Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 114 289
  • 748
# 510
Много зависи къде ще правиш татуса. И колко ще е голям, защото ако правиш като мен по 7-часови сесии, организмът се умаря и започва да боли повече.

Иначе като цяло да - микроблейдингът боли повече, защото има разрез. А от всичко най-много боли като ти вземат кръв от пръста. Няма се шашкаш. Grinning
Ей тука искам, но с по-ситни букви

А татусите повтарят ли се като веждите, или не? 😂😂
Виж целия пост
# 511
Освен ако не отидеш при някой пълен идиот, не се повтарят. Днешните бои и техника са напреднали и повтаряне на татус за поне 20 години не се предвижда.

По ребрата да ти кажа си боли - зависи колко месо имаш или като при мен ще бие иглата в кокъла. И все пак на твое място не бих се плашила - трай, бабо, за хубост. Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Момичета, на 19-ти съм на ретуш и имам няколко въпроса. Дни след първата процедура много си харесвах веждите, но мниго изсветляха и си личи къде са моите вежди и къде е рисувано. Това не ме устройва никак. Да настоявам ли за по-тъмен цвят? Ако ме повтори със същия пак ли да очаквам този резултат, или вече се наслагва и нещата изглеждат по друг начин? Вярно ли е, че ретушът боли повече? 😂
И имам още един въпрос към дамите, които имат и татуси. Обмислям да си направя татус от много време, но ме е страх от болката. Говорих с 2-3 познати, които имат и казват, че микроблейдингът боли повече, но ще се радвам да чуя още мнения.
Както са ти казали зависи от мястото. Ако са само тези 3 думи и са с такъв размер не мисля че ще те боли много. Мен под ключицата доста ме боля, той и спираше доста, защото кожата е тънка и ставаше само рана и мастилото не влизаше. И ходих след това за повтаряне Simple Smile.
Виж целия пост
# 513
Здравейте, някой правил ли си е перманентен грим на устни? От известно време искам да си направя. Като трайност колко издържа и боли ли много?
Виж целия пост
# 514
Преди няколко дни си направих микроблейдинг и мисля, че никога няма да си простя тази грешка. Това е някакъв КОШМАР. Веждите ми не приличат на нищо, като някаква карикатура съм. Надявам се на ретуша малко да се пооправят нещата. Въпроса ми е кога най-рано може да се направи ретуша и тази гадост някога премахва ли се или цял живот сега ще трябва да го правя през определено време

Виж целия пост
# 515
Здравейте, момичета! Преди 2 седмици правих ретуш след микроблейдинг. За съжаление пак не навсякъде се е задържал пигмента и на места трябва да попълвам с молив. Чудя се дали да си взема микроблейдинг молив, но ме притеснява че пише, че се маха само с дегримьор. Та въпросът ми е дали използването на дегримьор за водоустойчив грим може да окаже негативен ефект на перманентния грим???
Виж целия пост
# 516
Преди няколко дни си направих микроблейдинг и мисля, че никога няма да си простя тази грешка. Това е някакъв КОШМАР. Веждите ми не приличат на нищо, като някаква карикатура съм. Надявам се на ретуша малко да се пооправят нещата. Въпроса ми е кога най-рано може да се направи ретуша и тази гадост някога премахва ли се или цял живот сега ще трябва да го правя през определено време


Ретуш се прави месец след първата процедура. Какво точно не ти харесва - форма, цвят, дебелина?
Не е за цял живот, това е полуперманентен метод. След време избледнява и изчезва, но не равномерно.
Виж целия пост
# 517
Здравейте, момичета! Преди 2 седмици правих ретуш след микроблейдинг. За съжаление пак не навсякъде се е задържал пигмента и на места трябва да попълвам с молив. Чудя се дали да си взема микроблейдинг молив, но ме притеснява че пише, че се маха само с дегримьор. Та въпросът ми е дали използването на дегримьор за водоустойчив грим може да окаже негативен ефект на перманентния грим???
Защо не пишеш на козметичката че имаш незапълнени места. Аз ходих при моята горе долу месец и нещо след ретуша и запълни набързо където беше по - бледо.
Виж целия пост
# 518
Да, мисля да и се обадя , но графикът й е запълнен 2м напред, така че пак ще трябва да прибегна до молива. Но не знам дали няма много да избледнее микроблейдинга, ако използвам водоустойчив молив и съответно дегримьор за водоустойчив грим?

Здравейте, момичета! Преди 2 седмици правих ретуш след микроблейдинг. За съжаление пак не навсякъде се е задържал пигмента и на места трябва да попълвам с молив. Чудя се дали да си взема микроблейдинг молив, но ме притеснява че пише, че се маха само с дегримьор. Та въпросът ми е дали използването на дегримьор за водоустойчив грим може да окаже негативен ефект на перманентния грим???
Защо не пишеш на козметичката че имаш незапълнени места. Аз ходих при моята горе долу месец и нещо след ретуша и запълни набързо където беше по - бледо.
Виж целия пост
# 519
Да, мисля да и се обадя , но графикът й е запълнен 2м напред, така че пак ще трябва да прибегна до молива. Но не знам дали няма много да избледнее микроблейдинга, ако използвам водоустойчив молив и съответно дегримьор за водоустойчив грим?

При микроблейдинг пигментът се поставя вътре в горните слоеве кожата. Единствените неща, които могат да повлияят на трайността му са:

- Слънчево изгаряне (+ обелване на кожата на веждите)
- Дълбоко физическо нараняване и кървене на кожата, в която е вкаран пигмент
- И най-семплият фактор - времето. Микроблейдингът постепенно избледнява в резултат на естествените процеси, протичащи в организма - метаболизъм и излющване на епидермиса.

Не би следвало нежното гримиране и разгримиране да влияе на цвета и интензивността на Вашия микроблейдинг...
Виж целия пост
# 520
Момичета, препоръчайте ми специалист, който прави микропигментация в София.
Няма да стане работата с тоя микроблейдинг явно, а не искам през 2-3 месеца да се подлагам на тоя кошмар.
След ретуша веждите ми се обелиха още на четвъртия ден и вече личи къде са моите косъмчета. Адски грозно е, а не е минала и седмица. След месец ще е грозна картина.
Виж целия пост
# 521
С каква кожа си? Имаш ли представа с какви пигменти те правиха?

Аз си записах час на първи май, за втори опит. Говорих с жената, казах й какво е станало първия път и че съм с мазна кожа явно в тази зона. Тя каза, че за мазна кожа не се препоръчва микроблейдинг и че не държи, но ще направи каквото е по силите й. Работи с Phybrows.
Виж целия пост
# 522
Здравейте, някой правил ли си е перманентен грим на устни? От известно време искам да си направя. Като трайност колко издържа и боли ли много?

Аз си правих перманентен грим на устни преди около 7-8 години и не бих повторила. При мен издържа около 3 години като се изтри постепенно, но макар и да беше прелят контурът си личеше. Като времетраене на процедурата е около 2 часа и ме болеше.
Виж целия пост
# 523
С каква кожа си? Имаш ли представа с какви пигменти те правиха?
Това е пигментът

Следващият път ще направя косъм по косъм, но машинен метод. Имам приятелка с 6 микроблейдинга, казва че машинния е много по-траен.
Виж целия пост
# 524
Здравейте някой правил ли си е перманентен грим на вежди с пикселна техника вариант  омбре вежди или така модерните вече powder brows /пудра вежди/? Искам да си ги направя така защото ми изглеждат по нежнички,микроблейдинга ми седи много грубоват.. ето тези powder brows си харесах

Скрит текст:
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия