Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 92 158
  • 574
# 525
Аз съм писала назад в темата. Да, плажът към хотела във водата е с много камъни.
Виж целия пост
# 526
Здравейте, може ли да ми препоръчате агенция, чрез която сте пътували?
Виж целия пост
# 527
Здравейте, може ли да ми препоръчате агенция, чрез която сте пътували?

За Гърция? Агенция?
Виж целия пост
# 528
Не всички пишещи имат лични автомобили. Автобусният транспорт от България до Гърция е много ограничен.
Виж целия пост
# 529
Здравейте, може ли да ми препоръчате агенция, чрез която сте пътували?
Аз съм ползвала Профи Травъл, но виждам, че сега вече не предлагат ОИ хотели. Два пъти съм почивала на такъв ОИ хотел и не бих потретила. Изобщо не стават за ОИ туризъм.
Виж целия пост
# 530
Аз много отдавна съм ползвала Елит Травел, но само при избор на хотели. Тогава бях доволна, след това се престраших и започнах сама да резервирам. Също вижте Бохемия и Емералд. Все пак са от години на пазара.
Виж целия пост
# 531
2023 използвахме Фреш Холидей. Доволни сме.
Виж целия пост
# 532
Благодаря за отговорите! Имах предвид да резервирам чрез агенция, защото съм забелязала, че те имат някакви отстъпки, иначе  ще пътуваме със собствен транспорт. Но, четейки отзиви май Гърция не е точната дестинация за AI.
Виж целия пост
# 533
Точно тока, това е и моето заключение след няколко опита...
Ако искате семейна почивка в ол инклузив комплекс - Анталия.
Чарът на Гърция е в малки къщички под наем, плажуване на различни плажове и храна в ресторантчета до морето. 😀
Виж целия пост
# 534
Но, четейки отзиви май Гърция не е точната дестинация за AI.

Няма ги хилядите турски АЛЛ 5* комплекси , но има такива като https://chrousso.gr/bg/ ,  
Sani Cluв , https://mediterraneanhotels.gr/lang=el&gad_source=1&gad_campaign … Tm1kaAl9NEALw_wcB
даже най ни харесва или ВВ или НВ че разполагаме с повече мобилност
Виж целия пост
# 535
Ние тази година отново ще сме на Ол инклузив в Гърция, в Elea Acrotel близо до Никити. Ходили сме вече два пъти там. Причината да ходим отново на АL е че сме с бебе, т.е на 1г 8 м ще е тогава и изхранване навън ми е много трудно с него в Гърция, та AL ще сме заради него, преди години бяхме там по същата причина заради брат му, просто ми е много удобно да има храна и сладоледи на разположение. Иначе не може да се сравнява AL Гърция и Турция, даже ме е яд че няма да можем да си сядаме по таверните вечер и да ядем морски специалитети...
Виж целия пост
# 536
не може да се сравнява AL Гърция и Турция, даже ме е яд че няма да можем да си сядаме по таверните вечер и да ядем морски специалитети...
AL  Турция може да си ходите спокойно - в повечето АЛЛ има детско/бебешки отделения с всякакви кашотини а за вас почти винаги има и  морски специалитети и то и хубави по скъпите АЛЛ - ципура , калмари , фиш енд чипс
Виж целия пост
# 537
Ходили сме 2 пъти на ALL в Турция, но винаги след това имам нужда да се топна в бяло море, просто са ми два коренно различни вида почивки Турция и Гърция, едното ми е като гастро туризъм, в повече ми идват натоварените хотели и гъчканицата, постоянно всичко се върти около това "какво ще ядем" без кола сме обикновенно и означава 7 дни да не мръднем от хотела... А в Гърция нищо че ще сме на ALL ще си джиткаме по плажчетата сутрин а следобеда на басейна, доста спокойно е, не е лудница, та много е различно, ние като посещавали и двата вида почивки, предпочитаме Гърция, просто ще е ALL заради бебето
Виж целия пост
# 538
Благодаря, ще разгледам предложенията Simple Smile
Виж целия пост
# 539
Ходили сме 2 пъти на ALL в Турция, но винаги след това имам нужда да се топна в бяло море, просто са ми два коренно различни вида почивки Турция и Гърция, в повече ми идват натоварените хотели и гъчканицата, постоянно всичко се върти около това "какво ще ядем" без кола сме обикновенно и означава 7 дни да не мръднем от хотела...

Морето в Турция и Гърция си е все едно и също - все Средиземно море да не говорим , че десетки най популярни гръцки острови - Родос , Лесбос , Кос , Лерос , Патос , Самос .......................са буквално наврени в турските брегове и за няколко минути с корабче им ходим на гости от турските пристанища Мармарис , Бодрум , Кушадасъ. И без кола не се спираме да щъкаме из Турция , системата на долмушите е мн.добре развита. Общо взето и двете държави с огромната си брегова ивица  (12 000+8 000 км.) и мн. голямо количество острови с развит туризъм предлагат ВСИЧКО - и 5* АЛЛ и къщи за гости , пансиони , отделни квартири , бунгала и стотици къмпинги даже с палатки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия