Място за боси стоножки - 16

  • 134 328
  • 746
# 375
Изкуствена са. Пише го отдолу.
Често пише едно, вижда се друго и некожените обувки се оказват съвсем кожени като пристигнат. Всеки, който е поръчвал достатъчно пъти, може да потвърди, че има доста такива случаи. Затова го споменах, защото ми изглеждат кожени, нищо че пише (и аз го виждам, мога да чета), че са от изкуствена кожа. Всеки решава какво му трябва и колко пари да даде. Аз баба си в ергономичен адидас няма да я обуя, пък и тя няма да иска, но ... идеи се приемат всякакви.
Виж целия пост
# 376
Всеки, който е поръчвал достатъчно пъти, може да потвърди, че има доста такива случаи.

Аз не мога. Не съм имала такъв случай. Обикновено е обратното дори. Нокой не продава кожени обувки на цени на некожени.
Виж целия пост
# 377
Амазон продава 😁
Виж целия пост
# 378
От офиц.сайт на адидас в UK мога ли да направя поръчка с адрес до превозвач и да платя с БГ карта виза?Питам да знам дали да почвам регистрация?
Аз съм поръчвала. Платих с мастър кард и ползвах Габиели.
Виж целия пост
# 379
Мерси!
Виж целия пост
# 380
От IPANEMA един номер по-голям ли се взима?
Да
Виж целия пост
# 381
Момичета, можете ли да ми препоръчате ниски и удобни боти от мека кожа, за баба ми, тя има кокалчета отпред и е трудна с обувките. Носи 36-37. Само черни, разбира се. Благодаря предварително!
Не разбрах дали държите кожата да е естествена или просто да е мека и да отговаря на останалите изисквания като за баба (зависи на колко години е бабата също), но ето вижте това. Вашите номера са на много приятна цена
Тук 36 https://www.amazon.de/Jana-Damen-25405-Stiefel-Schwarz/dp/B071JN … mp;th=1&psc=1
Тук 37 https://www.amazon.co.uk/Jana-8-8-25405-29-001-Womens-25405/dp/B … GP?th=1&psc=1
И на мен тези боти ми изглеждат да не са само изкуствена кожа.

Още едни https://www.amazon.de/Jana-26431-Damen-Biker-Schwarz/dp/B00WHR2R … bin%3A14223258031

Благодаря на всички за предложенията, предпочитам естествена кожа или велур, разбира се...

Бабата е на 87, трудно ходи, тежка е, но показаното горе ми се струва ок, жалко че е изкуствено....

Ако някой се сеща за още нещо, с радост ще следя темата....
Виж целия пост
# 382
Ето кожени
https://www.amazon.de/tessamino-Stiefelette-Echtleder-Rei%C3%9Fv … 7031%7C1899459031
https://www.amazon.de/tessamino-Damen-Stiefelette-Echtleder-Warm … 7031%7C1899459031
https://www.amazon.de/Strive-Footwear-Bamford-Orthop%C3%A4dische … rthop%C3%A4dische
Виж целия пост
# 383
За възрастен човек не бих купила обувки без проба. Много е важно да са му удобни и стабилни на крака, да не се пързалят и да обхващат/поддържат стъпалото добре, защото едно падане на тази възраст може да има сериозни последствия. Отново споменавам Дайхман - обувките без намаление са около 100 лв, с намаление от немския онлайн магазин могат спокойно да се намерят за 40-50 лв, но може да се пробва обувката (или поне подобен модел/подметка) в повечето градове в България.
Виж целия пост
# 384
Би ли показала какво поръчваш,отдавна си търся сандали на ...ниска цена.. Simple Smile
Виж целия пост
# 385
От офиц.сайт на адидас в UK мога ли да направя поръчка с адрес до превозвач и да платя с БГ карта виза?Питам да знам дали да почвам регистрация?

Да, пазарувам и от UK и от немският с мастър кард.
Имат 100 дена за връщане на стока. Последно връщах едни маратонки до Германия, за 1 седмица парите бяха по картата ми.
Виж целия пост
# 386
На  Napapijri  обувките отговарят ли си на номера?
Виж целия пост
# 387
Момичета, можете ли да ми препоръчате ниски и удобни боти от мека кожа, за баба ми, тя има кокалчета отпред и е трудна с обувките. Носи 36-37. Само черни, разбира се. Благодаря предварително!
mamaLina Flowers Cherry Blossom  
ако все още търсиш , тези са от склада ,естествена кожа и на добра цена
https://www.amazon.de/Rieker-57061-Slipper-Schwarz-schwarz/dp/B0 … mp;th=1&psc=1

https://www.amazon.de/Josef-Seibel-Damen-Sneaker-Schwarz/dp/B06X … mp;th=1&psc=1

Успех! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 388
За възрастен човек не бих купила обувки без проба. Много е важно да са му удобни и стабилни на крака, да не се пързалят и да обхващат/поддържат стъпалото добре, защото едно падане на тази възраст може да има сериозни последствия. Отново споменавам Дайхман - обувките без намаление са около 100 лв, с намаление от немския онлайн магазин могат спокойно да се намерят за 40-50 лв, но може да се пробва обувката (или поне подобен модел/подметка) в повечето градове в България.

Може ли да кажеш колко е доставката от немския онлайн магазин?
Виж целия пост
# 389
За възрастен човек не бих купила обувки без проба. Много е важно да са му удобни и стабилни на крака, да не се пързалят и да обхващат/поддържат стъпалото добре, защото едно падане на тази възраст може да има сериозни последствия. Отново споменавам Дайхман - обувките без намаление са около 100 лв, с намаление от немския онлайн магазин могат спокойно да се намерят за 40-50 лв, но може да се пробва обувката (или поне подобен модел/подметка) в повечето градове в България.

Може ли да кажеш колко е доставката от немския онлайн магазин?
Безплатно до адреса на превозвач в Германия и 2.99 на кг до офиса на превозвача в София, пристигнаха много бързо също така на немския адрес. После оттам до България зависи от превозвача.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия