Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 114 306
  • 748
# 420
Въобще не се обиждам - много добре знаете, че аз самата съм меко казано потресена от всичко.

С това повдигане в края трудно ще мога просто да им направя cover up в по-нормална форма, без процедура по премахване. Ще се радвам, ако КПП ме запознае с нея.

Мислите ли, че имам право да си искам парите обратно? По закон нямам, защото съм ги дала под масата, както са ми поискани. Сега всичко ще ми излезе златно и въобще не знам с тази кожа дали ще има в крайна сметка задоволителен резултат.

Виж целия пост
# 421

Grinning
Виж целия пост
# 422
Аз изобщо не вярвам, че някой връща пари, ако клиентът не е доволен от свършената работа. Това важи за всички професионалисти в beauty-сектора: козметички, фризьорки, маникюристки и т.н. За съжаление, такава е реалността. Simple Smile

Примерно, в чужбина, без изобщо да ме пита дали съм останала доволна от резултата, фризьорка даже настоя да ѝ оставя бакшиш. Laughing Та, нищо вече не ме учудва.
Виж целия пост
# 423
Не са ли много тъмни за тази руса коса веджите ?
Виж целия пост
# 424
Аз исках тъмни, защото си боядисвам често косата и руса не стоя постоянно.
Виж целия пост
# 425
Althea, много си хубава, но нищо не разбрах от поста ти. А и моите вежди с твоите преди ретуша, според мен нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 426
Аз исках тъмни, защото си боядисвам често косата и руса не стоя постоянно.
Не са тъмни.Аз съм с руса коса и с подобен цвят на веждите.Цвета се определя най-вече от цвета на твоите собствени вежди,а не от цвета на боядисаната коса.
Виж целия пост
# 427
FlushedFlushed
Аз исках тъмни, защото си боядисвам често косата и руса не стоя постоянно.
Не са тъмни.Аз съм с руса коса и с подобен цвят на веждите.Цвета се определя най-вече от цвета на твоите собствени вежди,а не от цвета на боядисаната коса.
Също и цвета на кожата.
Ако бях сложила по-светли щях да съм като от северните страни. Руса, бледа кожа, светли вежди и лунички .Flushed
Виж целия пост
# 428
Между другото, аз много харесвам светли вежди, и на тъмна, и на руса коса. Смятам, че правят погледа по-отворен, благ и женствен. Преди, като се поддържах платинено руса, си изсветлявах и веждите, а принципно съм смугла. Стоеше супер нежно и естествено. Понеже към онзи момент носех и сини контактни лещи (поради късогледство), масово хората смятаха, че съм естествена блондинка. Laughing
Виж целия пост
# 429
В последните години мофщдата е руса коса и почти черни вежди - нещо, което преди беше табу, сега много ми харесва. При определени условия, разбира се. Например очите да са черни и жената да е по-смугла.
Виж целия пост
# 430
Да,актуално си е да си с по-тъмни вежди и руса коса.
Виж целия пост
# 431
И аз като Blаck Cat ,харесвам по светлите вежди.Някак си по свежо става лицето.Къде излезе тази мода с тези тъмни вежди ужас.Николета Лозанова ли я вкара хахахах
alethea,много си нежна .
Аз съм с матова кожа имам предвид не съм бяла,мисля да ги направя по светли веждите,не тъмни.
Направо ме е страх да отида,да не се разочаровам офффф
Виж целия пост
# 432
Лаленце, ти де факто имаш ли нужда от перманентен грим, или просто искаш нови вежди? Защото, ако е второто, по-добре си стой с твоите, отколкото после да се чудиш как по дяволите се докарах до тук 😁
Аз ако имах веэди, никога нямаше да се подложа на процедурата. Просто щях да ги дооправям може би с някакви сенки като се гримирам.
Виж целия пост
# 433
Да махам ли вече моите снимки?
Виж целия пост
# 434
Лаленце, ти де факто имаш ли нужда от перманентен грим, или просто искаш нови вежди? Защото, ако е второто, по-добре си стой с твоите, отколкото после да се чудиш как по дяволите се докарах до тук 😁
Аз ако имах веэди, никога нямаше да се подложа на процедурата. Просто щях да ги дооправям може би с някакви сенки като се гримирам.
Ох имам ,но ги подчертавам всеки път с молив и ми омръзна,та за това,но може и да си остана така като гледам.
Ще помисля малко още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия