Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 695
  • 825
# 585
Утре ще пробвам с масла да и направя маска и да я позатопля. Имам виолетов коректор на Бес, дали ще се тушира зеленината с него мисля да го комбинирам с 3% окислител
Виж целия пост
# 586
Какво е 10 на Престиж и какво е 2? Ако де боядисаш в сив отенък но не потъмняваш косата няма да остане дълго. След няколко измивания с шампоан отенъка пада. Ако я потъмняваш тогава вече може да се задържи по дълго.

http://www.rosaimpex.com/content/тонери-за-коса-vips-prestige

Говоря за тези тонери, номер 2 и 10. Мазах се с 2. А аз не исках да е за дълго, просто да има ефект, но уви, нямаше никакъв.

didnik, розовото и мен много ме влече:) аз не стоях повече, защото ме беше страх да не позеленея Grinning

Проблем ли ще е след толкова кратко време, например във вторник или сряда да се боядисам с боя?
Виж целия пост
# 587
Привет момичета, имам нужда от съвет според вас за тънка, дълга и боядисвана в русо коса без да е изсветлявана и в добро състояние като трайност и качество коя от двете бои да избера Мажирел или Иноа?
Виж целия пост
# 588
Здравейте, момичета. И аз съм в драма с тонерите на Престиж extreme. Имах изостанало малко лилаво и взех, че се наклепах на суха изсветлена коса/бели корени/, като въобще забравих, че се разрежда. Резултата е ,лилава глава на петна. Вчера се къпах 3 пъти и стоях 2 часа с маската с кисело мляко и затоплен зехтин. Падна малко, но още съм лилава. Въпросът ми е, мога ли да сложа някаква руса боя за изравняване или трябва да чакам да падне. Да не взема да го запечатам това лилаво?
Виж целия пост
# 589
Ривалка, точно лилаво мисля да се клепам следващия път, но си знам урока с розовото, та ще слагам по малко към по светъл тонер 😉
А ти защо така на петна, аз боядисвах цялата коса и съм като на кичури, че и като руси не бяха много еднакви. Аз обаче си се харесвам така и нямам проблем с това, но не съм ставала на петна.
Според мен няма да стане веднага с боя върху тонираното, трябва накое и друго измиване според мен и маслени маски преди това, да падне малко цвета.
А ще покажеш ли цвета, който ти се е получил, че ми е интересно.
Аз си правя иначе хубаво пепелно русо, но с времето започнах много да не се харесвам с него на изморената си физиономия. Затова започнах да си вкарвам цвят, че да мязам повече на човек, а и розовото ми ходи, че съм светла. Сега съм пощуряла да мина през лилаво и синьо, да видим до къде ще се спра 😂
Виж целия пост
# 590
Според мен няма проблем да се сложи боя, но няма да успее да махне всичко. Може би със златиста боя ще падне повечко от неприятния отенък.
Виж целия пост
# 591
Здравейте, вчера ходих до Сърбия и и си взех тази боя някой да я пробвал.http://prikachi.com/images.php?images/200/9383200L.jpg
Виж целия пост
# 592
Момичета, от Престиж нали ми остана 4ката и реших да се намажа за 5 минути, за леко изсветляване, както е по указанията на листовката. Е, имам си няколко сиви кичура. Най-светлите ми естествени и съответно тези, които са най-светло русички ги хвана тонера и са сиви. Но няма да се мъча, направо ще си купя icy blonde боя или някаква ashy и после ще покажа резултат.
Виж целия пост
# 593
Здравейте момичета! Hug Значи проблема е следния - преди месец за пръв път боядисах косата си (естествения ми цвят е кестеняв)
 и казах на фризьорката, че искам "ягодово русо", но уви! В началото беше повече към светло, медено русо и в корените имаше леки розови тонове , но всичко изчезна след 1 седмица и косата ми придоби един ужасен жълтеникав цвят! Сега съм си купила една боя на Syoss води се 10.1 , според вас как ще стане? Thinking
Виж целия пост
# 594
Здравейте момичета! Hug Значи проблема е следния - преди месец за пръв път боядисах косата си (естествения ми цвят е кестеняв)
 и казах на фризьорката, че искам "ягодово русо", но уви! В началото беше повече към светло, медено русо и в корените имаше леки розови тонове , но всичко изчезна след 1 седмица и косата ми придоби един ужасен жълтеникав цвят! Сега съм си купила една боя на Syoss води се 10.1 , според вас как ще стане? Thinking
С какво те боядисаха в салона? Имаше ли обезцветяване или само боя? С какъв процент оксидант? Колко ти е светла сега косата- ниво 8, 9 или 10?
Сега с каквото и да боядисаш има опасност да станаш все по-жълта... Зависи до кое ниво са те изсветлили.. Ягодовото русо се прави според мен на обезцветена коса и се поддържа много трудно.. На мен също ми харесва като нюанс, но знам каква "беля" е на главата след това...Grinning
Виж целия пост
# 595
В момента е така!
Виж целия пост
# 596
Здравейте момичета! Hug Значи проблема е следния - преди месец за пръв път боядисах косата си (естествения ми цвят е кестеняв)
 и казах на фризьорката, че искам "ягодово русо", но уви! В началото беше повече към светло, медено русо и в корените имаше леки розови тонове , но всичко изчезна след 1 седмица и косата ми придоби един ужасен жълтеникав цвят! Сега съм си купила една боя на Syoss води се 10.1 , според вас как ще стане? Thinking
С какво те боядисаха в салона? Имаше ли обезцветяване или само боя? С какъв процент оксидант? Колко ти е светла сега косата- ниво 8, 9 или 10?
Сега с каквото и да боядисаш има опасност да станаш все по-жълта... Зависи до кое ниво са те изсветлили.. Ягодовото русо се прави според мен на обезцветена коса и се поддържа много трудно.. На мен също ми харесва като нюанс, но знам каква "беля" е на главата след това...Grinning
нищо не ми е казвала, дори боята не съм видяла! Нивото ми на естествената ми коса е може би 7-8.. горе качих снимка на сегашния ми вид! А иначе, не е обезцветявана, само боядисване..
Виж целия пост
# 597
 Нека да е 10.1 ама вземи свястна профи боя. Грях е направо подобна коса да я гориш с тая гад. Косата е доста добре изсветлена вземи и една доза Колорплекс от рибите и го сложи в боята. Виждам тъмен корен,но мисля,че 9-ка оксидант ще свърши работа. Мажеш корена и седиш 30ми. после донамазва дължините и седиш още 10-15. Ако ти се свидят парите вземи една Олиесета 10.1 голяма е и ще стигне за цялата коса.
Виж целия пост
# 598
Нека да е 10.1 ама вземи свястна профи боя. Грях е направо подобна коса да я гориш с тая гад. Косата е доста добре изсветлена вземи и една доза Колорплекс от рибите и го сложи в боята. Виждам тъмен корен,но мисля,че 9-ка оксидант ще свърши работа. Мажеш корена и седиш 30ми. после донамазва дължините и седиш още 10-15. Ако ти се свидят парите вземи една Олиесета 10.1 голяма е и ще стигне за цялата коса.
В опаковката има окисляващо мляко , това ли е въпросният продукт?
Виж целия пост
# 599
 Ако питаш за колорплекс ето това е https://www.zlatnaribka.com/colorphlex/ednokratna-doza-sistema-z … yavane-colorphlex ама виждам,че не е налично.

 ето алтернатива в Арлен не съм я ползвала,но има добри отзиви https://www.arlen.bg/product/3277/sistema-za-predpazvane-na-kosa … lex-8ml-10ml.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия