Евровизия 2018 - EQUINOX - Bones (Тема 23)

  • 67 499
  • 878
# 555
Чешката наистина беше много забавна.
Виж целия пост
# 556
Някои си ги носят
Виж целия пост
# 557
Ама на детски купони. Гангнам стайл и Макарена, може и патешкият танц да са останалите.

На тази гласът й затрепера истински. Ще й предлага брак май тоя.
Виж целия пост
# 558
И аз си помислих за годеж
Виж целия пост
# 559
Имаше някаква история в тази песен, ама не съм я разбрала. Тоз батко, който се появи много емоция вкара в песента...

Виж целия пост
# 560
Мъжът ѝ излезе на сцената.
Виж целия пост
# 561
Ами... не харесвам чехите. Нищо особено като песен. Прехвалени, та прехвалени, чак дразнещи. Обшо взето: танци - манци.


Като тези:
Баш Simple Smile Само раничката липсва Simple Smile)
Значи, аз конкуренция до тук не виждам!
Виж целия пост
# 562
Цоп в компанията. Blush

Хареса ми тази девойка, интересен глас.

Виж целия пост
# 563
Иде кака ви Нета
Виж целия пост
# 564
'Айде, булката.
Виж целия пост
# 565
сега ми идва да си изключа телевизора.
Виж целия пост
# 566
Израел. Уф
Виж целия пост
# 567
Ох,Израел,отивам да си взема нещо за пиене.

Пфу,че и фалшиво на моменти пее.
И не е булка,а като като изпаднала китайка,без да се обиждат китайките.
Виж целия пост
# 568
Дойде ред и на ужасната кокоша песен 🤮🤮🤮
Виж целия пост
# 569
Това ли е фаворитката?  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия