

иии Мави облъчването продължава!!!!




аз отдавна съм свикнала с красотата на патрона, но в тия снимки има нещо наистина специално, Мави спешъл 
благодаря за споделените снимки, много хубави! 

Как играят само ...
супер!
, страхотно е, нали??? 



аз съм го гледала, но на части и с лошо качество. Голям сладурко е, как се притеснява още горкия
И си пее хубаво момчето още от тогава 
Ще я повторя 















Този проблем явно винаги го е вълнувал 


Много ми е любопитно дали се е харесал на края


, аз пък си го обичам, защото е единствен и неповторим!!!...а това , което харесвам най много в него, освен всичките му таланти е, че е уважителен и общителен, не е надувко напротив
мисля, че не се взима много насериозно
има чувство за хумор и чувство за самоирония, както и че много обича децата и животните 

май по нещата които изброих 


, аз пък си го обичам, защото е единствен и неповторим!!!...а това , което харесвам най много в него, освен всичките му таланти е, че е уважителен и общителен, не е надувко напротив, има чувство за хумор и чувство за самоирония, както и че много обича децата и животните 


Чувството за хумор и склонността към самоирония са ми природа. Аз също обичам децата, работя това вече 31 години.
Може би в танците съм по-добра от него...

Ма ти направо можеш да се конкурираш с патрона

Дано се разбере каква е тази награда. Още много да получи филма ни 
я, се стягай, още малко и ще е слънчево и топличко 

и ти си чудо на природата
/шегичка
много ми е любопитно, къде отпрашиха тия двамата КБТ 





Препоръчани теми