за някакво съвместно бъдеще, а ако има разминавания-кой от къде е. Имам познати жени, които са загубили доста време с даден човек без никакво развитие във връзката.

В случая на авторката, когато е тръгнала с него е била само на 20г, така че не е имало за къде да бързат. Въпреки това, след първите 4-5 години е трябвало вече да помисли по-сериозно какво може да очаква от този човек.
Виж целия пост
# 57
Той не ме търси, ще ходи пак при новата си любов, така че май ситуацията е обречена.
Виж целия пост
# 58
Той не ме търси, ще ходи пак при новата си любов, така че май ситуацията е обречена.


И за какво ти е да те търси? Че толкова много искаш...
Ако дойде и пак започва да те лъже как ще остане с теб, ще му повярваш ли? А и не смятам, че знаеш за повечето му паралелни връзки.
Виж целия пост
# 59
Освен това тя мисли, че за 11 години забежката е била само една. С бразилката. Кой знае колко е е имало.
Ти ако си мислиш че КапризКа му е останала длъжна .... Много сте наивни в тоя форум .
Боли я фара за забежките му , той само да не спира издръжката . Каквото повикало, такова се обадило .  

Той не ме търси, ще ходи пак при новата си любов, така че май ситуацията е обречена.
Ай стига с тая любоФ . Кажи че нямаш пари и не си работила досега , че темата да мине в правилният коловоз .

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия