Сега като се изкъпеш-чисто нова си!

. Ама сега като имаш щерка, нея как ще я отървеш от раждане? 
Ей, ще ми изядат един час сън. Здраве да е, ще го наваксам в края на октомври 
Нали трябва да е последната събота на март, а тя е на 31ви! Не виждам някъде да се е сменил часът - нито на ТВ, нито на комп! Я, недейте бърза , че ще трябва пак по тъмно да се става 

Песах (тукашния великден) който продължава 7 дни, настъпва на 30.3 вечерта, ваканцията им свърша няколко дне след песах. Мани мани, почти 20на дни.

. Рипат, скачат, въртят обръчи, хвърчат топки, мотаят се ленти. Само с бухалките още не работят, че не са координирали съвсем движенията и да няма цицини по главите
Ходихме да им купим плодове и вода, занесох торбите и се прибрахме. От вчера имах супичка и лозови сърми, днес опекох една тава пълнени чушки, които още вчера приготвих и така, утре няма да готвя. Чудя се тия деца как ще карат на вода и плодове от сутринта, та до 16.00. Прибраха се и нападнаха кухнята. Поиграхме малко, ушихме рокля на една кукла и в 19.30 бяха в леглата. Утре ги искат преди 9.00. Доста е строга треньорката, но сигурно така трябва да е. На мен ми направи инструктаж, че не може така да се сменяват уредите-едни в София, другите - някъде си. Всяка състезателка играе със собствените си уреди, зарежда си ги с енергия
и даже им благодари, когато спечели състезание ( на уредите, де)
Тука май няма да се спогодим с превозването на обръчите 

Препоръчани теми