Пазаруване от Amazon - тема №74

  • 118 125
  • 734
# 540
Черната чанта засега е обещана!
За желаещите да си закупят модели на обсъдената марка само да вметна, по-реалистични размери има в руския сайт, за който дадох линк вчера.
Виж целия пост
# 541
Държа един Philips HD9216/41 Airfryer  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0757ZBDGF/ref=ox_sc_sfl_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE на празна карта, като беше на оферта за 70 лири и се чудя да го плащам ли. Първо се чудех дали наистина ми трябва. Сега реших да го вземам, обаче ме притеснява гаранцията- никъде в описанието на продукта не пише за международна гаранция на Филипс. От Амазон ми отговориха, че е с една година стандартна гаранция на уреди, продавани от Амазон. На ютията на Тефал за 22 лири, която скоро някой пусна, например си пише че е с международна гаранция. Моля ако някой скоро си е купувал Philips Airfryer да сподели, наистина ли няма международна гаранция.
Виж целия пост
# 542
Има ли начин да се проследи пратка след 14 ден от поръчката, доставена с DHL?

Имам това във фактурата, но май не върши работа:
Bestell-Nr.: 223611275
Kunden-Nr.: 1083415907
Rechnungs-Nr.: 9147593524


Виж целия пост
# 543
Държа един Philips HD9216/41 Airfryer  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0757ZBDGF/ref=ox_sc_sfl_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE на празна карта, като беше на оферта за 70 лири и се чудя да го плащам ли. Първо се чудех дали наистина ми трябва. Сега реших да го вземам, обаче ме притеснява гаранцията- никъде в описанието на продукта не пише за международна гаранция на Филипс. От Амазон ми отговориха, че е с една година стандартна гаранция на уреди, продавани от Амазон. На ютията на Тефал за 22 лири, която скоро някой пусна, например си пише че е с международна гаранция. Моля ако някой скоро си е купувал Philips Airfryer да сподели, наистина ли няма международна гаранция.
преди години го бях взела от амазон, за гаранция незнам, но коментарите бяха, че не се поврежда... За употребата, ми за 2 години го ползвах 5-6 пъти и накрая го продадох...нещата ставах хубави, особено пилешкото месо, но миенето ми идваше в повече, тази решетка се мие трудно, може и в съдомиална, но не се измива хубаво и пак на ръка трябва да търкаш, та 30 мин готвене после час миене...
Виж целия пост
# 544
Здравейте момичета, до сега не съм пазарувала от амазон. Харесала съм си два куфара:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B073H6NBP2/ref=ox_sc_act_tit … VZ5NYEU&psc=1
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B013T5A49Y/ref=ox_sc_act_tit … OQCC5PX&psc=1

Някой има ли впечатления? И още един въпрос- може и да бъркам, но май повече пазарувате от немския, а не от английския амазон. Има ли причина за това?
Виж целия пост
# 545
PetyaVS, гледаме къде цената + доставката е най-ниска при курса на съответната валута.
Виж целия пост
# 546
Пазаруваме и от немски и от английски. От там, от където ни е по-изгодно! Има стоки, които не се предлагат и в двете платформи.
Куфара Kangol е от Спортсдирект. Погледни там, защото мисля, че още има действащ код за намаление. Не мога дам мнение за качество.
Виж целия пост
# 547
Благодаря ви vanian и Спунк!

В спортдирект го няма.
Като за първо пазаруване е доста объркващо, различни доставчици, различни цени на доставки...SweatSweat Smile от дни се ровя Smile
Виж целия пост
# 548
Държа един Philips HD9216/41 Airfryer  https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0757ZBDGF/ref=ox_sc_sfl_tit … id=A3P5ROKL5A1OLE на празна карта, като беше на оферта за 70 лири и се чудя да го плащам ли. Първо се чудех дали наистина ми трябва. Сега реших да го вземам, обаче ме притеснява гаранцията- никъде в описанието на продукта не пише за международна гаранция на Филипс. От Амазон ми отговориха, че е с една година стандартна гаранция на уреди, продавани от Амазон. На ютията на Тефал за 22 лири, която скоро някой пусна, например си пише че е с международна гаранция. Моля ако някой скоро си е купувал Philips Airfryer да сподели, наистина ли няма международна гаранция.
преди години го бях взела от амазон, за гаранция незнам, но коментарите бяха, че не се поврежда... За употребата, ми за 2 години го ползвах 5-6 пъти и накрая го продадох...нещата ставах хубави, особено пилешкото месо, но миенето ми идваше в повече, тази решетка се мие трудно, може и в съдомиална, но не се измива хубаво и пак на ръка трябва да търкаш, та 30 мин готвене после час миене...

Имам този уред Tower T17005 Air Fryer, 3.2 Litre/преди два дни беше в дневните сделки за 29.99п, но и на настоящата цена не е зле/. Принципа на работа е същия като на този на ФИЛИПС. Стават в него мното добре пилешки филенца, крила, хапки и тн. стават доста бързо, също и картофките нарязани на ситно и разбъркани с една лъжица мазнина, но картофките за 10-15 мин стават. Мие се сравнително лесно кошницата, със сигурност по-лесно от обикновен фритюрник. Обема на ФИЛИПСА е 0,8л, а този на TOWER е 3,2л.
Виж целия пост
# 549
А каква е разликата с обикновената фурна ? Интересно ми е,аз не намирам разлика защо трябва да се готви в такъв уред,а не във фурна ? Не се заяждам,наистина ми е интересно,за циркулацията на въздух може да се ползват и от торбичките,които не изсушават храната и предпазват съдовете от загаряне ...
Виж целия пост
# 550
Мен не плашат такива уреди, колкото повече са Ok, и на ниска цена , толкова по- съмнително. Не съм фен на микровълновата, ама никак, няма да купя и не съм фен на производните технологии. Направо съм враг на тефлонови и незалепващи покрития , тип пласмаси които при нагрявне отделят токсични пари. На такъв уред ми мяза, не пише обаче нищо за материала му,  Confused та може пък да не съм права да се шашкам. Това,  че пише че е здравословен начин на пържене не ми обяснява технологията, ами то само заради липсата на мазнина вече е здравословно, абе знам ли..... разсъждавам
Виж целия пост
# 551
И аз тъкмо щях да питам за този airfryer. Каква е разликата с фурната ?

Скоро ще пътувам с WizzAir. Може ли някой да ми препоръча куфар за ръчен багаж по актуалните размери на авиокомпанията? Има промоция на Самсонайт, но куфарите им са големи.
Виж целия пост
# 552
А каква е разликата с обикновената фурна ? Интересно ми е,аз не намирам разлика защо трябва да се готви в такъв уред,а не във фурна ? Не се заяждам,наистина ми е интересно,за циркулацията на въздух може да се ползват и от торбичките,които не изсушават храната и предпазват съдовете от загаряне ...
То си е фурничка - един горен реотан и вентилатор.
Храната се готви малко по-бързо, но пък в по-малко количество.
Имам и почти не го ползвам ... няколко пъти за 2 години. Мия в съдомиялната та това не ми е проблем.

Този Tower като му гледам параметрите ме съмнява да е с по-голям капацитет от Филипса. И минутите за готвене са оптимистични, освен ако не са за полуготови заготовки. И мощността му е по-малка.
Виж целия пост
# 553
А каква е разликата с обикновената фурна ? Интересно ми е,аз не намирам разлика защо трябва да се готви в такъв уред,а не във фурна ? Не се заяждам,наистина ми е интересно,за циркулацията на въздух може да се ползват и от торбичките,които не изсушават храната и предпазват съдовете от загаряне ...
според мен, ако се готви за 1 човек е много подходящ, т.е. за малки количества, само това е + спрямо обикновена фурна. Но ако се готви за 3-4 човека, то не е никак практично.... а и не заема хич малко място....
Виж целия пост
# 554
Благодаря на всички за коментарите за фрайъра- направо се разубедих и ми спестихте едни 200лв дето ще ми стоят само на плота в кухнята Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия