Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 100 691
  • 825
# 615
И при мен не се изтощи, друг е въпроса доколко имаше смисъл.
Виж целия пост
# 616
Това е косата ми от последното боядисване

Знам че не е еднаква, че още се мъча да уеднаквя дълбок корен от преди повече от 7-8 месеца.
Боядисах корена + 2-3 пръста с боя на Гарниер колор нейчърълс 111
След около 10 мин  остатъка на боята разредих с малко вода + малко балсам на Макадамия + малко робер на престиж BeBlonde перлен
В банята мин с шампоан на Фанола лилавия
В резултат на това нямах жълти корени, но пък имах синкави кичури, най вече отпред където косата е най- тънка
Виж целия пост
# 617
Бърз въпрос..взех боя Echo номер 10,води се екстра светло рус, какво ви е мнението за нея? И мога ли да намажа косата със зехтин и да сложа боята върху него? Ще боядисвам само корени и 1-2 пръста надолу от тях
Виж целия пост
# 618
смесвам боята и двете пакетчета оксидант,така ли? Или само едното?
Виж целия пост
# 619
смесвам боята и двете пакетчета оксидант,така ли? Или само едното?
боята няма ли упътване ?
Виж целия пост
# 620
В Гърция съм,на гръцки има,но сега видях,че се смесва 1:1 Joy хайде пожелайте ми успех
Виж целия пост
# 621
смесвам боята и двете пакетчета оксидант,така ли? Или само едното?
Няма ли да станеш много жълта с тази боя?  Ако резултата ще е като на кутията, на мен лично не ми харесва, а ти надали целиш точно това 😉
Виж целия пост
# 622
Моят корен е много тъмен и с много гаден червен пигмент,израствайки изглежда много гадно и понеже нямах време да ме боядисат преди да тръгна,а започна много да ме дразни израстналото черно,нямах друг избор.. обиколих магазините (само два) и имаше само тази боя и от русите тонове- само тази 10-ка  ..но нищо, после ще го оправя фризьорката Joy
Виж целия пост
# 623
Момичета тези който са ползва ли деколатор кажете ми защо е третото флаконче.Чета,чета и не го разбирам. Значи има Флакон с редуктор,друг флакон с редуктор и флакон с 3%окислител. В описанието пише,че само първите два флакона се смесват.
Виж целия пост
# 624
Доколкото си спомням третия флакон се слага накрая след като се измие косата за фиксиране на резултата Thinking
Виж целия пост
# 625
Да, точно така, окислителя се слага накрая, но аз втория път като се правих не го ползвах. В описанието е написано много точно кое как се прави. Става дума за Деколор тайм.
Виж целия пост
# 626
Здравейте.
Руса съм от много години, винаги съм ходила на фризьор. Но след раждането на две деца някак си времето ми стана кът и нямам 3-4 часа за губене във фризьорския салон.
Реших да се боядисвам вкъщи и вече година се боядисвам с Майандра. При последното боядисване обаче ми се получи една ужасна по- светла ивица по средата на косата. Дали е възможно да е от това, че я хванах с шнола? Има ли вариант да я оправя сама вкъщи или да търся детегледачка и да тичам към фризьора?

Прилагам снимка:
Виж целия пост
# 627
Здравейте.
Руса съм от много години, винаги съм ходила на фризьор. Но след раждането на две деца някак си времето ми стана кът и нямам 3-4 часа за губене във фризьорския салон.
Реших да се боядисвам вкъщи и вече година се боядисвам с Майандра. При последното боядисване обаче ми се получи една ужасна по- светла ивица по средата на косата. Дали е възможно да е от това, че я хванах с шнола? Има ли вариант да я оправя сама вкъщи или да търся детегледачка и да тичам към фризьора?

Прилагам снимка:

Здравейте много хубав цвят имате, можете ли да кажете какъв е вашия естествен цвят на косата ви? И кой номер боя ползвате?
Виж целия пост
# 628
 Гергана страхотна коса и цвят  Hug. Не си личи на снимката да има фрапантна разлика. Според мен на следващото боядисване направи обливка на дължините с разредена боя и ще си дойдат на мястото нещата. И аз моята я хващам със шнола като я намажа с боя  newsm78. Никога не са ми се получавали гафове то и няма логика да е от шнолата де.
Виж целия пост
# 629
Гергана, моята коса е между 5 и 6 от каталога на Вела на първата страница. Нямам побеляла коса, имам червен пигмент в косъма.
Боядисвам се с Майандра 1001+ с окислител 40

Prinzesatа, предполагам постът ти е насочен към мен- благодаря за съвета, ще опитам при следващото боядисване 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия