Пациенти на клиники Бахчеджи тема 2

  • 72 355
  • 736
# 225
Няма нужда да го превеждате - Фатме ще си направи копие и ще ви го върне. Поне така беше по мое време.
Ние на първия преглед даже не бяхме женени. След това сключихме брак по бързата процедура и при започването на стимулацията вече носехме свидетелство.
Виж целия пост
# 226
Благодаря
Виж целия пост
# 227
И ние като Пухчето, даже стимулацията почнахме без брак, подписахме по бързата процедура между първия и втория преглед Joy.
Виж целия пост
# 228
Ей, да знаете че променихме статистиката за брой сключени бракове през 2018 🤣 сега чакам с нетърпение да променим статистиката и за брой живо родени дечица
Виж целия пост
# 229
Ааа не, ние се оженихме декември Grinning
Виж целия пост
# 230
pecka_76, при мен такива зацапвания винаги са индикация за цикъл.
По 3 дена съм имала най-дълго, преди да ми дойде.
Успех! Hug
Виж целия пост
# 231
И аз се записвам към бързо сключилите брак 😄
Мисля, че при нас няма да може да се стартира началото на Май, както планувахме 😔
Вчера реших да отида на един ехограф преди да заминем, да няма някоя киста въпреки противозачатъчните и хоп- два задържани фоликула...
Писах на Фатме, но доколкото съм чела, стимулация със задържан фоликул няма да стане...
Виж целия пост
# 232
pecka_76, аз мога да ти пожелая единствено късмет!
Успех! Hug


Благодаря, sisi345, и аз пожелавам на всички ви успех!
Имам въпрос? Сега като ходихме на първичния преглед правихме и цветна снимка. Имам си леко  кафеникаво процапване, не е постоянно и не е като при цикъл,но това означава ли, че има вероятност да ми дойде по-рано, защото ако ми дойде на следващия ден трябва да съм там за стимулацията.

Това е от цветната снимка. При мен продължи 5 дни след нея. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 233
И аз се записвам към бързо сключилите брак 😄
Мисля, че при нас няма да може да се стартира началото на Май, както планувахме 😔
Вчера реших да отида на един ехограф преди да заминем, да няма някоя киста въпреки противозачатъчните и хоп- два задържани фоликула...
Писах на Фатме, но доколкото съм чела, стимулация със задържан фоликул няма да стане...
Здравей! Да, не може да се започне,
но има вариант да се пунктират и да стартираш опит,
ако държиш да не пропускаш месеца, лично аз бих изчакала. Успех! Hug
Виж целия пост
# 234
Това с пунктирането не е добър вариант според мен, защото заради задържаните фоликули ФСХ и ще й е високо.
Виж целия пост
# 235
Благодаря Ви мили момичета.
С нетърпение очаквам отговора на Фатме утре. Толкова го чаках и ми е мъчно, че ще отлагаме, но съдбата си знае работата...
Не съм много активна в писането, но да знаете, че често ви чета и не си представям колко по-трудно щеше да бъде всичко, ако не беше този форум и цялото това споделяне!
Вие правите нещата взаимни и преодолими!
Благодаря!
Виж целия пост
# 236
Моля! Късмет! Стискам ти силно палци! Hug
Виж целия пост
# 237
Откакто ми беше пункцията се чудя нещо- защо трябва да се въздържаш от секс до цикъла Някой знае ли?
Виж целия пост
# 238
Хммм... това нова информация! Нямам никаква идея, аз след пункцията бях с хиперстимулация и изобщо, ама изобщо не ми беше до секс Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Откакто ми беше пункцията се чудя нещо- защо трябва да се въздържаш от секс до цикъла Някой знае ли?
Мисля че е защото са ти надупчени яйчниците и да не стане инфекция. Освен това ако си имала повече яйчица има сериозна опасност от усукване и за това препоръчват плавни движения и пазене Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия