Халит Ергенч и Бергюзар Корел, "Ти си моята родина" - тема 21

  • 66 523
  • 736
# 300
Ооо, аз съвсем ги забравих Еминето и Евсунето Joy
Виж целия пост
# 301
Виж целия пост
# 302
Варна,благодаря за превода 💐
Не вярвам всички да се спасят.
Може жертва да стане майка Хасибе,но ще умре щастлива като разбере,че синът и не е предател.
Може ,ако Алекси надуши нещо и е опасност за Хилял или дори за някой от фамилията,Леон може и да го опука
Виж целия пост
# 303
Добро утро Grinning

Виж целия пост
# 304
Добро утро и от мен!😘🍀🎶



Виж целия пост
# 305

Хубав ден на всички!  Hug

Дано не ни лишат от втори фрагман.
Добре, едната интрига ще е разконспирирането на Джевдет, но се надявам да има и други събития.


Виж целия пост
# 306
Всяка утро е като едно ново начало. Сякаш всичко започва отново...
Сякаш отгръщаме нова страница и пренаписваме поредна глава на нашия
така наречен живот.

                                   Добро утро, момичета! Hug

              

Пожелавам ви безброй усмивки, щастливи мигове и много обич по пътя на вашето Днес!






..............................................................................










Скрит текст:
Виж целия пост
# 307

Месут Яр получил много въпроси "Свършва ли "Ти си моята родина".

Според него сериалът ще си изкара до края на сезона.

"Защо да приключва един сериал, който има добър рейтинг?
Някой казват, че се оказва политически натиск.
Не бива да свързваме всичко с политиката.
Още повече, че политиците в момента имат много по-сериозни проблеми от телевизионните предавания."



Виж целия пост
# 308
Как ще свършва Родината , Джевдет още не е бил главнокомандващ на гръцката армия в Измир Joy

Представете си, че убият Филипос и от Атина назначат Джеведет на негово място Mr. Green

Конака е голям, ще побере всички под един покрив- само мечтата на Йълдъз да живее там вече няма да я радва, защото ще ревнува от Хавва Mr. Green

Майтапче, аз обаче все се надявам на още едно фрагманче..
Виж целия пост
# 309
Следобеден привет!

Мисля, че са от предстоящия епизод.





Виж целия пост
# 310
Клипче с Берг

След сета отива в дома на Ирем, където е и Есра.


Шегичките

Ирем: Как си, Бергю? Какво е чувството да си богат човек?
Берг: Не се дръж невъзпитано.
Есра: Невъзпитано момиче.
Берг: А, ново ли е? Скоро ли си го изплела?
Есра: Майка ми го изплете.
Берг: Много  хубаво е станало, много ми хареса.
Есра: Добре дошла, Азизе!

 Grinning Grinning


https://www.instagram.com/p/Bfa9snMhTqJ/?hl=en&taken-by=berguzarhalitofficial


=============

РЕЗЮМЕ

Епизод 46



Джевдет убива Дагестанеца.
Отивайки си, Дагестанеца изпраща бележка на Филипос, в която разкрива най-голямата тайна на Джевдет.
Филипос не е сигурен в искреността на Дагестанеца и иска да се увери, че информацията е вярна.
Момичетата са намерили къща, в която Азизе да остане, но не знаят, че Алекси иска да открие Мехмед и да го продаде.
Хилял и Леон започват да се съмняват какви са истинските намерения на Алекси.
Филипос донася в Измир огромни топовни оръдия, за да нанесе решителен удар във войната срещу Турция.
Намерението на Филипос надхвърля това да ги използва само, за да спечели битката на фронта. Чрез тях той смята да докаже, че Джевдет е предател.
Джевдет трябва да направи труден избор между мисията и семейството си.
Виж целия пост
# 311
Цитат
Джевдет трябва да направи труден избор между мисията и семейството си.

Сефте! Grinning Grinning

Благодаря за превода на резюмето и на клипчето! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

С тези луди приятелки, в най-хубавия смисъл на думата/със сигурност и те си имат стотици грижи и проблеми на главата, но гледат на света по друг начин и не забравят за веселата му част/ как да ти е скучно, как няма да ги потърсиш след работа, как няма да се развеселиш. Сладурани!
Страхотно клипче. Браво на Ирем. Гледах я снощи в една реклама, скица голяма.

Берг! Много ми е миличка! Естествена, спортна, сладурка! Обичам я! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Варна bouquet благодаря за преводите Hug

Mydream  bouquet за снимките Hug

Филипос явно има доказателство за Джевдет, щом в трея иска да унищожи и семейството на Джевдет Praynig
Виж целия пост
# 313

Аз мислех, че няма връщане назад, но май има.

Щом Филипос не е сигурен, че Даго казва истината.

Ето, сега смята да доказва предателството на Джевдет, но така ще извъртят нещата, че Дж ще се покаже като лоялен гръцки офицер.
За изненада на Филипос, който ще се засрами, че е дръзнал да  се усъмни в Джевдет.  Joy
Виж целия пост
# 314
Само не знам дали думите на Филипос, че преследва семейството са преди да го изпита или след проверката на чия страна е ДЖевдет. Да видим!
Но...няма как Джевдет и хората му да напуснат Измир, това е невъзможно. А и няма как да останат и да продължат да се крият 8 броя всеки ден. Дори за един човек е трудно да го прави непрекъснато.
Значи ще има вариант.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия