Искам да кажа ... (143) през февруари 2018

  • 303 171
  • 5 749
# 375
Нямаш ли телефон да и звъннеш. Много добре си с тая рокля, макар и отдалече.
Сесил, недей да скромничиш, виждали сме те, добре изглеждаш.
Виж целия пост
# 376
Ето другата снимка на Даун, с тази рокля повече ми харесва. Simple Smile

Скрит текст:

Виж целия пост
# 377
Как мина   феталната  Мър. Как е разбойника?
Виж целия пост
# 378
На мен и с двете ми харесва, зависи с коя се чувства по-удобно.
Виж целия пост
# 379
Пфу, аз, ако имах такива крака, сигурно само по гащи щях да ходя Wink Даун, тази втората е по твоя.
Виж целия пост
# 380
Кате, не вярвам, просто не се сеща, че е голямо момче вече.
Виж целия пост
# 381
Втората втората и аз. Седя тук си чопла с вас, а не ставам да се цедя , че след малко ще се чуе рев да знаете от къде е:)Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Как мина   феталната  Мър. Как е разбойника?
Добре е, харесаха го и на последната, предполагам наистина всичко е ок, че малко ме попретупаха, понеже до сега всичко е добре, ама айде, мина ми вече Simple Smile
Виж целия пост
# 383
А не се дразни, всичко е наред. Аз нали  преносих и се обаждам да си запиша час ден преди термина. И тая на регистратурата къв преглед  вика ти ще родиш докат дойдеш. Викам айде аз да знам искам ли преглед или не.Поне кг уцелиха де:)
Ставам да се качвам на помпата врче.
Виж целия пост
# 384
И аз гласувам за втората!
Даун , имам съседка ама също като теб, прическа, структура, даже и тя има такава рокля и постянно я карам да си слага , че много й отива. Ако не я виждах всеки ден бих казала , че си ти Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Още един за втората рокля, по-добре стои.
Виж целия пост
# 386
Здравейте.
Появявам се навреме да видя снимки.
Страхотни дечица Миднайт.
Даун си знае че ме кефи.На мен и двете рокли са ми супер.Втората цвета е по свеж.
Лиляна да си жива и здрава и всичко лошо да ви остава зад гърба.
Това успях да прочета докато чакам да ни вземат.

Благодаря за стиснатите палци.
Мина процедурата и се прибираме.
Сега е зле лицето и и я наболява, но ще мине. Процедурата е с локална упойка.Усеща се като убождане от писалка за измерване на кръвна захар.Така го описа дъщеря ми.
Ще се възстановява кожата няколко дни.
Следващата ще е след месец.Надявам се от две да има ефект.

Виж целия пост
# 387
А можело значи:) Категорично номер 2😘💝
Виж целия пост
# 388
Давиз, с този уред като писалка ли ви правиха, вчера гледах клипче, и хич не ми хареса, страшничко изглеждаше. Нещо вкарват подкожно ли? Пиши как е след няколко дни, като се успокои мястото. Стискам ви палци много  Praynig

Даун, излезе ли или си с пижама вече?  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
На мен ми хареса първата рокля повече.

Имам си двама отличници и един без  апокалипсис с оценките. Доволна съм и днес ще празнуваме. Добри са ми децата, ще трябва да го пиша по-често.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия