Стани богат от 1 април 2018 г. по БНТ 1 с водещ Джаро - Михаил Билалов!!!

  • 212 387
  • 3 086
# 225
Нещо ми кифлее тоз младеж newsm78


Мноууу зле дами и господа, направо ме е срам от участниците  Tired
Виж целия пост
# 226
E, колко глупав трябва да си, за да не осмислиш, че "ретрограден" и в буквалния смисъл си е връщане назад...
Виж целия пост
# 227
Изнервя ме тази хипнотизаторка.
Виж целия пост
# 228
Това девойче много дразнещо. Едвам я издържам.😂
Виж целия пост
# 229
Днес е пълна скука.
Виж целия пост
# 230
Изпуснах певеца и почти всичко с ретроградната девойка. Кажете накратко как беше  Grinning Докато го качат и го гледам в сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 231
Не съм била в казармата, ама знам чиновете. Трябваше да го остави да маркира "капитан".
Виж целия пост
# 232
Май объркаха въпроса за моряка - той е Петерсон.
Виж целия пост
# 233
Май объркаха въпроса за моряка - той е Петерсон.

Какво са объркали?
Виж целия пост
# 234
Ех,този сладур как изгоряяя Simple Smile Козирозите са си хубави,това е Grinning
Ще се откажа да гледам когато някой толкова тъп като тази хипнотизаторка седне на стола.Не мога да повярвам Grinning
Виж целия пост
# 235
Не казаха ли Петерсен? Стори ми се, че така го чух, бях в съседно помещение.
Виж целия пост
# 236
Не казаха ли Петерсен? Стори ми се, че така го чух, бях в съседно помещение.

Не.

Виж целия пост
# 237
Моя грешка, извинете! Embarassed
Виж целия пост
# 238
Певецът го попитаха от какъв произход е думата "пенкилер" - той попита публиката и отговори, че е от турски - съответно изгоря. Не е нужно да знае отговора, достатъчно е да има известни (не особено задълбочени) познания по английски - пейн (болка) + килър(убиец) = пенкилер (обезболяващо или лекарство, което уж помага за всичко).
Хипнотерапевтката игра много зле. Не знам защо не си призна, че не е чела нито една от 4-те книги, няма нищо срамно. Пипи никога не е казвала, че баща й е моряк, а че е пиратски капитан/негърски крал (освен това, още в началото на книгата става ясно, че Пипи е невероятно богата - очевидно няма как баща й да е прост моряк).

Но това си зависи от общата култура на човек, както казах, не е срамно, че не е чела тези книги. Аз също бих се провалила, ако ми се паднат лесни въпроси, които не са свързани с интересите ми - например, изобщо не знам военните чинове...Е, знам, че отговорът не е "редник", но като изключим това... А и не знам сортовете вина, обаче само един от отговорите имаше немско звучене...

Билалов беше много лъскав тази вечер - и вратовръзката и костюма Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Пиратски капитан не предполага ли моряк,не се ли подразбира.Те всички морски капитани започват като моряци.
Също както Не се казва конна езда,а само Езда.Конна се подразбира.
Та така за общата култура Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия