Пазаруване от Amazon - тема №74

  • 118 125
  • 734
# 480
ако някой е попадал скоро на прилична ютия да сподели,
че моята сдава багажа Sad
www.amazon.co.uk/dp/B01J5CR2MM
Виж целия пост
# 481
B Track package , когато стигне до Will dispatch ли вече поръчката е подтвърдена?
Преди час направих ордер.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 482
B Track package , когато стигне до Will dispatch ли вече поръчката е подтвърдена?
Преди час направих ордер.
Скрит текст:

В какъв смисъл? Потвърдителният имейл идва веднага.
Виж целия пост
# 483
ако някой е попадал скоро на прилична ютия да сподели,
че моята сдава багажа Sad
https://www.amazon.de/gp/product/B01MZE8OVW/ref=ox_sc_sfl_title_ … id=A3JWKAKR8XB7XF
В момента съм с Тефал, и повече няма да повторя, скапа се на 1 -вата година, беше на ремонт, работи още , но аз не съм доволна -може модела да е бил калпав, но повече ютия на тая марка няма да взема.
Виж целия пост
# 484
B Track package , когато стигне до Will dispatch ли вече поръчката е подтвърдена?
Преди час направих ордер.
Скрит текст:

В какъв смисъл? Потвърдителният имейл идва веднага.
Идва, но това не значи че поръчката е одобрена (наличности, карти,...адрес)
Виж целия пост
# 485
ако някой е попадал скоро на прилична ютия да сподели,
че моята сдава багажа Sad
https://www.amazon.de/gp/product/B01MZE8OVW/ref=ox_sc_sfl_title_ … id=A3JWKAKR8XB7XF
В момента съм с Тефал, и повече няма да повторя, скапа се на 1 -вата година, беше на ремонт, работи още , но аз не съм доволна -може модела да е бил калпав, но повече ютия на тая марка няма да взема.
Моята също е тефал и на сестра ми и на майка ми ,не са мръднали 3та година.купувахме ги по едно и също време.Тази тефал от линка е на страхотна цена.Ние ги купихме над 120лв.
Виж целия пост
# 486
Получих и аз няколко чанти. Страхооотни са  Heart Eyes, много съм доволна:
https://www.amazon.de/gp/product/B0727TXYPK/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1, но в чуден зелен цвят. Виждам сега, че има и в черно.
https://www.amazon.de/gp/product/B076SMGQPR/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1 просто чудесна, червеният цвят е много хубав и неярък, но много наситен. Подарък за детето е  Heart Eyes
https://www.amazon.de/gp/product/B076SR2R2D/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1, много хубаво наситено бордо, разкош
https://www.amazon.de/gp/product/B071RSNSTK/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1 много приятна...
Горещо препоръчвам!

Очаквам и такава черна, но ще ми бъде излишна   https://www.amazon.de/gp/product/B076SQN6YH/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1 Ако някой реши, че я иска, да ми пише....

Виж целия пост
# 487
Здравейте! Често пазарувам от Амазон, но за пръв път ми се случи да не си получа пратката, а да пише, че е доставена. Става дума за английския амазон, а доставката е до адрес на превозвач в Англия. Според Амазон куриерът е дошъл в 19.30, когато обаче на адреса на превозвача вече няма никой. Следователно столчето ми за кола го няма. Писах на съпорта на Амазон и казаха да изчакам 24 часа, през които ще проверят казуса. Кажете какво да очаквам в тази ситуация? Ще ми доставят ли столчето отново? Ще ми върнат ли парите или нито едно от двете?
Виж целия пост
# 488
https://www.amazon.de/gp/product/B076SR7GY3/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1  тази чанта дали става за носене на рамо?
Виж целия пост
# 489
Здравейте! Често пазарувам от Амазон, но за пръв път ми се случи да не си получа пратката, а да пише, че е доставена. Става дума за английския амазон, а доставката е до адрес на превозвач в Англия. Според Амазон куриерът е дошъл в 19.30, когато обаче на адреса на превозвача вече няма никой. Следователно столчето ми за кола го няма. Писах на съпорта на Амазон и казаха да изчакам 24 часа, през които ще проверят казуса. Кажете какво да очаквам в тази ситуация? Ще ми доставят ли столчето отново? Ще ми върнат ли парите или нито едно от двете?
А не пише ли къде е оставено или име? Когато доставят нещо при превозвача, винаги ми пише, че е доставено на ...и пише малко име, на човека от превозвача...
Само доставено ти пише, така ли? А да пишеш на превозвача, опита ли? Какво ти казват те?
Виж целия пост
# 490
Пише това “Parcel was handed to resident”. Питах превозвача, там няма нищо...
Виж целия пост
# 491
Наскоро имах пратка до немския. Пишеше доставена, обаче я нямаше. Разрових поръчката, намерих проследяващ номер, писах на габко, те се разровиха и откриха, че пратката е доставена на 300 км от тях. Писах на продавача и веднага ми върна парите.
Виж целия пост
# 492

Наистина ли е 48 см? Ако е удобно, може ли размери?

Здравейте! Често пазарувам от Амазон, но за пръв път ми се случи да не си получа пратката, а да пише, че е доставена. Става дума за английския амазон, а доставката е до адрес на превозвач в Англия. Според Амазон куриерът е дошъл в 19.30, когато обаче на адреса на превозвача вече няма никой. Следователно столчето ми за кола го няма. Писах на съпорта на Амазон и казаха да изчакам 24 часа, през които ще проверят казуса. Кажете какво да очаквам в тази ситуация? Ще ми доставят ли столчето отново? Ще ми върнат ли парите или нито едно от двете?
Спокойно, ще си получиш столчето. Незнам, някакъв тип пощенска кутия ли имат, или нещо за което аз не се сещам, но до сега всичко съм си получила. Най-много не с този курс, а със следващия ще пътува за насам.
Виж целия пост
# 493

При основата 29см. и 10 см. ширина , височина 26 см., дължина при ципа от шев до шев 40 см едностранно.
Виж целия пост
# 494

При основата 29см. и 10 см. ширина , височина 26 см., дължина при ципа от шев до шев 40 см едностранно.

Много благодаря, поръчах я!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия