Реших да напиша рецептата за бухтите в нашите рецепти! Но...уви! Уж ми е запаметено
Да не би някой да е сменил паролата? Моля някой на лични да ми я напише
Да не би някой да е сменил паролата? Моля някой на лични да ми я напише

и се чуди за къде ли беше тръгнал и защо ли са му тия пирони. Накрая сяда на шарена сянка, взима Судокото, търси молива, та добре, че е баба да му каже къде е тая пущиня - моливът. Е, за сега все още не е станало такова положението, ама бавно и сигурно крачим нататък. То и баба вече взе да не довижда, та не е махнаджийка. Къде чисто, къде гуджаво, карай да върви
Тръгне баба на някъде, погледа, погледа, почуди се, па се върне в стаята и щом влезе там се сеща какво й трябва, та пак кръгом и все си мърмори под нос, повтаря, за да не забрави. Абе старост нерадост!
и хайде от мен да мине - и по една целувка.

, никой не ни пречи да си мечтаем, ама когато опре до реализиране на мечтите, ей в тоя участък закъсваме и дърпаме ръчката
Получаваш персонална прегръдка 
Е, накрая всичко си влезе в релсите и вече я изпратих 

Препоръчани теми