Лидл 113 - Мартенско-женска тема до 31 март евентуално :)

  • 162 680
  • 1 378
# 1 260
Аз днес най-накрая намерих фурми. Страхотни са. И нямат никаква твърда ципа. Дали не си уцелила кофти опаковка.
Виж целия пост
# 1 261
Фурмите са божествени. Единственият недостатък е, че не мога спра да ги ям
Виж целия пост
# 1 262
Фурмите са божествени. Единственият недостатък е, че не мога спра да ги ям

Аз за това не купувам Joy
Виж целия пост
# 1 263
По темата за шоколада:

Този действително го няма вече. В нашия Лидл са заредили новата партида, същият е, опаковката е маааалко изменена и не е Bellaron, a FinCarre. Но специално погледнах и другите Bellaron. Няма вече. Шоколадите са си там, но до един са FinCarre.🍫✌
Виж целия пост
# 1 264
Знам, че перилните препарати са коментирани многократно, но моля за мнение за този прах:
Скрит текст:
Читав ли е? Пази ли цветовете наистина?
Взех и от течния за спортни дрехи - за него знам, че го хвалехте
Скрит текст:


"Отивам" да търся рецепта за калмари, че нямам идея как се приготвят, но ако някоя добра душа сред вас, сладурки, може да удари едно рамо, няма да се разсърдя. (само да не е панирани) newsm78

Много съм ядосана, че така неприятно се обели покритието на fryer-ра, в следствие на което започна много да залепва, дори и с мазнина  Confused Иначе, много си го харесвам - стават големи вкусотии. Със сигурност ще инвестирам (някой ден) във Филипс. А, този ми иде да им го ударя у главите на лидълци.
Виж целия пост
# 1 265
Къде са тези фурми? Имам някакъв спомен, че някой беше обяснявал, ама бегъл... 😄
Скъсах се да ги търся вчера; накрая попитах служител, който компетенто ме препрати към едни на цена от 5,99 за една малка кутийка. Отказах се засега...😂
Виж целия пост
# 1 266
Фурмите в ЛИдл по-вкусни ли са от тези в плод-зеленчук?
Виж целия пост
# 1 267
Ирански са. Уж натурални. Пускала съм снимка на предното им пускане...ако са същите.
Виж целия пост
# 1 268
Ирански са. Уж натурални. Пускала съм снимка на предното им пускане...ако са същите.

O.K. Ще ги видя тези фурми.
Виж целия пост
# 1 269
Фурмите в ЛИдл по-вкусни ли са от тези в плод-зеленчук?
Ми...същите са. Няма разлика според мен.
Виж целия пост
# 1 270
Същите преди сме купували точно от плод зеленчука. Във вехта кутийка са....такава старовремска и соц ми изглежда.
Виж целия пост
# 1 271
Същите преди сме купували точно от плод зеленчука. Във вехта кутийка са....такава старовремска и соц ми изглежда.
Точно така. И са същите като в други магазини със същата опаковка. Днес бях забравила за тях, случайно ги видях. При нас бяха през един стелаж срещу млечните. Дано стана ясно. Peace Хубави са.

При нас имаше доста от показаните шоколади на Беларом, е доста, доста едно като кашонче/кутия, пълно.  Peace
Виж целия пост
# 1 272
Фурмите са еднакви според мен навсякъде.
Виж целия пост
# 1 273
По темата за шоколада:

Този действително го няма вече. В нашия Лидл са заредили новата партида, същият е, опаковката е маааалко изменена и не е Bellaron, a FinCarre. Но специално погледнах и другите Bellaron. Няма вече. Шоколадите са си там, но до един са FinCarre.🍫✌


Много тъпо, че махат Беларом шоколадите...Може пък да е временно и после да им вдигнат цените..
Виж целия пост
# 1 274
Наистина опаковката и марката на шоколада са сменени, но предполагам, че това е някакво обединяване на марките. Иначе изглежда странно съвпадение отпадането на Беларом и моменталното появяване на същите шоколади с друга търговска марка. Не само показания, но и Беларом 200г в картонените опаковки са заменени с аналогични.
Направи ми впечатление, че черният е направен тънък, както са на Линд.

Оглеждайте си сроковете на годност на всичко. Онази вечер между десетината парчета бекон със срок до 01.05. се мъдреше едно със срок до 27.02.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия