СЕПТЕМВРИЙСКИ мами 2018

  • 65 070
  • 745
# 690
Дано се оправиш бързо, казаха ли на какво се дължат болките?
Виж целия пост
# 691
Аз си мислех, че болките са ми заради цистита, но се оказа, че съм с контракции.
Виж целия пост
# 692
Днес ми пристигна възглавницата и веднага я пробвах, много добре се чувствам, ще видя как ще спя довечера.
Виж целия пост
# 693
Хей, мами. Simple Smile Вчера бях на преглед. Малкият сладур е перфектен. Момче е със сигурност.😀 Изследванията ми са идеални, даже ми казаха, че с моя хемоглобин, ако не ми се яде месо, мога и да пропускам. 😀 Супер щастлива съм. Единствено плацентата била “малко ниска”, но било нормално за 16-17 седмица и да не се притеснявам, щяла да си мигрира. Как върви качването на килограми при вас? При мен все още никак - няма и половин кг.
Виж целия пост
# 694
Има ли мами, които все още не знаят пола на бебето? Нашето детенце много мърдаше и така и не успяхме да го видим, а постоянно близки и познати ме питат какво ще е и как така не успели да го видят и почвам много да се дразня.

Не само има, ами сме доста и е напълно нормално на този етап да не знаем още.

Аз си мислех, че болките са ми заради цистита, но се оказа, че съм с контракции.

Sollsoll, стискам палци всико да е наред. Къде и по какъв начин точно ги усещаш ?
Виж целия пост
# 695

Sollsoll, стискам палци всико да е наред. Къде и по какъв начин точно ги усещаш ?
Много ниско в корема, като спазми. Болката не е остра, нито тъпа. Трудно ми е да го опиша.
Виж целия пост
# 696
Да ви се оплача! Дъщеря ми си присвои възглавницата ми и заяви,  че тя ще спи с нея. Сега Трябва да си купя нова Sad
Виж целия пост
# 697
Здравейте, да ви се отчета... Мина днес и втората фетална. Доктора откри, че пъпната връв на бебо е само с една артерия. На прегледа се установи, че всичко е нормално и няма аномалии в плода. Доктора ми каза, че единствената вена понякога е съпровождана с аномалии, но при нас не вижда проблем, просто по-често ще се следим. В напреднала бременност има вероятност бебо да изостане в килограмите. Само не ми е ясно на първата морфология къде ги видя другата докторка тези три кръвоносни съда, при положение, че са два. В момента се колебая дали да продължавам да се следя при нея...
Другото, което каза доктора е, че вероятно високият папп се дължи на това, както и факта, че ми се е покачило кръвното.
Виж целия пост
# 698
Здравейте, да ви се отчета... Мина днес и втората фетална. Доктора откри, че пъпната връв на бебо е само с една артерия. На прегледа се установи, че всичко е нормално и няма аномалии в плода. Доктора ми каза, че единствената вена понякога е съпровождана с аномалии, но при нас не вижда проблем, просто по-често ще се следим. В напреднала бременност има вероятност бебо да изостане в килограмите. Само не ми е ясно на първата морфология къде ги видя другата докторка тези три кръвоносни съда, при положение, че са два. В момента се колебая дали да продължавам да се следя при нея...
Другото, което каза доктора е, че вероятно високият папп се дължи на това, както и факта, че ми се е покачило кръвното.
Пъпната връв трябва да е с две артерии и една вена, как ще е видяла три артерии, може би не си чула добре, ако си виждала бланката, която се попълва от лекаря на първата фетална въобще няма поле за отметка с 3 артерии.
Виж целия пост
# 699
Здравейте, да ви се отчета... Мина днес и втората фетална. Доктора откри, че пъпната връв на бебо е само с една артерия. На прегледа се установи, че всичко е нормално и няма аномалии в плода. Доктора ми каза, че единствената вена понякога е съпровождана с аномалии, но при нас не вижда проблем, просто по-често ще се следим. В напреднала бременност има вероятност бебо да изостане в килограмите. Само не ми е ясно на първата морфология къде ги видя другата докторка тези три кръвоносни съда, при положение, че са два. В момента се колебая дали да продължавам да се следя при нея...
Другото, което каза доктора е, че вероятно високият папп се дължи на това, както и факта, че ми се е покачило кръвното.
Пъпната връв трябва да е с две артерии и една вена, как ще е видяла три артерии, може би не си чула добре, ако си виждала бланката, която се попълва от лекаря на първата фетална въобще няма поле за отметка с 3 артерии.
Никол, ти ако си прочела добре поста ми, може би щеше да забележиш, че съм написала 3 кръвоносни съда, което е доста различно от 3 артерии. И АГ каза, че са 3 съда. При липса на единия да ми го твърди на 2 последователни прегледа през 3 дни е не само непрофесионално, а и нелепо.
Поста ти ми прозвуча като заяждане, от което в момента най-малко имам нужда. Искрено се надявам да не е било така
Виж целия пост
# 700
Здравейте, да ви се отчета... Мина днес и втората фетална. Доктора откри, че пъпната връв на бебо е само с една артерия. На прегледа се установи, че всичко е нормално и няма аномалии в плода. Доктора ми каза, че единствената вена понякога е съпровождана с аномалии, но при нас не вижда проблем, просто по-често ще се следим. В напреднала бременност има вероятност бебо да изостане в килограмите. Само не ми е ясно на първата морфология къде ги видя другата докторка тези три кръвоносни съда, при положение, че са два. В момента се колебая дали да продължавам да се следя при нея...
Другото, което каза доктора е, че вероятно високият папп се дължи на това, както и факта, че ми се е покачило кръвното.
Пъпната връв трябва да е с две артерии и една вена, как ще е видяла три артерии, може би не си чула добре, ако си виждала бланката, която се попълва от лекаря на първата фетална въобще няма поле за отметка с 3 артерии.
Никол, ти ако си прочела добре поста ми, може би щеше да забележиш, че съм написала 3 кръвоносни съда, което е доста различно от 3 артерии. И АГ каза, че са 3 съда. При липса на единия да ми го твърди на 2 последователни прегледа през 3 дни е не само непрофесионално, а и нелепо.
Поста ти ми прозвуча като заяждане, от което в момента най-малко имам нужда. Искрено се надявам да не е било така
И ти как точно от написано изречение без да чуеш интонацията прецени, че е заяждане не ми е много ясно.... Няма нужда с рогата напред...  След като си написала поста, нормално е да има включване с мнение, кой какво ти е казал аз лично не разбрах добре обяснението както и да е. Успех ти желая!!!
Виж целия пост
# 701
Мърмяу Hug
Щом док ти е казал, че за сега всичко е наред, значи няма за какво да се притесняваш. Винаги можеш да поискаш и още едно мнение, просто за твое успокоение. Вярвам, че всичко ще е наред Simple Smile
Николче, с цялото ми уважение, аз също не чувам интонацията ти, но думите, които си написала, звучат като упрек и критика. И го казвам като човек, който не е подложен на емоционалното напрежение, на което е подложена тя в момента Wink
Виж целия пост
# 702
Мърмяу Hug
Щом док ти е казал, че за сега всичко е наред, значи няма за какво да се притесняваш. Винаги можеш да поискаш и още едно мнение, просто за твое успокоение. Вярвам, че всичко ще е наред Simple Smile
Николче, с цялото ми уважение, аз също не чувам интонацията ти, но думите, които си написала, звучат като упрек и критика. И го казвам като човек, който не е подложен на емоционалното напрежение, на което е подложена тя в момента Wink
Е много се извинявам, но написани думи не "звучат", идеята ми не е била да се заяждам, ако  Вие така го тълкувате нищо не мога да направя по въпроса. Мисля, че  много сте предубедени, това, че не повтарям непрестанно "Всичко ще бъде наред", когато някой сподели нещо тревожно, съвсем ни най-малко не означава, че се заяждам, а просто търся възможно обяснение.... Ако някой критикува нещо, то определено не съм аз,  всъщност Вие ме разкритикувахте. МърМяу, още веднъж идеята ми не е била да се заяждам и съжалявам, ако е "прозвучало" така.
Виж целия пост
# 703
Момичета, аз съм доста притеснена. Оказа се, че един колега, който е болничен е болен от туберкулоза. Няма го от около месец, но сме били контакти, точно когато явно вече е бил болен, защото си спомням, че кашляше много... Четох, че бактериите са активни месеци наред... мисля сега, когато отида до АГ да я попитам за някакъв кръвет тест, че нещо място не си намирам...
Виж целия пост
# 704
Задължително го сподели това с лекаря, хубаво е даже да те пусне болничен да не си в нея среда повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия