Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти и партньори-71

  • 86 871
  • 741
# 570
Айрре, Фенче, Кузманова, Hug Heart Eyes bouquet


newsm53 smile3508 txtloves



иии Мави облъчването продължава!!!! Crazy Heart Eyes

Виж целия пост
# 571


       Поредната порция красота!

       А на тази снимка Къванч е разконспирирал папарака!



       

     
Виж целия пост
# 572
Снеже Hug Wink

нещо много интересно!!!
Беяз шоу-2006 г., с участието на Киво
запис на цялото предаване Peace



Орси, папарака е била някаква арабка, която е написала в ИГ си-Мехмееееет Joy Joy
Виж целия пост
# 573
Айре  Heart Eyes аз отдавна съм свикнала с красотата на патрона, но в тия снимки има нещо наистина специално, Мави спешъл Laughing Невероятен им е фотографа  Peace
Кате  Hug благодаря за споделените снимки, много хубави!  bouquet
Снеже  Hug Heart Eyes smile3521
Много ми се гледа вече филма  Crossing Arms Как играят само ...



Ехааа какво си ни донесла Айре  Heart Eyes супер!  bouquet
Виж целия пост
# 574
Фенче Heart Eyes, страхотно е, нали??? Wink
какъв невероятен сладур е Heart Eyes
и пее в 40-та мин. Crazy Laughing
определено за първи път гледам това видео!

а за снимките на Мави, първо модела е качествен, после фотографа!!  Wink



лека вечер Hug





Виж целия пост
# 575
Айре  Heart Eyes аз съм го гледала, но на части и с лошо качество. Голям сладурко е, как се притеснява още горкия  Laughing А такива муцки прави, да го изядеш  Heart Eyes И си пее хубаво момчето още от тогава  Peace
А за снимките си права - модела е номер 1 , а когато и фотографа е добър, ето ти красота  Heart Eyes Ще я повторя  Heart Eyes

За лека нощ една много любима мелодия, лелеее като се сетя как ми действаше на времето само като я чуех по тв-то  Laughing


И още една много хубава / тогава не можех да повярвам, че харесвам турска музика  Laughing /


Лекинка!  Hug
Виж целия пост
# 576
Добро утро!  Hug Hug Hug


Еха, това ми хареса  Peace

И Мелиса има страхотно куче  Peace

Цитат
Март 2010
Кыванч в проекте "ESIRGEMEDEN",организованном спортивным клубом Galatasaray с большим количеством знаменитостей для создания ресурсов для улучшения условий жизни детей-инвалидов в учреждениях по защите детей.

Прекрасен клип за хубав ден!  Hug

Виж целия пост
# 577
Привет Hug



Фенче Heart Eyes bouquet
хубав клип Heart Eyes
и кучето на Мелиса е хубаво Simple Smile
то май няма турска знаменитост без домашен любимец newsm78 Wink
аааа сетих се за един! Mr. Green

колажа на Лила не е лош, ама много жълт го направила Whistling

и това е сполучливо Peace



.........
 нещо много любопитно Peace
май 2009, Киво участва в кампания
"Аз съм наясно с аутизма, аз съм с тях", която се подкрепя от #BeyazShow, в подкрепа на образованието на деца с аутизъм.
видеото:
https://twitter.com/KT_Fans/status/978126318545068032

и ако сте пропуснали тия видеа, също са много интересни! Simple Smile
https://twitter.com/KT_Fans/status/977794142960046080


хубав ден, успешна седмица Hug
Виж целия пост
# 578
Айре  Heart Eyes  bouquet
И аз се сетих  Mr. Green За другите не знам, но семейството на Киво не може да живее без кучета, всички си имат  Peace
Не е чудно защо Киво веднага е приел да участва в ХС  Peace Този проблем явно винаги го е вълнувал  Heart Eyes
Да, малко жълт го е направила, но ми хареса самата идея  Peace
И този ми хареса  Peace

Забавно старо видео  LaughingНаправиха го на петниста хиена  Joy Joy Joy  Много ми е любопитно дали се е харесал на края  newsm78 Laughing


Дано тази седмица ни зарадват с нещо повече от снимка, ама надали  Laughing
Хубав следобед!  Hug
Виж целия пост
# 579
Привет, момичета! Фенче, и аз не мога без кучета.

Скрит текст:
В момента Фифа (кучето ми) е полегнало до мен на дивана.

И затова съм фен на Киво, освен всичко останало.

Скрит текст:
Той пее, аз също. Плува, аз също. Обича спорта, аз също. Човек на изкуството е, аз също. Лежерен и общителен е, аз също. Отдаден е на семейството и приятелите си, аз също. Той обича кучета, а аз никога не съм живяла без тях. Е, не си падам по високите скорости и съм брюнетка, но не може всичко да е ОК.





Лек ден!
Виж целия пост
# 580
доколкото рабрах с Гуги-филмът ни е получил някаква награда thumbsup ама не разбрах каква newsm78
Бора Егемен я е получил Peace

https://www.instagram.com/p/BgwusxhjeEI/?taken-by=magazinmahallesi

Кате Simple Smile, аз пък си го обичам, защото е единствен и неповторим!!!...а това , което харесвам най много в него, освен всичките му таланти е, че е уважителен и общителен, не е надувко напротив Peace мисля, че не се взима много насериозно Whistling има чувство за хумор и чувство за самоирония, както и че много обича децата и животните Heart Eyes
с една дума много е готиин Wink
ама не съм се замисляла по какво си приличаме Joy Joy май по нещата които изброих Mr. Green

Фенче  Heart Eyes
Цитат
Не е чудно защо Киво веднага е приел да участва в ХС  Peace Този проблем явно винаги го е вълнувал  Love
на първо място я е приел, защото както той казва не е играл баща и иска тази роля и после, както знаем е съпричастен към деца в неравностойно положение Heart Eyes

восъчната фигура, може и да не я е харесал много Joy Joy





Виж целия пост
# 581


   
Цитат
Той пее, аз също. Плува, аз също. Обича спорта, аз също. Човек на изкуството е, аз също. Лежерен и общителен е, аз също. Отдаден е на семейството и приятелите си, аз също. Той обича кучета, а аз никога не съм живяла без тях. Е, не си падам по високите скорости и съм брюнетка, но не може всичко да е ОК.


   Кузмиджим, разсмя ме и ми разсея малко депресията от тази дъждовна, схлупена мъгла навън!

    Любопитно ми е каква ли награда е взел филмът на Къванч! Ще излезе информация от някъде.
Виж целия пост
# 582


Кате Simple Smile, аз пък си го обичам, защото е единствен и неповторим!!!...а това , което харесвам най много в него, освен всичките му таланти е, че е уважителен и общителен, не е надувко напротив, има чувство за хумор и чувство за самоирония, както и че много обича децата и животните Heart Eyes
с една дума много е готиин Wink
ама не съм се замисляла по какво си приличаме Joy Joy


Айре, благодаря, че ме подсети!  Hug Чувството за хумор и склонността към самоирония са ми природа. Аз също обичам децата, работя това вече 31 години.  Thinking Може би в танците съм по-добра от него... Laughing

Орси, ама така си е... И каква е тази депресия, бе? И то заради някаква си мъгла. Веднага да я игнорираш! Laughing



Виж целия пост
# 583
Привет!  Hug Hug Hug
Кате  Hug  thumbsup Ох, благодаря ти, че ме разсмя  bouquet Ма ти направо можеш да се конкурираш с патрона  Laughing
Вай бе ... ама ако е истина това за Йордания, знае нашето СТ къде да почиват




Оф, ама много ме дразнят някои другарки като го наричат рижко, далтонистки такива #Cussing out Laughing Виждали са те рижав човек  Mr. Green Киво е златен, златен  Heart Eyes



Айре  Heart Eyes  bouquet Дано се разбере каква е тази награда. Още много да получи филма ни  Praynig
И аз обичам Киво заради всичко изброено от теб!  Peace
Може пък да си е харесал восъчната фигура  Laughing
Орси  Hug я, се стягай, още малко и ще е слънчево и топличко  Peace
Цитат
Обновленный список IMDB (Крупнейшая в мире база данных и веб-сайт о кинематографе. В базе собрана информация о более чем 3,9 млн кинофильмов, телесериалов и отдельных их серий, а также о 7,5 млн персоналий, связанных с кино, - актёрах, режиссёрах, сценаристах и др.),
Виж целия пост
# 584
излезе бокс офиса за 23-25 март
много ми беше интересно да видя резултатите Wink Mr. Green

https://boxofficeturkiye.com/hafta-sonu/?yil=2018&hafta=13

само да припомня, че ние за първите 3 дена имахме 241.300 зрители
знаем, че в турско се гледат най много комедии и военни сюжети
та като за драма, сме си чок добре!!! newsm10
не случайно Киво каза, колко е щастлив от резултатите и това, че филма се харесва!

Кате Hug и ти си чудо на природата Wink/шегичка Laughing/

Фенче Heart Eyes много ми е любопитно, къде отпрашиха тия двамата КБТ Crossing Arms
и Башак никаква я няма в ИГ си, което е доста нетипично за нея Whistling

мани и ги тия рускини бе Mr. Green
рижи им техните глави Joy Joy Joy

и аз щях да я слагам тая табличка
ама тук има нещо нагласено Thinking
все е на първо място newsm78


красотичката ни Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия