Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 49

  • 42 755
  • 739
# 120
Ясно! Каузата е загубена. Няма никакъв смисъл да пиша повече. Човек е свободен в 21 век да се осланя на врачки и баячки, но за мен лично това говори за ниска култура.

Днес ходих на запис на тонове, бях забравила колко е неприятно. 😒 Бебето се скъса да ме рита. Дъщеря ми по същия начин се държеше на всеки запис. Лежах закачена по 30-40 минути.
Виж целия пост
# 121
Ариа, защо е неприятно записа на тонове ? От твоята поза или ? Да знам какво ме чака и мене Grinning
Виж целия пост
# 122
Хубаво е да се знае, че вярата е в разрез с всякакви суеверия. А някои са направо налудничави и не знаеш как разумен човек ги споменава дори.

И моята беболина не се спира, а до следене на тонове имам още месеци, дано не ме изкорми Joy
Виж целия пост
# 123
Ясно! Каузата е загубена. Няма никакъв смисъл да пиша повече. Човек е свободен в 21 век да се осланя на врачки и баячки, но за мен лично това говори за ниска култура.

Днес ходих на запис на тонове, бях забравила колко е неприятно. 😒 Бебето се скъса да ме рита. Дъщеря ми по същия начин се държеше на всеки запис. Лежах закачена по 30-40 минути.

Не мисля ,чее говори за ниска култура, просто има хора който вярват и който не ... Няма смисъл да задълбочаваме темата с тези неща важнотото е с нас и бебчовците всичко да е на ред пък на тези тези неща майната му Hug всеки сам преценя в какво да вярва Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Ами лежиш в една и съща поза, и то минимум 20 минути. Може и седнала де, или настрани. Не помръдваш общо взето, за да не се разместят коланите. При мен наистина много започват да буйстват бебетата при запис. Може би ще сподели и някоя друга мама дали е имало подобно нещо.
Виж целия пост
# 125
Ами лежиш в една и съща поза, и то минимум 20 минути. Може и седнала де, или настрани. Не помръдваш общо взето, за да не се разместят коланите. При мен наистина много започват да буйстват бебетата при запис. Може би ще сподели и някоя друга мама дали е имало подобно нещо.
Да, при мен също е така. Дори губи връзка и акушерката трябва да настройва пак апарата. Laughing
Виж целия пост
# 126
Всъщност кога започват да се следят редвоно тоновете? В 9ти месец или по-рано?
Виж целия пост
# 127
Ох, това сигурно вече е влязло в темата за бисерите, отивам да чета Sweat Smile

Това със записа на тоновете в деветия месец ли се започваше, че имам спомен от четеното тук в темата, ама може и да греша...

П.П. Писали сме едновременно за тоновете с Айси Smiley
Виж целия пост
# 128
Всъщност кога започват да се следят редвоно тоновете? В 9ти месец или по-рано?
От писаното тук, във форума, разбирам, че всеки лекар сам преценява.
Аз ходя от 29 г.с. през седмица (случвало се и на две седмици, погледнах в органайзера ми), от 36 г.с. всяка седмица.
За да не ми е скучно и да не гледам 20 - 30 мин в една точка, чета книга.
Виж целия пост
# 129
Явно от седмия месец през седмица и после все по-често с времето. Мерси!
Виж целия пост
# 130
Хубаво е в 8 мия месец през седмица, а в 9 ти всяка седмица. Ако се преносва започва запис всеки ден. 😒
Виж целия пост
# 131
Хм.... АГ-то ми не каза нищо по тази тема при последното ми ходене, дали е забравил? Thinking Аз сега ще започвам осмия, може би е било рано тогава.
Виж целия пост
# 132
Имам време значи.
Ох аз сега отивам на една процедура на лице дето не трябва да мърдам цял един час по гръб Grinning Хахаах ще се подготвям като за запис на тонове !
Виж целия пост
# 133
На мен пк записите ми харесваха ❤
Да чувам как му тупти сърчицето Simple Smile

Пс: това за кръвта просто ме остави без думи. Науката пасти да яде !!!
Виж целия пост
# 134
Арабескче, ако и другия път не каже нищо, го подсети. Предполагам, че ще те преглежда два пъти този месец, поне мен два пъти ме преглеждат в 8 ми месец. Следващия месец вече ще си вися всяка седмица в болницата. 😒
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия