Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 697
  • 825
# 540
Аз не мога да разбера как през три поста някой отново пита как да си изсветли вече боядисаната тъмна коса и как и малко не зачита от предните постове.
На въпроса-иди на фризьор ако на бебето коликите са минали. Иначе според мен с деколор няма да стане, трябва си блондор, но смятам че косата ще се изтощи много.
Виж целия пост
# 541
Томасита, пробвай първо с Деколор тайм на Роза импекс, ако не стане ще трябва блондор. Аз наскоро минах през това, малко по- назад съм обяснила.
Виж целия пост
# 542
Благодаря ви момичета. Ще прочета назад. Хубав ден.
Виж целия пост
# 543
От чисто черна коса реших , че ще я правя руса.
В салона ме обезцветиха няколко пъти, но косата стана русо с оранжево.
Просто не мога да се гледам.
Сега ако взема пепелен цвят дали ще има ефект?
Мерси
Виж целия пост
# 544
Пепелен, но ДЕМИ!!!
Виж целия пост
# 545
Не правете грешка с пепелен,аз няколко поредни месеца слагам пепелно на жълто оранжева основа и резултата беше зелено,а сега последният път станах на сини кичури от пепелното,но пък дефекта стана хубав ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 546
Здравейте момичета!Някой ползвал ли е 8.3 на Олиосета.
Виж целия пост
# 547
Не правете грешка с пепелен,аз няколко поредни месеца слагам пепелно на жълто оранжева основа и резултата беше зелено,а сега последният път станах на сини кичури от пепелното,но пък дефекта стана хубав ефект Simple Smile
  Благодаря ще изчакам. Взех си вчера храна за косата, че е като метла въпреки маската и др. продукти. Днес ще си взема и бадемово масло. Следващият месец след морето ще посетя пак салона. Другата седмица имам работна среща, ама ще си изтърпя подигравките. 😊 Сама съм си виновна.☺
Виж целия пост
# 548
Най добре натурален цвят,мисля да сложа чисто 9 за да нямам изненади Simple Smile а с морето слагайте шапка,не е препоръчително да излагате изсветлена коса много на слънце.
Виж целия пост
# 549
Не правете грешка с пепелен,аз няколко поредни месеца слагам пепелно на жълто оранжева основа и резултата беше зелено,а сега последният път станах на сини кичури от пепелното,но пък дефекта стана хубав ефект Simple Smile
Щракни едно фото на д ефекта, аз искам нещо синьо пък да вмъкна, че много харесвам цвета. Но съм доста светла и незнам дали ще ми отива. Иначе съм си правила розово, но то си ми ходи даже повече от пепелното 😁
Виж целия пост
# 550

Основата ми беше жълтеникава,ползвах боя за коса Palete 12-1 (зелена кутия-ледено русо) там където ми беше по светло и жълто стана синкаво,но пък ми хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 551
Припомнете ми моля ви, какво означаваше втора цифра  7...... Например 8.7 Simple Smile
Виж целия пост
# 552
аз да похваля тонера на lakme Simple Smile ползвах silver и съм доволна
Виж целия пост
# 553
втората цифра прави май червеникавия оттенък--топлото. нещо такова.

Момичета мен не знам каков ме правят. с брилаж или както се казва там се беше получило много удачно и доста светло. После ме направиха само 7.0 и стана малко по-тъмно. сега пак ме направиха със 7.03 и сега съм си направо брюнетка. нещо не знам и аз какво ме правят тия фризьори.

искам да попитам, това че слагат оксидант значи ли, че ми изсветляват косата? и много ли е вредно? има ли начин без оксидант? някой пробвал ли е дългогодишно миене с чай от лайка? определиха естествени ми цвят между 5 и 6 , сега ми слагат 7мичка и хич не съм руса... хем върху цялата коса. май за да изглежда нещо русоляво, трябва  да е поне 8.
Виж целия пост
# 554
ett2812 моя ествествен цвят е 7 и се считам за брюнетка. С боя 8.0 съм светло кестенява. Според мен русо е от 9 нататък.
Без оксидант мисля, че не може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия