♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 702
  • 740
# 270
Здравейте
Честит празник




Виж целия пост
# 271




 



Честити 8 март !!! пожелавам ви всеки ден да сте обичани !!!!

Да получавате букети - и да има от кого да ги криете  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост
# 272
Здравейте!



Честит 8-ми март!


И...

Скрит текст:
Ако жените са като мартенското време, то мъжете са като синоптиците - вечно нещо не им се получава с прогнозите.

На 7 март, след многобройни молби от мъжете, по магазините пуснаха шампоан "Нещо обикновено", крем "Откъде да го знам какъв беше" и парфюм "Абе, каквото и да е".

- Знаете ли кой е измислил 8 март?
- Клара Цеткин, но не знам защо - сигурно е търгувала с цветя.

7 март. Цветния пазар.
- По колко са лалетата?
- 20 лева за пет.
- А отстъпка ще ми направите ли?
- Да. Пет лалета за 20 лева.

8 март. В цветарския магазин младеж пита:
- Здравейте, имате ли рози "егати"?
- Има, колко искате?
- А, впрочем, защо им казват така?
- Не знам, казват, че момичетата изпадат във възторг от тях.
- Супер, колко струва една.
- 100 лева.
- Егати!

- Мили, утре е 8 март...
- Ще го преживея, какво ли не съм преживявал.

На 8 март всеки мъж може спокойно да каже "Абе, днес не ми е ден".

Всички отговори на поздравите по телефона за 8 март се делят на две категории:
1. О, много благодаря!
2. Мерси, ама кой се обажда?
Виж целия пост
# 273
 Hug Hug

Честит празник и на мама Дефне от тати Омер и близнаците  Heart Eyes






и само за мама  Heart Eyes




 
Виж целия пост
# 274
Честит празник, момичета!
Виж целия пост
# 275
Честит празник момичета.


Нека винаги има кой да ви гушка така нежно.

Виж целия пост
# 276
Честит празник мили дами! Нека денят ви бъде изпълнен с радост и щастие!  Бъдете обичани! Kissing Heart


Днес по тв ще е серийката с ревнив Йомер и докторчето, който пращаше цветя на Дефо. Ще мога да видя как са я направили с дублаж нашите, защото в оригинал си беше епична. Joy
Виж целия пост
# 277



И нещо забавно  hahaha Тайната дъщеря на Баръш и Елчин - пълно копие на мама и тати  Joy Joy Joy

https://mobile.twitter.com/viewsome7/status/971457075707604992/photo/1
Виж целия пост
# 278
Честит празник,мили момичета!Бъдете успешни в това което правите и много обичани от любимите хора до вас.
Виж целия пост
# 279
Виж целия пост
# 280

Интересно, кой и кога е заснел малката Каро Thinking
Виж целия пост
# 281

Това малко рижавко ми иде за Каро, ама може да е изсветляла от слънцето на плажа  Whistling Whistling

А кой я е снимал - любопитен въпрос Thinking Тати?!  newsm78
Виж целия пост
# 282
Мили момичета, честит празник!





Хубав празничен ден!
Виж целия пост
# 283
Малко да разнообразим менюто, празник е все пак  Mr. Green Започнахме си с Баръш, да продължим с нещо различно  Whistling

Виж целия пост
# 284
Честит Празник, мили малки и големи момичета!
Нека всяка да се радва на своята прекрасна споделена любов!
Purple HeartHeart DecorationPurple Heart

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия