♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 66

  • 94 471
  • 733
# 435
Да си помечтаем за слънце, море и още нещо  Whistling

Виж целия пост
# 436
Момичета бързо  оздравяване.  Hug
Много хубави новини за Елка и Борко!

Феновете не престават!

 Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 437
Ходещият секс  Борко за  секса! Laughing

Отрывок из интервью Барыша для «Hürriyet Pazar».

— Ты покраснел. Ты стесняешься говорить о сексе?
— Невозможно отрицать влечение к женщинам, да и говорить об этом я не считаю посмешным. Но в том районе где я вырос, было стыдно говорить на такие темы. Я думаю, некрасиво говорить о сексуальной жизни в открытую.




Виж целия пост
# 438
Джанъм, сега разбра ли защо ме беше смях от представата Баръш да разбере как го разхождаме тука  Joy Joy Та момчето ще умре от срам от нашите писанки  hahaha
Виж целия пост
# 439
Джанъм, сега разбра ли защо ме беше смях от представата Баръш да разбере как го разхождаме тука  Joy Joy Та момчето ще умре от срам от нашите писанки  hahaha

Нищо му няма, в крайна сметка в кое време живее. Срам го било да говори за секса, сякаш с Гюпсе само се душат и люлеят на полюлея Whistling
 
Момичета, благодаря за пожеланията Hug, но като цяло скапана работа Crossing Arms
Виж целия пост
# 440
Скрит текст:
Джанъм, сега разбра ли защо ме беше смях от представата Баръш да разбере как го разхождаме тука  Joy Joy Та момчето ще умре от срам от нашите писанки  hahaha

Нищо му няма, в крайна сметка в кое време живее. Срам го било да говори за секса, сякаш с Гюпсе само се душат и люлеят на полюлея Whistling
 
Момичета, благодаря за пожеланията Hug, но като цяло скапана работа Crossing Arms

Джанъм, аз имам някакви такива съмнения  Whistling Twisted Evil Като при Елка и Кито - тия мъже или са адски внимателни  Whistling и винаги мислят, преди да действат  Thinking Или има нещо гнило в Дания, щом след толкова години все още никой от тях не е допуснал грешка тип Каро  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 441
Джанъм, грешката тип Каро е премерен риск или хитър ход  Twisted Evil, а те май не са на тази вълна, кариери имат дамите... Добре, че твоя Йомер и Дафа не са срамежливи Mr. Green, иначе щяхме да четем глави от д-р Спок за отглеждане на близнаци Crazy
Виж целия пост
# 442
Е да де ама  Whistling Whistling

Охх за моите какво съм намислила, ама кога ще имам време и сили да го напиша  ooooh!
Виж целия пост
# 443
ФШ с чадър стил Burberry набира лайкове. Wink

Виж целия пост
# 444
Май нещо с мамата не можем да се разберем Naughty, сефте Rolling Eyes

Ох, Темпи как те разбирам. И аз съм намислила нещо, но кога и как не знам....Онова за Валентин беше извънредно включване Crazy

".... Малки крачета оставят следи в мокрия  пясък и после незнайно как изчезват там във водата. Татииии..."
Виж целия пост
# 445
Каро и морето  Mr. Green Разказ за милиони  Whistling точно като всички останали нейни приключения  Crazy
Виж целия пост
# 446
Оздравявайте, момичета!
Радвам се на постовете ви, с удоволствие разглеждам снимките, които пускате.
Пак имам въпрос - кое е бебето Исо? Т.е. кое е детето, което изпълнява ролята? Нещо не можах да намеря инфо.

П.П  В последните дни доста народ се оплаква от форума.
Виж целия пост
# 447
Джанъм, сега разбра ли защо ме беше смях от представата Баръш да разбере как го разхождаме тука  Joy Joy Та момчето ще умре от срам от нашите писанки  hahaha


Темпи, Heart Eyesче ние му помагаме да се разкрепости! Naughty

Срам го било да говори да говори за секс , пък езикът на тялото му говори  друго!  Wink

Виж целия пост
# 448
Green Heart
Виж целия пост
# 449
Alex, май езика на тялото Боре не го командва от правилното място...ало кораба- майка... каква Глава пък сега newsm78, кораба - майка тотално се е сдухал #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия