Забременели след ин витро - Тема 43

  • 108 873
  • 738
# 210
Данито, щом мб и стерилна урина е чиста всичко е наред.
И да има увеличаване на секрецията.

Моята кръвна захар на гладно е 5,68 не  ели много?

Ако я поддържаш на гладно над 5.1 трябва да направиш ОГТТ.

Коя седмица стана?
Виж целия пост
# 211
и моята е 5 и се притеснявам. На ОГТТ знам какво ще излсезе защото съм с ИР
Виж целия пост
# 212
Ограничете още въхлехидратите. Ориз, картофи, козунаци Simple Smile.
Ако продължите с висока КЗ има риск от голям плод и след раждане рязко да му падне КЗ и съответно теглото. Така че наблегнете на яйца, месо, салата и ограничете и плодовете.
Виж целия пост
# 213
Аз почти не ям въглехидрати, ям салати и мало месо.
Не ми върви яденето.
Но преди деня на изследването ходих с приятелки на сладкарцина и ядох торта и мелба.
Виж целия пост
# 214

Но преди деня на изследването ходих с приятелки на сладкарцина и ядох торта и мелба.
не яж торта и мелба предния ден и пак пусно една кз сутринта.
според мен се влияе от храната предния ден, според медицински лица не толкова.
Виж целия пост
# 215
Когато аз правих изследването док.ми каза предишния ден да не ям сладко и въглехидрати.
Виж целия пост
# 216
И моята секреция долу е доста обилна, а всичко е ок с изследванията.
Моята пък КЗ сутрин е около 4, но искат да пусна ОГТТ заради обилни води.
Нандин, ще се падне да го пусна теста два месеца след предишен такъв, това натоварване с глюкоза дали има отрицателен ефект много? Пусках го по-рано, че ме пратиха по здравна каса да пускам, а то е било рано за теста....
Виж целия пост
# 217
Кокоске, коя седмица си? В коя пуска предния път?
Виж целия пост
# 218
Сега съм 22, пусках в 14-15 някъде Hug
Виж целия пост
# 219
Сега съм 22, пусках в 14-15 някъде Hug

О да, рано си пуснала.
Стискам палци да е ок изследването.
Не се притеснявай, все едно си хапнала голямо парче торта Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Благодаря ти много Hug
Виж целия пост
# 221
Кокоске, искат го между 24-28 г.с. Аз го правих, нямаше никакъв проблем.
Доктора само каза пакетчето с праха да го разтворя в 300 мл. вода и така беше съвсем поносимо.
Виж целия пост
# 222
Аз почти не ям въглехидрати, ям салати и мало месо.
Не ми върви яденето.
Но преди деня на изследването ходих с приятелки на сладкарцина и ядох торта и мелба.
Ех торта пък и мелба попрекслила си.
И салатите са въглехидрати Wink. Наблегни на сирене, яйца...
Виж целия пост
# 223
Да, аз ще изчакам и ще го пусна след Велик ден. Иначе ограничих тестените и сладкото до минимум. Ако изкочи нещо даже имам час за Начев Grinning
Виж целия пост
# 224
При Начев във Майчин дом ли ходите?
Знаете ли другата седмица какъв му е графика?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия