"София - Ден и Нощ" - 26

  • 97 608
  • 858
# 345
Определено за живущите цената ще е друга и фиксирана. Бива като вариант, но не и за постоянно живеене. Точно и аз поради тази причина съм се чудела толкова много време какво правят там. То не е жилище като нормалните да си имаш всичко.
За Ясен от отдавна се чудя какво се промени в него.. Mary D Eve разкри мистерията. Simple Smile
Миленита и на мен ми изглежда над 30, но като гледам по предавания как повечето ги мисля за по-големи от мен,а се оказва обратното - като нищо да се окаже под 30. А и мисля, че не дадоха дали Боби се свърза с нея, но по някое време спомена, че не се е свързал.
П.п. AraBesqUe много точно е обеснила защо се дразня от това, че Коко пак е оневинен. Дори в такава ситуация в реалния живот - Коко също става крадец.
Виж целия пост
# 346
Какво значение дали тя е над 30, Боби е над 40...? За последния разбрахме (стои на 39 от началото на сериала). Но за мацката и другите... - всички трябва да са на 22-25 ли newsm78
Виж целия пост
# 347
Какво значение дали тя е над 30, Боби е над 40...? За последния разбрахме (стои на 39 от началото на сериала). Но за мацката и другите... - всички трябва да са на 22-25 ли newsm78
😂😂😂 сякаш просто коментираме като тръгнахме от младия баща на Кети. That's it. Не знам какво и как трябва.. 😂
Виж целия пост
# 348
Масово днешните кифли изглеждат по-възрастни от колкото всъщност са. Миленита може и да е 30+,може и да е на 25..не мога да определям вече възрасти, все по-трудно стана.
Не успях да намеря информация колко е годишна всъщност.
Виж целия пост
# 349
И аз не се наемам вече да определям възраст на никого. След като виждах Галя като 30 годишна, а тя се оказа на 23-4. 😒
Виж целия пост
# 350
Ама тя май играе и 30-годишна в риалитито?!
Виж целия пост
# 351
Значи излиза, че бащата на Кети трябва да ѝ е станал баща и той на 18 Smiley Всъщност как му беше името? Христо?
Виж целия пост
# 352
Христо  Heart Eyes изобщо не го виждам да работи в хостела.Тая работа не е за него  Naughty.Да иде в бара на Сашо там охрана нещо или с Филип заедно да работят  Sneaky
Виж целия пост
# 353
Христо  Heart Eyes изобщо не го виждам да работи в хостела.Тая работа не е за него  Naughty.Да иде в бара на Сашо там охрана нещо или с Филип заедно да работят  Sneaky
http://hotarena.net/lavina-ot-razdeli-v-sofiia-den-i-nosht-tri-d … -si-izvan-seriala
Виж целия пост
# 354
И аз не се наемам вече да определям възраст на никого. След като виждах Галя като 30 годишна, а тя се оказа на 23-4. 😒

Някой в темата каза, че Галя реално е на 27-28.
Близо си Simple Smile

Абе аз не разбрах, Марио и Джулия разделиха ли се след разговора в стаята?
Виж целия пост
# 355
Тц. 2016 година е навършила 22, има снимка в Инстаграм.

Снощи видях Божидар в кварталния супермаркет. Беше с момиченце, вероятно дъщеричка, защото имаха някаква прилика. 😃
Виж целия пост
# 356
https://nova.bg/accents/view/2018/03/31/211523/%D1%83%D0%B6%D0%B … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 357
Каква ли ще е тази тайна между Боби и Христо? ... Да не се окаже, че Кети е дъщеря на Боби 😐😕 Надявам се да не е това.
Виж целия пост
# 358
https://www.marica.bg/tezhka-razdqla-za-3-dvojki-ot-sofiq-den-i- … ticle-117353.html
Виж целия пост
# 359
Не съм убедена, че Симона и Асен някога са били реална двойка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия