Клиника Адела - пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева

  • 107 778
  • 738
# 450
Натали, аз преди месец взимах такова удостоверение от Репробиомед. Отидох сутринта на място без предварителни уговорки и ми го издадоха за 15 мин.
Виж целия пост
# 451
Натали, аз преди месец взимах такова удостоверение от Репробиомед. Отидох сутринта на място без предварителни уговорки и ми го издадоха за 15 мин.
Благодаря момичета, че с това пътуване ми е много проблем, а и отпуска трябва да взимам. Това най-ме тормози. Дано се наредят нещата, че вече всичко ми идва в повече.
Виж целия пост
# 452
Здравейте, момичета! Предстои ми процедура по фонда, нова съм при др. Калчев. Преместих се от др. Персенска. Дълго време се чудех кого да избера - Калчев или Стаменов. Избрах Калчев, заради добрите неща, които чух за него и ембриологът му. За мен ембриологията е много важна. Но сега се притеснявам, като чувам, че още не са готови. Доколкото разбирам пункциите и трансферите се правят в Репробиомед. Др. Пенчев ли изцяло се занимава с ембрионите или участва и екипа от Репро? Достатъчно добра ли е техниката там? Чудя се дали не сбърках с избора си, като нямам предвид доктора, а това че се забавиха , а аз нямам време да чакам. След три дена съм на преглед, не знам какво да правя, ако ми предложи да стартираме в Репро. Ако реша пак да сменям клиниката, то и при Стаменов ще има да чакам вероятно доста. Някой има ли мнение по въпроса?
Виж целия пост
# 453
Здравейте, момичета! Предстои ми процедура по фонда, нова съм при др. Калчев. Преместих се от др. Персенска. Дълго време се чудех кого да избера - Калчев или Стаменов. Избрах Калчев, заради добрите неща, които чух за него и ембриологът му. За мен ембриологията е много важна. Но сега се притеснявам, като чувам, че още не са готови. Доколкото разбирам пункциите и трансферите се правят в Репробиомед. Др. Пенчев ли изцяло се занимава с ембрионите или участва и екипа от Репро? Достатъчно добра ли е техниката там? Чудя се дали не сбърках с избора си, като нямам предвид доктора, а това че се забавиха , а аз нямам време да чакам. След три дена съм на преглед, не знам какво да правя, ако ми предложи да стартираме в Репро. Ако реша пак да сменям клиниката, то и при Стаменов ще има да чакам вероятно доста. Някой има ли мнение по въпроса?
Извинявай, че се бъркам в темата и ако въпроса ми не е за тук. Защо се отказа от д-р Персенска ?
Виж целия пост
# 454
Според мен, за заповед по Фонда, не е трябвало да сменяш. При излязла заповед, в Надежда едва ли щеше да чакаш повече от месец или два за друг лекар, тъй като вече си била пациент. Да не говорим, че там все пак имаш досие и, евентуално, опитът би бил от полза. Подходът на Калчев е съвсем различен. Не казвам, че е по-лош или по-добър, но ми се струва рисковано да стреляте в тъмното със заповед. А всяко ново напасване с нов лекар е стреляне в тъмното, особено пък със стимулиран опит. По-скоро, може би, трябваше да се насочиш към него след евентуален неуспех Peace
Виж целия пост
# 455
Аз май съм в същата позиция.
Имам час за 13.03 да обсъдим поредната спермограма и остава да започнем стимулация. Ако не са готови и ми предложи Репродуктивен, отивам в там. Ако не, ще чакам. И да запиша час другата, ще чакам повече.
Виж целия пост
# 456
Въпросът е, че като се самофинансираш, можеш да пробваш ЕЦ или съвсем лека стимулация, докато се "опознаете" с лекаря, което излиза доста по-евтино. Със заповед е добре да се усвоят максимално парите. Поне моята логика беше такава. На дълъг протокол с Гонал 450 ми се наложи да доплатя 1500 лева. Не искам да мисля какво щеше да е, ако плащах всичко сама Crazy
Виж целия пост
# 457
Аз май съм в същата позиция.
Имам час за 13.03 да обсъдим поредната спермограма и остава да започнем стимулация. Ако не са готови и ми предложи Репродуктивен, отивам в там. Ако не, ще чакам. И да запиша час другата, ще чакам повече.
Не те разбрах. Кой да ти предложи Репродуктивен?  newsm78
Виж целия пост
# 458
Боби, грешка е било от телефона Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Аз май съм в същата позиция.
Имам час за 13.03 да обсъдим поредната спермограма и остава да започнем стимулация. Ако не са готови и ми предложи Репродуктивен, отивам в там. Ако не, ще чакам. И да запиша час другата, ще чакам повече.
Не те разбрах. Кой да ти предложи Репродуктивен?  newsm78

Грешка, грешка... Телефонът ме поправя и не съм го видяла, де да беше така и в живота....
Ако Калчев ми предложи Репро, в което се съмнявам, отивам там... Хич не ми се чака вече, една година мина.
Виж целия пост
# 460

[/quote]
Въпросът е по-скоро да стане веднага, защото същият ден ще трябва да взема заповедта и да тръгна на обратно.
[/quote]

Наталия, за да си спестиш излишните притеснения просто се обади в Репробиомед и кажи че искаш да ти подготвят удостоверението. Така като отидеш то ще е готово и ще те чака и няма да си зависима дали ще има кой да го подпише. Твърде ти е сложно придвижването, за да рискуваш да ти го издават на място, като е достатъчно просто да се обадиш 1 ден предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Отивай и не му мисли. Аз от Репрото съм доволна. Отношението е много добро, ембриологът си е същия. Това чакане ни убива всички, дано да му се вижда края вече, ама надали.  ooooh!
Виж целия пост
# 462
Въпросът е по-скоро да стане веднага, защото същият ден ще трябва да взема заповедта и да тръгна на обратно.
[/quote]

Наталия, за да си спестиш излишните притеснения просто се обади в Репробиомед и кажи че искаш да ти подготвят удостоверението. Така като отидеш то ще е готово и ще те чака и няма да си зависима дали ще има кой да го подпише. Твърде ти е сложно придвижването, за да рискуваш да ти го издават на място, като е достатъчно просто да се обадиш 1 ден предварително Simple Smile
[/quote]
Благодаря, за мое щастие ще съм в командировка в София цяла седмица и ще мога да взема удостоверението, а следващата седмица ще си взема заповедта и дано ми се наместят до тогава хормоните и да можем да започнем опита. Толкова време мина от първата среща с доктора, а аз още се мъча с тези гадни хормони .
Виж целия пост
# 463
Въпросът е, че като се самофинансираш, можеш да пробваш ЕЦ или съвсем лека стимулация, докато се "опознаете" с лекаря, което излиза доста по-евтино. Със заповед е добре да се усвоят максимално парите. Поне моята логика беше такава. На дълъг протокол с Гонал 450 ми се наложи да доплатя 1500 лева. Не искам да мисля какво щеше да е, ако плащах всичко сама Crazy
А , това не ми хареса... да си доплащам 1500 лв. или около тая сума.  newsm78

Кристи.,
а направи ли хиперстимулация по дългия протокол ?
Виж целия пост
# 464
Нееее, направих хипостимулация Joy Joy Joy Три фоликула и едно яйце!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия