♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 116 704
  • 740
# 300
Привет!  Hug
Къде сте се скрили всички,отишли сме в девета глуха! 
Laughing


Виж целия пост
# 301
Здравейте  Hug

Тъкмо това влязох да питам и аз- надали всички спите още като мен  Mr. Green





Виж целия пост
# 302
 Joy Joy Joy Joy





https://vk.com/video-96725873_456242194?list=a2d41e8ff628274e55& … -96725873_1703043

https://vk.com/video-96725873_456242196?list=a97a657cc1a4ef1d41& … -96725873_1703094

https://vk.com/video-96725873_456242198?list=1548a497628cd91e7b& … -96725873_1703145



















Виж целия пост
# 303
Айде започва се!! Joy Най -обичам така...
Излизат нови кадри Heart Eyes


Виж целия пост
# 304
Нова  Peace



И още зад кадър от ВС

https://vk.com/video-96725873_456242203?list=2deabf935e7f81974d& … -96725873_1703357
Виж целия пост
# 305
Ее Борко е върнал нормалния си вид в главата.
Днес изведнъж колко нови неща...
Гадна статия оплюваща Баръш, след това снимки и кадри от филма,  накрая и Борко се показа.. Направо да не вярваш, че всичко е чиста случайност...
Виж целия пост
# 306
Хубави снимки сте качили. 😍
Последния път като видях Баръш с онази лудата ми се стори наедрял(а уж отидоха да отслабват).😀 Сега изглежда по-добре. Остава само и брадата малко да пооправи. 😀
Затихнахме иначе, да вземат да пуснат филма вечеее! 😎
Виж целия пост
# 307
Отзад на снимката с Боре, не е ли Елка със  качулката...😵
Виж целия пост
# 308
Здравейте  wavey

Тази нова снимчица май е от сета на рекламата на NB, която снимат днес.
Виж целия пост
# 309

Може и от там да е! 
Ама по -често трябва да има нови снимки и на Елчо и на Баръш... А те се покрили като картици.. Grinning
Виж целия пост
# 310
Отзад на снимката с Боре, не е ли Елка със  качулката...😵

Ще ни се  Mr. Green Mr. Green

Иначе да, цял ден стилиста на Борко от Ашка и ВЩ качва разни подмятания, явно наистина снимат обещаната реклама  Peace

И още видеa зад кадър от филма  Whistling

https://vk.com/videos-96725873?z=video-96725873_456242206%2Fclub … 2Fpl_-96725873_-2

https://vk.com/feed?z=video-96725873_456242211%2F849750039e7caae … -96725873_1703687 - цялото  Mr. Green

https://vk.com/feed?z=video-96725873_456242209%2Ff69b5f7a4a79d4b … -96725873_1703649

https://vk.com/feed?z=video-96725873_456242207%2F8d0ebc1449275c4 … -96725873_1703585  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

https://vk.com/video-96725873_456242214?list=97fc7dfd6076fd5ce8& … -96725873_1703762

ВСИЧКИ ВИДЕА



И снимки  Whistling Whistling







No coment  Twisted Evil Twisted Evil



Виж целия пост
# 311
И нещо от сета на рекламата. С повечко фантазия може да се открие Баръш  Thinking

https://www.instagram.com/p/BgJs4-CBL5u/?taken-by=julia.rastorgueva
Виж целия пост
# 312
Ехх тази синя нощ.. Обиколи нета.. Особено тази снимка Grinning
Виж целия пост
# 313
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


- Пропуснала съм, яяя, на кой канал?

В статията пише, че Елчин преди "Безжизнени" е изиграла главна роля в "Гюлизар"!  hahaha hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 314
Темпи голям смях,яяя.При такова денонощно дебнене как сме го пропуснали,чок резил,яяя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия