Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 702
  • 825
# 450
Ама ти в крайна сметка купи ли го 00.00? Каква ти е била идеята? Да се направиш само с него? Hands V
Виж целия пост
# 451
Здравейте, искам да сменя русото си. Нещо взе да ме дразни това почти бяло сиво русо и сега заглеждам боя Лакме. Искам да зная някоя от вас ползва ли я и по - точно номерация 7-ци.
Това е цвета които искам да постигна и да поддържам
Виж целия пост
# 452
Здравейте и от мен,отново,да попитам ползвали лк сте боя за коса KEEN? Вчера ходих на фризьор за пръв път в друг град и си я купих от фризьрката,но ще се боядисам по натам защото се боядисах преди седмица с безамонячна саяс и станах зелена 👹👹👹👹 дали е от това,че слагам9% оксидант а на самата боя оксиданта е 6% ?
Виж целия пост
# 453
Dan_Stefi, ако на  много светла коса си сложила пепелив нюанс тогава се получава зелено, едва ли е от смяната на оксиданта, макар че знам ли ако си сложила обикновен оксидант за амонячна боя на безамонячна може и да е станала някаква реакция  Thinking
Виж целия пост
# 454
Не ми е много светла,може би 7или 8 от известно време само с една и съща боя се боядисвам,оксиданта е Seri а боята безамонячна syoss
Виж целия пост
# 455
Защо слагаш оксидант за амонячна боя на безамонячна, поне според моята фризьорка това е недопустнимо ако и двете бои са от един и същи вид може да се сменя оксиданта но те са различни, не съм достатъчно компетентна но е напълно възможно да е станала някаква реакция и това да е предизвикало позеленяването  Thinking но червеното неутрализира зеленото така, че ако много те дразни си направи обливка с червена боя  Peace
Виж целия пост
# 456
Само такъв оксидант имаше в магазина,вчера се посъветвах с фризьорка каза ми с маска за коса на всяко измиване да търкам косата за да падне оттенъка.
Виж целия пост
# 457
Направи една хубава преуош маслена маска със загряване и постой с нея около час, хем за косата е добре, хем ще падне оттенъка, а може и маската с вит.С да пробваш. Аз веднъж бях станала като кьополу и с нея от раз падна но пък доста се жлътнах, обаче това по-лесно се оправя  Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Имам на разположение арганово и бадемово масло,ще опитам,дали няма да ми стане пак зелена,купих си боя 9.61 русо-виолетово пепелно,професионална боя от салон.
Виж целия пост
# 459
Не-е, от маслата няма опасност да ти стане зелена  Simple Smile смело мажи, завий добре с шапка за баня и кърпа и периодично нагрявай със сешоар, ако не всичко то поне по-голяма част от зеленото ще падне,ако искаш от раз да падне - вит.С един блистер (смачкан) го смеси с маска за коса или шампоан и добре разнеси стой около час и всичко ще падне  Simple Smile С боята по-добре поизчакай да не изтощиш косата, опитай алтернативни методи първо  Peace
Виж целия пост
# 460
Моята коса е силно увредена изрусена в салон от черна,беше много накъсана и разтягаща се,позакрепила съм положението,имам три нюаса на главата си в момента 😁 по принцип от коя боя сте доволна? Аз съм ползвала фармавита,алфапарф от професионалните
Виж целия пост
# 461
О-о, при това положение съвсем не ми се струва да си причиняваш още едно боядисване в толкова кратък срок, а от проф. бои, пробвала съм много но най-доволна съм от Вела Колестон и Алфапарф но аз ползвам суперизсветляващи бои  Grinning
Виж целия пост
# 462
Ама ти в крайна сметка купи ли го 00.00? Каква ти е била идеята? Да се направиш само с него? Hands V
Купих го,да - смятах да го смеся с друг номер боя от същата марка,но днес отидох до магазина и го смених за моя номер,от който съм доволна. Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Момичета , имате ли мнение за боята на Echo ? Похвалиха ми цвят 9.23 но не намирам онлайн каталог .

В момента съм с 9.03 на някаква боя от фризьорския салон , обаче много бързо ми пада почти няма и две седмици .

Бях с Виталитис , Лакме , Макадамия , Оро нещо си , а сега Се чудя на тази Echo .....
Виж целия пост
# 464
На Echo съм чула,че русите са много жълтеникави. Момичета,ползвали ли сте розовия тонер на престиж,искам да придам много лек розов оттенък,но все още цвета ми не е равномерен и се притеснявам,че ще стане грозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия