Звездни компромати- 356 част

  • 102 539
  • 743
# 45
Виктория с майка си и сверкървата
Виж целия пост
# 46
Алисия Викандер

Скрит текст:
Виж целия пост
# 47
Кали на Мачу Пикчу.

Скрит текст:
Готина снимка!
Виж целия пост
# 48
https://www.instagram.com/p/BfLnyjplUQr/ Бекъмови - много сладки. Kissing Heart
Виж целия пост
# 49
Алисия Викандер в лице ми напомня за нашата гимнастичка Симона Пейчева.
Виж целия пост
# 50
От децата на Майкъл само най-малкото има бегла прилика с него. Биологични деца на Майкъл ли са или осиновени newsm78
Доколкото знам - с донорска сперма. Имаше интервю на някакъв негов приятел, че Майкъл му е искал тази услуга, защото искал да има бели деца, но не знам доколко е достоверно.
Има купища предположения. За мен е повече от очевидно, че не са биологични деца на Майкъл Grinning
http://kliuki.ws/prins-maikal-djeksan-shokira-s-razkritie-za-dja … ina-za-decata-mu/
http://www.gossip.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D1%88 … %D0%BD%D1%81.html
Виж целия пост
# 51
Дъщерята на Ивайла Бакалова и Вълка, хубаво момиче, нежно.
https://instagram.com/p/BgbnQlMlkuH/
Виж целия пост
# 52
Биологични деца на Майкъл ли са или осиновени newsm78

Всички това се чудят, но надали някога ще разберем.
Какво има да се чудят всички, отдавна сме ги разконспирирали в темата. Някой (може и аз да бях Joy ) публикува снимки на всяко дете със съответния биологичен баща и приликата беше очеизбождаща.
Виж целия пост
# 53
Тъкмо се притесних, че Бен Афлек се е окепазил с такава кофти татуировка, а то ще се окаже, че снима нов филм. Леко му е хладно Mr. Green
Във филма участва още и този сладур - Ч. Хънам

Виж целия пост
# 54
И мой тип не са ирландците, макар да не мога да обобщя така на едро.
Показания не хваща око, ама ето тези ирландци са друга бира 😀😊
Скрит текст:


-лично моя фаворит
Виж целия пост
# 55
Ева Лонгория си поспива Wink
https://www.instagram.com/p/BgeFik0gieB/
Виж целия пост
# 56
Мила Кунис на разходка с Димитри. Знам, че е украинка, но не знаех, че се казва Милена.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 57
https://www.instagram.com/p/BgeGchEFbAy/ Итън Хоук
Виж целия пост
# 58

Ако харесваш седемдесетарски рок, няма да загубиш.  Wink

шейсетарски фен съм и деветдесетарски  Crazy
 Започнала съм да му правя прослушвания вече, откакто разбрах, че на мен се пада честта да ходя да го гледам. Няма да седя като смотан, дърт пън там ( какъвто най-вероятно съм за 15годишната тинейджърка), ще куфея на Хари Стайлс.
 Само седмица имам до събитието. Все пак и по-лошо можеше да е,  Кети Пери примерно...
 
 Парис Джаксън е много интересен персонаж.
 
Виж целия пост
# 59
Не ми харесва,нещо тая брада не му стои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия