Любители на Котки - Тема 121

  • 59 712
  • 740
# 270
Подстригвах кукли, себе си, бетоните на съседските деца Grinning въобще.... ножицата ми беше като естествен израстък на левачката едва ли не.

Joy

Вчера поръчахме това: https://www.aliexpress.com/item/Detachable-Pet-furmins-Hair-Remo … priceBeautifyAB=0 Като пристигне, ще дам отзиви

Зизу, вързах и аз една играчка като от твоите на простира, ама не макс 10 минути си игра... А нашия има едно много странно поведение - като излезе на терсата и започва да се въргля. Мислех да направя клипче и да ви го покажа, но ме домързя да си взема телефона.

Ще се ваксинираме в 15:30... Ще падне голяма борба с вкарването в транспортната чанта Sad Дано да не забравя да запомня от коя страна му я бият и ще си го отбележа в паспорта, че да знам след година да е от другата му страна. Нали някой преди време беше писал, че не е хубаво ваксините да се правят все на едно и също място...

ratanasovabg, дано се възстанови бързо. Четох в нета, че е хубаво да я заигравате с разни неща и да забрави за "проблема" си. Много мило ми стана като разбрах, че си се прибрала от работа да я наглеждаш Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Много е красива! Heartpulse Дано скоро свикне с новата си премяна.
Виж целия пост
# 272
Лъки и Пиратя са страхотни слънчовци Simple Smile
И Абра е много красива дано да се убеди, че е и модерна с тази прическа Simple Smile
Хоти и Китана си имат грижовен татко - поздравления страхотни са Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Момичета, някоя да е забелязала пристрастяване на котето към малца? Нашия умира за тези хапки: http://www.zooplus.bg/shop/kotki/specialna_hrana_dobavki/topki_k … ni_dobavki/352115 и буквало иска да се храни с тях, а препоръчителната доза е 6-8 хапки на ден. Постоянно се отърква с шкафа, където ги държим и те гледа жалостиво.

Вчера варихме пиле и му дадох чисто месце, не го вкуси даже Sad Стана ми доста неприятно, тия гранули са някакви пристрастяващи...
Виж целия пост
# 274
Мишелин, гледай да не е съвсем до земята. При мен е точно над главите им когато са на 4 крака. Или сложи някоя любима играчка.
Малкото дърпа ластика и го носи до кухнята, увива го около крака на масата и се мъчи да го скъса Joy Сиси пък се качва на коша за боклук и от там си играе, че шкембето й тежи да се изправя на задни лапи. И ако го дръпнат по силно се закача на въжетата и следва едно неистово мяукане от двете за да отида и да го сваля Joy
За четката на същата съм се спряла и аз ама ще видим кога ще я поръчам, хихи.
А за малца - вкъщи имаме малцова паста от ДМ и някакви витамини в тубичка от ЗооПлюс. Сиси и двете не ги близва, та й мажа лапата, но Съни само като види, че бутам тубичките и почва да мяука или да се катери по мен. Веднъж съм забравила тубичката отворена за 2мин. и си беше разкървавила венците от гризане на отвора Expressionless
За вареното пиле и нашите не го ядат. Или ако ядат е хапка-две. Но пък със суровото няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Много ви благодаря! Преди да последваме модните тенденции беше по-доволна Simple Smile
Тук има толкова много красоти! Heart
Мишелин, нашата също ококорва понгали като панички, когато види тубичката с малц... И почти никаква храна от нашата не иска. Обикновено гледа да открадне нещо, за да го размята из нас, но рядко го яде Simple Smile Не ми се мисли, ако дръпна дивана колко череши и обелки от краставици ще извадя Joy Всяко растение, което се види се опитва...
Виж целия пост
# 276
Моята котка яде варено пиле с удоволствие макар да и давам и купешки консерви не се пристрастила към тях имам и малцова паста но не я харесва давам и масло и кисело мляко за корема че нейния корем се притиска нещо не работи добре и все запек има Simple Smile
Виж целия пост
# 277
ratanasovabg, много е красива и сладка твойта маца.

Лъки и Пиратя събудиха в мене истинско умиление. Изглеждат ми щастливи,
А снимката на Хари и Кери с баща им е страхотна. Много целувки на всички.
Виж целия пост
# 278
Ох Мишелин забравих да поздравя и Пухчо колко е сладък като си следи насекомите Simple Smile Да му вземеш котешката целувка Simple Smile
Виж целия пост
# 279
Ние купуваме малцова паста от ДМ. Рафа я харесва,  сутрин сяда до тубичката и се почва един концерт с тъничко и тихо гласче. Не виждам да е пристрастена, но я харесва. Мише, спокойно Animal Cat2
Виж целия пост
# 280
Като споменахте пристрастеност или по-скоро дразнение и любопитство към разни аромати и храни, да ви споделя нашият калпазанин към какво нещо неудържима любов проявява в последно време



Това са нещо като най-ново поколение цигари. Три вида са - силни, слаби и ментол. За стандартните му е през пухкавите топки, на ментоловите обаче не прощава. Мъжът ми ги пуши и често се случва да си легна преди него с наставления да разчисти масата като приключи, а той отплеснат от развоя на мача или пък многото бири (мъжка му работа)... та въпреки наставленията ми всеки път да скрие тия цигари забравя. 3 или вече 4 сутрини май станаха намирам кутийката отворена, наизвадени разни цигарки, разпарчатосани на съставните им части - основен филтър, междинен филтър и основната съставка, която е нещо като силно пресован тютюн. Нещото, което ме успокоява е, че не ги напада да ги яде, сякаш по-скоро си играе с тях, че като нищо от опити да откажем обикновените и липса на изграден навик да крием нощем ще си направим животинката наркоман. Grinning

Та имайте предвид, че е възможно и с такива неща да се заиграват и ги крийте в нещо като импровизирани кухненски сейфове, каквато кутия за съхранение на плодове ползвам аз... а пък вътре вместо черешки и ябълки аз цигари затварям. Grinning
Виж целия пост
# 281
Спирит, моля, пиши по-често

мое тодиване Джуджи има изявен афинитет към ластици за коса, затваралки за пликове с хляб и хартиени топчета
и към вълнени ръкавици
и ръмжи като куче

диването Сиси не може да се стърпи и да не събори всички прилежно подредени книги от етажерката
качва се и започва да рови, да копае и да избутва към края
и като пльосне книга на земята се обажда с тихо, но доволно мяу

Виж целия пост
# 282
Зизу, аз съм голям маниак на обувки на далаверска цена и много често пазарувам от Амазон, но се ограничавам само до там. От Али-то не съм пазарувала още, че направя ли една единствена поръчица, си знам, че няма да имам спирка. И накарах приятеля ми да поръчка четката. Та, така, аз все още не "зная" как се пазарува от АлиЕкспрес Grinning

Тия малцови хапки дето ги показах по-назад, щях да зареждам пак такива, ама видях състава и се отказах... Мисля да почна да му готвя + добавка някакви витамини. С тия гранули май не е добре положението. Материалът в тоалетната е като... от агнета. А не е като да не пие вода.

Вачева, кот е целунат Simple Smile Ваксинирахме го, момчето се държа много мъжки. Аз бях там, но се обърнах с гръб да не гледам как го боцкат. Не му се чу гласчето. Ваксинираха го с Purevax, който не включва бяс. Нямало нужда, щом котето не излиза навън. Вече ми е по-спокойничко Kissing Heart
Виж целия пост
# 283
Момичета, някоя да е забелязала пристрастяване на котето към малца? Нашия умира за тези хапки: http://www.zooplus.bg/shop/kotki/specialna_hrana_dobavki/topki_k … ni_dobavki/352115 и буквало иска да се храни с тях, а препоръчителната доза е 6-8 хапки на ден. Постоянно се отърква с шкафа, където ги държим и те гледа жалостиво.


Мишелин, Ангелина обожава едни други хапки - почерпки, от някакво изсушено месо се водят. Наистина много апетитно миришат. Знае къде ги държим и всеки път като сме до този шкаф е рев, молби... защото по-добрата ми половина и даваше преди да излезе за работа редовно при все забраната от моя страна. Махнахме пакетчето от там, не и даваме вече изобщо и тя напълно изтри от съзнанието си това желание. Сега се подсеща само като види кутията на почерпките.

Иначе пасе като крава от тревата, която сме и посадили на терасата. Не мисля, че има защо да се притеснявам, защото консистенцията на отпадъчния материал и апетита не се е променил!
Виж целия пост
# 284
Супер, щом си пасе. Аз не бих се притеснявала за тревата. Нашият също пасе, пък и предвид състава на хапките, мисля да му ги спирам и да минем само на трева.

Знае къде ги държим и всеки път като сме до този шкаф е рев, молби...

Joy Душичка Heart

След ветеринария, минах и през зоомагазина да го поглезя с нещо. Мислех някакви хапки с много високо съдържание на месо, но нямаха за котки и взех едно малко пакетче с вкус на патешко (95% месо) за кучета... Мисля, че не би трябвало да е проблем, нали? Малко по-големи ми се виждат за котешка уста и му ги накъсвам на парченца.

Извинявам се, че пиша толкова често, но след месец неписане са ми се насъбрали въпроси, мнения и впечатления Relaxed

И още нещо се сетих да добавя... Каня се да правя поръчка от зооплюс - една вратичка и мрежа за едната тераса, че иде лято, да може да си излиза спокойно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия