Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 29

  • 75 167
  • 739
# 330
Здравейте много съм доволна от днес съм със статус одобрена от дата 16.02 с номер 4042**. Сега ще чакаме следващите стъпки дано е по _бързо. Успех момичета Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Здравейте, и аз съм одобрена 4076* според вас кога мога да очаквам обаждане? Май, юни?
Виж целия пост
# 332
Здравейте, и аз съм одобрена 4076* според вас кога мога да очаквам обаждане? Май, юни?

До края на април ще раздадат до номер 39600. Аз съм 4048* и не се надявам за май месец.
Виж целия пост
# 333
Предстои ми подаване на документите към ЦАР. Клиниката ли  трябва да ги подаде на посочения адрес или аз?
Виж целия пост
# 334
Зависи каква е политиката на клиниката. Моите бяха изготвени от клиниката и аз лично ги входирах във Фонда. Може и по куриер с обратна разписка. После след една седмица се обаждате във Фонда и си искате входящия номер.
Виж целия пост
# 335
Здравейте момичета!
Предстои ми подаване на документите към ЦАР.  С непроходими тръбите съм. Какви документи тряба да се подготвя? Спермограма трябва ли? Питам, защото дали карам мъже ми да идва с мен на преглед. Не сме от София. Извинявам се, за не правилно писане (рускиня съм))) благодаря!
Виж целия пост
# 336
Да нужна ти е спермограма
Виж целия пост
# 337
Благодаря!
Виж целия пост
# 338
Здравейте момичета!
Предстои ми подаване на документите към ЦАР.  С непроходими тръбите съм. Какви документи тряба да се подготвя? Спермограма трябва ли? Питам, защото дали карам мъже ми да идва с мен на преглед. Не сме от София. Извинявам се, за не правилно писане (рускиня съм))) благодаря!
Здр.и аз също съм с премахнати тръби.Преди месец подадахме документи искаха ми епикризата,една спермограма и АМХ
Виж целия пост
# 339
zazi писах ти на лично съобщение
Виж целия пост
# 340
Днес няма ли обаждания? Остана само една седмица от месеца, а са дали около 60 заповеди за Май
Виж целия пост
# 341
Няма, и аз чакам. 69 са обажданията, все се надявах, че днес пак ще звънят.
Виж целия пост
# 342
Токущо ми се обадиха отивам за заповед на 04.05.2018
Виж целия пост
# 343
Токущо ми се обадиха отивам за заповед на 04.05.2018
Здравейте, може ли да ни кажете кой номер сте, за да знаем докъде са стигнали.

Благодаря и успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Това е от фб: Номер 39689 отива за заповед на 04 май.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия