"София - Ден и Нощ" - 26

  • 97 611
  • 858
# 435
Е, как да не е, точно квартирата на Боби си е Smiley
Виж целия пост
# 436
То точно на Боби квартирата е снимачната площадка Joy


Разбрахте ли коя двойка се разделя? Боби и Миленита.
Виж целия пост
# 437
https://nova.bg/accents/view/2018/04/11/212561/%D0%B1%D0%BE%D0%B … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 438
Е, как да не е, точно квартирата на Боби си е Smiley
Исках да кажа че е направена снимачна площадка ,а не че апартамента си го е имал ..... незнам дали ме разбрахте !
Все едно е постоен за филма специално и след като свърши си го връщат в първоначалния му вид (обикновн апартамент например )
Виж целия пост
# 439
Ами съвсем нормално е филмите да се снимат на снимачна прощадка. Не виждам кое е странното. Но всъщност май е било магазин въпросното помещение.
Виж целия пост
# 440
Апартаментът в който е квартирата си е съвсем истински. Намира се на бул. Дондуков, точно преди моста Чавдар.
Виж целия пост
# 441
Какво стана снощи? Моля да ми дадете инфо  Kissing Face
Виж целия пост
# 442
Какво стана снощи? Моля да ми дадете инфо  Kissing Face
Боби се раздели с Миленита ,че не си подхождали по характер ,а Калина търси апартамент да живеят с Ясен .За Коко не си спомням простотията му
Виж целия пост
# 443
Много взе да ме дразни този сериал. Симона нали рабоги в бара, не вижда ли, че не върви?
Пък после- не й били казали.🤨
Виж целия пост
# 444
Ей, този прост тъпанар Коки вече не мога да го дишам...
Виж целия пост
# 445
Ех тоя Коко, ама как не се усеща значи, толкова пъти са се шегували с него и всеки път им се връзва. Голяма шматка. От много време не му се бях смяла.
Виж целия пост
# 446
Ех тоя Коко, ама как не се усеща значи, толкова пъти са се шегували с него и всеки път им се връзва. Голяма шматка. От много време не му се бях смяла.
И пак се разсърди Joy

Ще има сега драма Стефания като види рекламата на сервиза Grinning

Днес Галя беше с малко грим като я даваха в апартамента. За първи път я виждам така. Пак си е хубава Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 447
Симона като каже "Охо паричкиии" , много ме дразни.. Rolling EyesNeutral Face
Фотогафа, който прави снимките за рекламата ми хареса.. Щеше ми се да го направят постоянен герой, но май си е само за по един епизод..
Виж целия пост
# 448
И аз се зачудих как Симона не вижда на къде върви бара..
Коки вече не мога да го дишам. И Ани покрай него започва да ме дразни. Толкова пък да й е златен този Коки, че все да му търпи глупостите.. Ужас.
М/у другото онзи ден забелязах, че не се целуват поо така (страстно да кажем), а само приятелски, а уж са гаджета. А като върна лрнтата назад въобще имало ли е някоя, която се е целувала по-страстно с Коки? Thinking Другите как ли не се награбват, а пък с него никоя. Grinning
Виж целия пост
# 449
Сигурно ги е гнус. Мен направо ми се догади като го видях да се промъква в леглото до Ани. Адски ми е отвратителен и отблъскващ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия