Сполучливи имитации на маркови парфюми - 22

  • 138 308
  • 723
# 180
Incontro при мен е траен, но го купих още като го пуснаха. След това изчезна и пак го върнаха, само че вече е по-слаб заедно с класическото Джордани. А какъв шлейф имаше само преди години...
Виж целия пост
# 181
Здравейте. Габриеле има ли вече сполучлива имитация 😍
Виж целия пост
# 182
249-HW-dsquared-He Wood
Потвърждавам, че е много добро попадение.
Бях сигурно един от първите ползвали в БГ оригинала.
Заг са се справили чудесно с техния вариант.
Виж целия пост
# 183
Заг и Рефан имат Габриел,но за мен са далечни,като цяло обаче са приятни и двата особено за лятото.Все пак ги пробвай може на теб да ти допаднат.
Виж целия пост
# 184
Здравейте. Габриеле има ли вече сполучлива имитация 😍
Габриел имат и Гардени, на мен много ми харесва. Не знам обаче колко е близо до оригинала.
Виж целия пост
# 185
Благодаря ви. Отивам още утре да душкам.  Оригинала е разкош
Виж целия пост
# 186
Здравейте,
На Заг Зодиак парфюмите трайно ли са?
И кои са най-близо като аромат до оригиналите?
Имах Рефан и Парфен но мисля да опитам и Зак..
Виж целия пост
# 187
До кожа е за трайността трябва да се пробва.Някой са трайни,други не толкова.Кажи какво си ползвала и какви аромати харесваш да ти предложим.
Виж целия пост
# 188
Олимпиа, Нарциси Родригес и Мон на Герлен съм ползвала.
Аура го коментирате , хубав ли е?
Виж целия пост
# 189
Днес пробвах в DM дамските парфюми Аристеа. Бяха 4 вида (Lady, Diamond Crystal, Noir, последния не запомних), но никой не ме впечатли. Не ме бива да описвам аромати. Много малка трайност на моята кожа, един беше с плодов аромат малко на компот ми миришеше, на блотер Аристеа Ноар вече не се усеща. Това след 3 часа. Не бих си купила такъв парфюм и то с намаление 15.99 лв, а без - 24.90.
Виж целия пост
# 190
Аз съвсем от скоро се интересувам от този вид парфюмерия,честно казано никога не съм подхождала сериозно към имитациите.Просто защото явно не бях попадала на нещо толкова хубаво,а именно 377AV.Другото което си мисля,че ме е подвеждало е,че имитационните парфюми съм ги приравнявала към ментетата,което сега разбирам колко глупаво е било.Благодарение на една тема в Дриймленд в която се зачетох,установих,че точно този тип "хоби" ми е липсвало.Поръчах от сайта на ЗЗ две 50-ци,но след като разбрах за момчето от ОЛХ не се спрях докато не поръчах 5 бр от 15 мл и 8 бр от 3 мл.Ами какво да Ви кажа,всичките ми харесват много.Лично аз на повечето оригиналите и на картинка не съм ги виждала,но това на което до момента съм попаднала като аромати толкова ми харесва,че ми е все тая на кой парфюм отговарят.Още с напръскването започва да се развива аромата и няма нищо спиртно или натрапчиво което да трябва да чакам да отмине,а трайността при мен трае около 5-8 часа.Силно се надявам от фирмата която ги произвежда да запазят това качество и занапред.Да благодаря на двете прекрасни дами от Дриймленд за това,че ме осветлиха и на Вас които така търпеливо обяснявате и разисквате оригиналите и имитациите.
Ред.Тъй като днес се напръсках с Блум-а на ЗЗ от сутринта се чудя на какво познато нещо ми мирише и сега получих проблясък. на това-NUXE HIULE PRODIGIEUSE Dry oil
Виж целия пост
# 191
Аз съвсем от скоро се интересувам от този вид парфюмерия,честно казано никога не съм подхождала сериозно към имитациите.Просто защото явно не бях попадала на нещо толкова хубаво,а именно 377AV.Другото което си мисля,че ме е подвеждало е,че имитационните парфюми съм ги приравнявала към ментетата,което сега разбирам колко глупаво е било.Благодарение на една тема в Дриймленд в която се зачетох,установих,че точно този тип "хоби" ми е липсвало.Поръчах от сайта на ЗЗ две 50-ци,но след като разбрах за момчето от ОЛХ не се спрях докато не поръчах 5 бр от 15 мл и 8 бр от 3 мл.Ами какво да Ви кажа,всичките ми харесват много.Лично аз на повечето оригиналите и на картинка не съм ги виждала,но това на което до момента съм попаднала като аромати толкова ми харесва,че ми е все тая на кой парфюм отговарят.Още с напръскването започва да се развива аромата и няма нищо спиртно или натрапчиво което да трябва да чакам да отмине,а трайността при мен трае около 5-8 часа.Силно се надявам от фирмата която ги произвежда да запазят това качество и занапред.Да благодаря на двете прекрасни дами от Дриймленд за това,че ме осветлиха и на Вас които така търпеливо обяснявате и разисквате оригиналите и имитациите.
Ред.Тъй като днес се напръсках с Блум-а на ЗЗ от сутринта се чудя на какво познато нещо ми мирише и сега получих проблясък. на това-NUXE HIULE PRODIGIEUSE Dry oil
Здравейте! Кое е момичето от OLX? Бихте ли ми изпратили линк Simple Smile Благодаря! А, ако наистина Блум във версията на Заг наподопява олиото на Нюкс ,веднага го поръчвам.. Нюкс имат парфюм със същия аромат, но е около 50лв .
Виж целия пост
# 192
https://www.olx.bg/ad/nalivni-parfyumi-nomer-1-bezplatna-dostavk … D655-ID5VogE.html
мисля,че в 20-та тема беше публикувано.
Относно Нюкс-а такова е моето усещане и предвид това,че може да се вземе минимално количество за проба,най-добре да се пробва.
Виж целия пост
# 193
Здравейте група,
Може ли някой да ми каже коя реплика на CH- Good Girl се доближава най много до оригинала Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Според мен Заг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия