!!! Иначе е абсолютно здрав
!!!
!!! За пържена мисля, че е рано
!!! Благодаря
!!!
, обърна се да види, защото плякаме като има нещо и вика :а... има кебапчета........
,паднах направо






Като ги видях се разплаках от безпомощност и от паника.
Все пак спазвахме съвета на докторката, а положението се влоши. Отидохме пак при нея, а тя не ми даде направление за кожен
Кожната се оказа страхотен специалист,заведох го на частен прием, алергията била от треви и пясък....... а той само с това играе 
/. Първият път естествено се изпусна в гащите, не се карах, но я оставих да походи мокра. Пове4е не се повтори, а номерът бил, 4е иска сама да си кляка, даже сега й е кеф.
На следобедния сън първите дни се напишкваше, сега засега се стиска. Дори след миналата нощ се събуди със сух памперс, но мисля, 4е е било инцидентно, още като 4е ли са малки да се стискат по цели нощи. В София ходеше на тоалетната 4иния, нямаше с нас гърне. Реших и като се върнем така да продължи щом няма проблем, но тя си търси гърнето и май засега няма да стане номера. Мога да кажа, 4е памперсът е махнат окон4ателно през деня. 

С такава сила си я дърпа, че имам чувството , че ще си я откъсне.

Голем кефффф, обичам лятото 
Така я опъва и мачка все едно се опитва да я скъса
Четох в една от тема в "нашите деца" , че било нормално. Затова не му се карам и не му обръщам внимание
Препоръчани теми