Алое Вера от Форевър

  • 80 124
  • 761
# 195
Може ли повече информация за капсулите Чесън и Мащерка? Колко са големи и за лица над каква възрас са подходящи? Децата, които са ги приемали, имали ли са някави стомашни или други неразположения? За какво се приемат по принцип?
За деца над 3 годинки са напълно подходящи. Няма стомашни или други неразположения, нито при деца, нито при възрастни. Другото, което е хубаво при тях, е че са мънички, поглъщат се лесно и нямат аромат. Не дразнят стомашната лигавица. Зимата е добре да се включат в дневното меню на децата - преди училище или градина и след като се приберат вечер у дома. Много добра защита дават на организма.
Но не пренебрегвайте алоето с червени боровинки, то е основното което е нужно на организма на децата Simple Smile
Виж целия пост
# 196

Bistra G, много благодаря за отговора! Имаш ли представа какви консерванти съдържат алоето с боровинка и чесън с мащерка?
Виж целия пост
# 197

Bistra G, много благодаря за отговора! Имаш ли представа какви консерванти съдържат алоето с боровинка и чесън с мащерка?
Не съдържат консерванти. Напитките вече с напълно обновена формула и тя изключва всякакви консерванти. Всъщност единствените напитки от алое вера в света без никакви консерванти, също така са без глутен. Напитката е в тетрапак опаковка. Също така, благодарение на новата формула, напитките са с още по-високо съдържание на уникалния полизахарид ацеманан, който подпомага имунитета.
А ето и съдържанието на капсулките Чесън с мащерка:
"СЪСТАВКИ
Чеснов концентрат без миризма, течен
(скилидки, отговаря на 1 000 mg пресен чесън) - 10 mg
Мащерка на прах (листа)   50 mg
Масло от рапица, желиращ агент (желатин), глицерин, емулгатор (лецитин), сгъстител (пчелен восък), пречистена вода, екстракт от рожков.
Виж целия пост
# 198
В новите напитки се добавя много малко количество витамин С (аскорбинова киселина) и лимонена киселина. И двете съставки си се съдържат в самия гел. Добавените се извличат от лайм, портокали и лимони.
Новият процес на производство на напитките е асептичен. Това означава, че гелът се нагрява рязко за много кратко време, за да се унищожат лошите бактерии и да се съхранят свежестта и полезните хранителни вещества в алоето. След като бъде смесен със съставките, продуктът още веднъж се нагрява рязко за броени секунди, за да се гарантира, че никоя от новите съставки не е внесла нещо, което може да компрометира качеството.
Виж целия пост
# 199
Една позната майка на 5-годишен юнак днес ми сподели, че откакто има новото алое/по технлогия са успели да съхранят много повече ацеманан/ успяват много по бързо и лесно да се справят с всякакви настинки и вируси и при това само с алое
Виж целия пост
# 200
Бързам да споделя - една мама, по моя препоръка в началото на лятото започна борба с бактерии (някакви ....коли) като детето от тогава насам приема алое бери, Форевър пробиотик и чесън с мащерка. Преди малко ми сподели, че на изследванията от началото на месеца всичко е нормално, няма и следа от бактерияте. И другото, което сподели е, че детето е започнало да се храни с храни, които преди е отказвало да приема, най-вече зеленчуци.
Виж целия пост
# 201
Ешерихия коли Simple Smile (Е.коли)

По-назад в коментарите много сме разисквали такава комбинация в борбата с тази бактерия - Берито е задължително просто!
И аз включително дълги години се борих с тази бактерия и да чукам на дърво скоро не се е обаждала. Надявам се и да не се обажда за напред Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Здравейте и от мен!
Ползвам продуктите но Форевар, повече от половин година.Искам да споделя че сам доволна.
Чувствам се добре, енергична  и свежа.
Мога да споделя, който има въпроси.
Виж целия пост
# 203
Здравейте и от мен!
Ползвам продуктите но Форевар, повече от половин година.Искам да споделя че сам доволна.
Чувствам се добре, енергична  и свежа.
Мога да споделя, който има въпроси.
Добре дошла в темата Simple Smile
Всяко мнение е ценно Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Aiva62, кои продукти си ползвала ?
Виж целия пост
# 205
Aiva62, кои продукти си ползвала ?

Пия редовно гел Алое Вера, като често ги редувам, натурално, Фрийдом, Бери.
Антиоксиданти: Абсорбент С, ABCE, Лициум- също редувам.
Редовно пия  Калций, и се чувствам превъзходно.
Редовно приемам,  от скоро Арктическо море.
Сега за зимния период си вземах чесан и мащерка.
Виж целия пост
# 206
Здравейте момичета,
За 15 годишен юнак, който има често проблеми със сливиците какво бихте ми препоръчали?
Благодаря предватително!
Виж целия пост
# 207
Здравейте момичета,
За 15 годишен юнак, който има често проблеми със сливиците какво бихте ми препоръчали?
Благодаря предватително!
Привет,
Бих препоръчала да пие алое, пръскане в гърлото с Алое Фърст и нека смуче Пчелен прополис.  Прополиса при подобни проблеми действа много добре - един път Фърста ще защитава лигавицата, а таблетките допълнително ще подсилят имунитета.
Виж целия пост
# 208
Здравейте дами,

За 9 годишния ми син съм взела:
1. Нектар от боровинки
2. Форевър кидс
3. Абсорбент С
4. Арктическо море
5.Чесън и мащерка
6. Активен пробиотик

Това са препоръките от една брошура на Форевър. В нея имаше и ехинацея,  която не взех защото мислех, че вече не я произвеждат. Сега виждам, че в заявката отново я има.

Въпросът ми е как да приложа приемът на детето. Кое сутрин, кое вечер, по колко, как да ги редувам?

Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 209
Здравейте дами,

За 9 годишния ми син съм взела:
1. Нектар от боровинки
2. Форевър кидс
3. Абсорбент С
4. Арктическо море
5.Чесън и мащерка
6. Активен пробиотик

Това са препоръките от една брошура на Форевър. В нея имаше и ехинацея,  която не взех защото мислех, че вече не я произвеждат. Сега виждам, че в заявката отново я има.

Въпросът ми е как да приложа приемът на детето. Кое сутрин, кое вечер, по колко, как да ги редувам?

Благодаря ви предварително!


Здравей,
Определено няма нужда да се дава всичко наведнъж. Предполагам си ги взела за профилактика предвид предстоящата вълна от вируси и грипове.
Сутрин му давай алое около 40-50мл. През ден с алоето му давай пробиотик. И сутрин и вечер по една таблетка от детските витамини. След като свършат детските витамини си избери с кое да продължиш Абсорбент С или Чесън и Мащерка. С което и да продължиш по 2 таблетки. От Арктическо море може да му даваш  всеки ден по 1 таблетка. Детските витамини и Абсорбент С се дъвчат, другите таблетки са като перлички и се пият.

Малко объркан ми стана поста, дано си ме разбрала. Алоето не го прекъсвай то е най-важното поне според мен Simple Smile
Няма универсална формула как да ги редуваш. Ако се разболее, можеш да увеличиш алоето например сутрин и вечер да даваш, да увеличиш Абсорбента или Чесъна с мащерка.

Не зная каква заявка гледаш - в България поне Ехинацея не се предлага. Не съм сигурна дали като цяло се произвежда още, но е възможно в някоя друга държава да я има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия