Февруари най-вълшебното ни подари - една душичка къщата ни озари!

  • 66 299
  • 754
# 120
Честито на всички мамчета Simple Smile People Baby
Виж целия пост
# 121
Честито на новите мамчета. Да са много здрави, щастливи и спокойни бебчетата ви! Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Момичета, в коя седмица каква степен на зрялост ви е плацентата? Днес в 37г.с. бях на преглед и се вижда че съм втора/трета и е започнала да калцира Sad.
На мен и в 37+2дни и 38+2дни ми каза,че е втора към трета.
Виж целия пост
# 123
Момичета, в коя седмица каква степен на зрялост ви е плацентата? Днес в 37г.с. бях на преглед и се вижда че съм втора/трета и е започнала да калцира Sad.
Е, че ти коя степен искаш да е?
Нормално е да старее вече. То няма мн време
Виж целия пост
# 124
Момичета, вчера родих и аз. Всичко мина супер, малката е 2950 и 49см. Страшно е, ужасно е, но ще се справите всички! Стискам ви палци и ви съветвам - напъвайте! Като побъркани! Стискайте очите и напъвайте с корема и дупето
Виж целия пост
# 125
hamsti, Olaya, Кати - честито!

Бъдете живи и здрави!
Виж целия пост
# 126
Честито на всички, родили вече своите дечица! Наслаждавайте им се, бъдете здрави и спокойни и вие, и те! ❤️
Виж целия пост
# 127
Честито kati_an. Живи и здрави. Бързо възстановяване.
Има ли някоя мама родила за втори път нормално, да по успокои второраждащите, че втория път не е като първия?!
Виж целия пост
# 128
Честито, kati_an! Бъдете здрави и щастливи с бебето!
 Трудничко ама важното е да минава с успех😊.
Виж целия пост
# 129
Kati_an, честито, да сте здрави и усмихнати и скоро да се приберете вкъщи Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Olaya,Hamsti,Kati -честито,да са ви живи и здрави принцесите Heart Eyes
Виж целия пост
# 131
Честито на всички вече родили!  Да са ви живи и здрави бебенцата Simple Smile

Аз вчера бях на ЖК, няма изгледи за скорошно раждане, шийката е много дълга. До термин имам още 2 седмици, но с шийка 4 см едва ли ще тръгне по-рано, а това беше условието за нормално раждане.  Следващата седмица ще планираме дата за секцио Sad . Плацентата е втора степен.
Виж целия пост
# 132
Честито на всички новородили момичета - бързо възстановяване и спокойни първи дни с бебетата вкъщи!
Виж целия пост
# 133
Честито на всички вече родили!  Да са ви живи и здрави бебенцата Simple Smile

Аз вчера бях на ЖК, няма изгледи за скорошно раждане, шийката е много дълга. До термин имам още 2 седмици, но с шийка 4 см едва ли ще тръгне по-рано, а това беше условието за нормално раждане.  Следващата седмица ще планираме дата за секцио Sad . Плацентата е втора степен.

Предполагам, че си казвала и съжалявам, но защо се налага секцио, ако не родиш преди термин?
Виж целия пост
# 134
Kati_an честита рожба! Много радост да ви носи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия