






https://twitter.com/i/status/1590394130974539777













https://twitter.com/i/status/1593331159966093318








Дидка 






,но ще ми е интересно да видя Серенай в нов сериал.Тя е добра и ще се радвам да я гледам, въпреки че отдавна приключих с турските сериали. Надявам се историята да е интересна и с Къванч да работят в пълен синхрон и хармония,както беше с Мехмет Гюнсюр,с Озан Гювен и другите екранни партньори.А тук виждам,че отново ще се срещне и с Неджат Ишлер,за трети път вече. Въобще,Сероша е голяма късметлийка, партнирала си е с най-добрите тр актьори.Аз лично съм се наслаждавала на екранните й партньорства досега, защото тези тримата са ми в челната петица на най-харесвани тр.актьори. Джанан Ергюдер също е отлична актриса,Нур Сюрер...стискам им палци.











Препоръчани теми