Забременели след ин витро - Тема 43

  • 108 870
  • 738
# 165
Честито!
Виж целия пост
# 166
Честито! Simple Smile
Виж целия пост
# 167
Стеличкаааа, браво мамче. Честита радост. ♥
Виж целия пост
# 168
Честито, Стеличка!  bouquet
Виж целия пост
# 169
От коя седмица започва следенето от жк в Надежда на тоновете на бебето?Зачудих се защото днес бях на жк 25 г.с. съм,а док ме вика след това чак в 31 г.с.не е ли късно за проследяване,тъй като имам 5 такива включени в пакета?
Виж целия пост
# 170
От коя седмица започва следенето от жк в Надежда на тоновете на бебето?Зачудих се защото днес бях на жк 25 г.с. съм,а док ме вика след това чак в 31 г.с.не е ли късно за проследяване,тъй като имам 5 такива включени в пакета?

От 34 г.с.
Виж целия пост
# 171
Стелееее, честито, мила! Ти си героиня! Да сте живи и здрави и много щастливи.
Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 172
Честито, Стеличка. Живи и здрави да сте всички!
Виж целия пост
# 173
Честита радост Heart
Виж целия пост
# 174
Честито на новите мами Стеличка и Джеси!  Heart Eyes Живи и здрави да са бебчетата и много радост да ви донесат!
Виж целия пост
# 175
Честито на мама Стеличка! Да ти е жив и здрав юнака! Heart
Виж целия пост
# 176
Честити бебчета на Стеличка и Джеси! Hug
Герда, как сте вие? Hug
Виж целия пост
# 177
Наближаваме и ние. Търся педиатър сега.
Виж целия пост
# 178
Мили момичета,
влизам на бързо, за да споделя с вас хубавата новина, че вече станах мама на своите две девойки. Родих на 16.03/ секцио, точно последният ден на 34г.с.
И аз, и бебчетата сме добре. След като ни изпишат ще се завърна с подробен разказ за случката ! Сърдечни поздрави от мен ! ♥
Виж целия пост
# 179
Честито на мама Фортуна! Бързо възстановяване и скоро да сте на топличко в къщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия