Кюретаж и забременяване след това - тема 78

  • 52 945
  • 756
# 225
Джиджис, отиди и при още един , преди да се решиш на тази стъпка. Все пак ти пожелавам да не се стигне дотам. Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Джиджис, и от мен силно палчета за високо чхг 🙏Аз също имам мисед ( или кухо яйце, не стана ясно) сака нарастваше, но така и ембрион не се видя😭, отиди ако трябва при още един лекар, но каквото и да стане , знай,че се случва често и не значи нищо за следващата бременност! Успех 🤗
Виж целия пост
# 227
Джиджис стискам палчета днес да има двойно даже тройно увеличено ЧХГ 🙏, чакаме с нетърпение да се похвалиш 🤗
Виж целия пост
# 228
Джиджис, силно стиснати палчета и от мен :*
Виж целия пост
# 229
Благодаря ви момичета! 🤗 Дадох кръв сега остава само да чакам...ще бъдат дълги два часа...
Виж целия пост
# 230
Джиджис, има ли резултат вече?
Виж целия пост
# 231
Не още 😢не знам защо се бавят, преди излизаха доста бързо...
Виж целия пост
# 232
Момичета, излязоха резултатите. Нараснало е само с 300 . Довечера ще ходя при АГ-то. По телефона ми каза че няма какво повече да чакаме. Благодаря ви още веднъж за цялата подкрепа и времето, което ми отделихте.
Виж целия пост
# 233
Вероятно е кухо яйце. Съжалавам Джиджис, дано ти предложат медикаментозно да стане, така или иначе ембрион няма, поне да не те дерат.
Виж целия пост
# 234
Да, предложиха ми, понеже предния път след мисед много трудно се събудих от упойката. Този път ще пробвам по другия начин, а и Аг-то ми каза че след медикаментозен може да се възобновят опитите още след първия цикъл.
Виж целия пост
# 235
Момичета, до кога имахте зацапване след кюретажа? Аз вече 13ти ден по 1-2 пъти през деня имам малко вече кафяво зацапване и се чудя дали е нормално.
Виж целия пост
# 236
Габи, нормално е да прицапваш с прекъсвания първия месец.

Джиджис, съжалявам... дано стане медикаментозно, то е рано още. Прегръщам те.
Виж целия пост
# 237
Джиджис, съжалявам 😭Горе главата, много жени са го преживели, месец, два и отново на фронта 🙏Само не унивай, важно е да се съхраниш ( вярвай ми , преживяла съм го два пъти) и да продължи ш смело напред 😍
Виж целия пост
# 238
Момичета, до кога имахте зацапване след кюретажа? Аз вече 13ти ден по 1-2 пъти през деня имам малко вече кафяво зацапване и се чудя дали е нормално.

При мен зацапването продължи 14-15,докато не отидох на лекар.Оказа  се че причината са 2 немалки кисти след миседа.С хапчета всичко се оправи.Дано при теб не е това. Ако не си ходила на преглед след А ,е добре да  го направиш Peace
Виж целия пост
# 239
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала ,в тази тема.2017 още на първи януари направих спонтанен аборт.От миналият месец сме подновили опитите,този много активно действаме.Вчера следобед бях при АГ и каза,че ову е минала,имало следи в десен яйчник.Обаче от днес яко ми цапа кафяво.Никога не е ставало.Също днес пуснахме пакет изследвания ,които за след спонтанни аборти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия