СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 65 070
  • 745
# 15
И аз се записвам с термин 23 за сега живи и здрави да сме пък когато тогава наши все трябва да излезе Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Здравейте и от мен Grinning Дългоочакваната дата при нас е 18.09 newsm76 Исках да попитам мамите от Варна избрахте ли вече доктор за раждането? Двоумя се, единият лекар работи с АГ, другия с окръжна болница. Има ли някоя прясна информация за окръжна болница, състояние на базата, цени за избор на екип и има ли така наречените вип стаи и какви са цените. Ще бъда благодарна на всякаква информация.  smile3525
Виж целия пост
# 17
Добро утро и благодаря за темата.
Термин 01.09
Виж целия пост
# 18
Добро утро и от мен Simple Smile 07.09   
Честита нова тема
Виж целия пост
# 19
Елфита, прекрасна работа си свършила по новата тема.  Hug
Роси, аз съм във Варна и се следя в майчин дом. Първото ми дете е родено там и съм доволна. Родих я при дежурния екип, но така се случи. Имах предварителна уговорка но малката тръгна 14дни по-рано и то точно на Коледа. Така че моята гин. отсъстваше и нямах избор. Сега за втората пък разбрах че доц.Янева не изражда вече и аз се чудя при кой да раждам. Има доста време събирам и аз мнения. Но като цяло пак съм се ориентирала за МД
Виж целия пост
# 20
Благодаря за новата тема!
Термин 17.09 по калкулатор
Виж целия пост
# 21
Елфита, благодаря за новата тема! Нека я напълним с хубави бебешки новини Flowers Four Leaf CloverAnimal BeetleTwo Hearts

Моят термин е 11.09 - втора бременност Gift Heart
Виж целия пост
# 22
Добро утро и от мен! Записвам се и аз с термин 04.09 Heart
Виж целия пост
# 23
Добро утро, момичета! Каква хубава нова тема си имаме!  Grinning
Моят термин, по калкулатор, е 25.09. Все още не съм била на преглед...Хубав и спокоен ден на всички!  smile3531
Виж целия пост
# 24
Добро утро на всички Simple Smile
Благодаря за хубавата новата тема Simple Smile
Термин 17.09, по мои изчисления Simple Smile Леко бременеене на всички и прекрасен ден!
Виж целия пост
# 25
Здравейте  мами,
Моят термин е 29.09 по мои изчисления 😀
Виж целия пост
# 26
Термин 06.09   Heart Eyes Леко бременнеене на всички и да гушкаме пухчета на края!
Виж целия пост
# 27
Здравейте момичета, аз съм с термин 10.09
Виж целия пост
# 28
Здравейте и от мен,
По мои изчисления терминът трябва да  е на 22.09 , а според  видеозона на 18.09. Simple Smile все още не съм питала док за това и не знам кое е по-достоверно.
Виж целия пост
# 29
Момичета, чакам за фм и бхс, но много се разочаровах. Акушерката отказа да ми напише болничен. Най-рано другия месец?? Вътрешно нареждане било?? Много ми е странно. Някоя от вас има ли подобен проблем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия