"София - Ден и Нощ" - 26

  • 97 608
  • 858
# 480
https://www.10te.bg/zabavlenie/10-ot-naj-zabavnite-lafove-na-mit … fiya-den-i-nosht/
Виж целия пост
# 481
https://nova.bg/accents/view/2018/04/18/213366/%D1%81%D1%82%D0%B … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 482
Стефания егати и изпълненията прави.🤬
Виж целия пост
# 483
Митко: Айде, да ходим да ядем..
Стефи: Абе, къде ще ходим да ядем, бе?!
Митко: Айде да хапнем една супа.. 
😁😁😁
Виж целия пост
# 484
Много ревнива тази Стефания....
Виж целия пост
# 485
Утре Зара се връщаа! Супер.
Виж целия пост
# 486
Утре Зара се връщаа! Супер.
Помните ли в кой епизод дойде .....помня само че се скараха със Стела заради някакво момче започнаха да се заяждат и после ,,хайде на кафе ”
Виж целия пост
# 487
Утре Зара се връщаа! Супер.
Помните ли в кой епизод дойде .....помня само че се скараха със Стела заради някакво момче започнаха да се заяждат и после ,,хайде на кафе ”
Епизода след като Рая си тръгна.. Епизод 164-165.. там някъде беше.
Виж целия пост
# 488
Митко и Стефания са с най- забавните скандали! Grinning
Виж целия пост
# 489
https://nova.bg/accents/view/2018/04/19/213482/%D0%B7%D0%B0%D1%8 … 0%BD%D0%BE%D1%89/
Виж целия пост
# 490
http://www.kliuki.bg/405143/%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B0-%D0%B … %82-%D1%81%D0%BE/
Виж целия пост
# 491

Приписват клюкарите, от 2 месеца е новина  Mr. Green
Виж целия пост
# 492
http://www.kliuki.bg/tag/%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0 … 0%B5%D0%B9%D0%BD/
Виж целия пост
# 493
Харесвам Мишето! Вече три пъти съм я виждала на живо. Няма нищо общо с екранния си образ. Красива и усмихната. Единия път беше с Ася в една пицария. Ася на живо също е много сладка. Явно и двете камерата не ги обича много много...  Третия път беше миналата седмица в едно заведения на бул. Сливница и беше точно с Джино и още няколко човека. Имах много хубаво мнение за нея и се надявам да са само приятели, иначе би било проява на много лош вкус от нейна страна и то при условие, че приятеля и изглежда супер.
Виж целия пост
# 494
Мисля си, че може би ще съберат Зара с новия в сервиза на Лазар..
Коки щял да се наяде преди фитнеса, за да не хване някоя анорексия 😁😁

Много се смях с Фън Шуй-я Grinning Grinning ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия