♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 729
  • 740
# 360
Зад кадър  Crazy Mr. Green





























Виж целия пост
# 361
ЩАСТЛИВО ВРЕМЕ BG subs by МЕЛЕК ТЕАМ

https://vk.com/wall468618783_108
Виж целия пост
# 362
Благодаря, момичета!
Виж целия пост
# 363
Много благодаря за преводите! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 364
Точно бг превода чаках Heart Eyes. Тери, благодаря.
Значи още от първите 10 мин. с превода се убедих, че на първо гледане нищо не съм разбрала Stuck Out Tongue Winking Eye. Ами така е, не се разбираме особено с турския Joy. Като го изглеждам целия, отново ще се изкажа.
Виж целия пост
# 365
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Стъпките към щастието  Whistling



НА това само мога да кажа :
Амин, дай боже!

Големи благодарности и от мен на хората превели филма, за голямо съжаление още не мога да го почна малкия за мой ужас е голям киселяк днес, но нощта е моя  Simple Smile))
Виж целия пост
# 366
Благодаря на момичетата за бързият превод и на вас, че го споделихте! Kissing Heart Златни сте..
Тази вечер ще го изгледам пак, защото от първото гледане се радвах единствено на Елчо и Борко, а сега ще разбера и историята. Grinning
После ще напиша и моето мнение. Hug
Виж целия пост
# 367
Благодаря на момичетата за бързият превод и на вас, че го споделихте! Kissing Heart Златни сте..
Тази вечер ще го изгледам пак, защото от първото гледане се радвах единствено на Елчо и Борко, а сега ще разбера и историята. Grinning
После ще напиша и моето мнение. Hug
лек, забавен, красиви ГГ перфектна игра  много ,много ми хареса .Благодарности за превода .
Виж целия пост
# 368
Оппа  Crazy Crazy



И още малко изрязани кадри  Whistling

Виж целия пост
# 369
 Hug Hug Hug Hug


 smile3505 smile3505 smile3505

И аз да благодаря за превода и линка, но не знам кога ще го гледам Whistling
Виж целия пост
# 370
Благодаря за линка с бг.субт.още веднъж се насладих на филма и на Баръш и Елчин заедно.Лек,приятен,свеж и носещ много настроение филм.Нов вариант на приказката за принца и принцесата показан в днешната действителност.Кой не мечтае да срещне своя принц и то в такава опаковка.Изглежда има много изрязани кадри,които щяха да ни покажат още от играта на Баръш и Елчин,можеше да направят 2-ву часов филм напр.Харесах и Ада и Мерт,изглежда е била голяма забава  заснемането  на филма,доброто настроение струи от всички които участват.Надявам се до края на годината да измислят нов проект в ,който да играят отново заедно,за мен те са перфектният тандем,бих ги гледала отново и отново.

https://www.instagram.com/p/BgNhWEoAgP1/?hl=bg&taken-by=julia.rastorgueva
Виж целия пост
# 371
 Whistling Whistling

Виж целия пост
# 372
Благодаря на момичетата за бързия превод! Hug

Виж целия пост
# 373


Изгледах и аз филма и какво да кажа. Така ми се иска да не съм крайна, ама дали се бях пренавила от чакане, а и от ярките им образи в ЛН, и тук малко лигавички ми се видяха. Все чаках нещо да се случи да избухнат, а то....
Ще го пратя на мои приятелки, които не са гледали сериала да го гледат, да видим аз ли съм била с много очаквания.

Офф не че е лош филма и ЕлБарите са си ми много сладки заедно, ама нещо не ми достига, ще взема да го гледам пак утре, ама сякаш не с желанието, което гледам пак и пак фрагменти от ЛН.
Виж целия пост
# 374
Добър вечер Simple Smile
Изгледах и аз филма!
Приятен е, но на мен не ми достигнаха общите им сцени 😁
И във сериала и във филма сякаш като дойде времето да са щастливи и всичко се претупва, не е нужно и да се разтягат лукуми де.
Дано направят и втора част за да е по завършен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия