Пролетта носи радост голяма, НОЕМВРИЙЧЕ расте под сърцето на мама!

  • 38 782
  • 763
# 465
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Виж целия пост
# 466
magpar и аз съм така, става ми лошо за много кратко и то рядко. Радвай се, че не ти е постоянно лошо, всяка бременност е различна.
Виж целия пост
# 467
Благодаря за отговора, Деси. Просто имам няколко неуспешни бременности и се вторачвам в симптомите...колкото и да се опитвам да не го правя. 😊
Виж целия пост
# 468
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.
Виж целия пост
# 469
И аз нямам вече гадене, само не ми се ядат доста храни. Но от хремата тези дни си ми беше доста гадно,днес вече взе да ми светва.
Виж целия пост
# 470
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊
Виж целия пост
# 471
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊
За Конова нищо не мога да кажа, тъй като тя въобще не ми отговори. Бях писала и на нея. Щом ти й имаш пълно деверие я слушай. Важно е да имаш доверие на лекаря си. Аз се консултирам и с една гинетичка абсолютно безрезервно от нейна страна.
Виж целия пост
# 472
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊

За Конова нищо не мога да кажа, тъй като тя въобще не ми отговори. Бях писала и на нея. Щом ти й имаш пълно деверие я слушай. Важно е да имаш доверие на лекаря си. Аз се консултирам и с една гинетичка абсолютно безрезервно от нейна страна.
Може ли да споделиш името на генетичката, защото две мнения никога не биха били излишни...
Виж целия пост
# 473
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊

За Конова нищо не мога да кажа, тъй като тя въобще не ми отговори. Бях писала и на нея. Щом ти й имаш пълно деверие я слушай. Важно е да имаш доверие на лекаря си. Аз се консултирам и с една гинетичка абсолютно безрезервно от нейна страна.

Може ли да споделиш името на генетичката, защото две мнения никога не биха били излишни...
Казва се д-р Константинова. Една нейна пациентка с тромбофилия ми я препоръча. Никога не съм я виждала на живо. Той и Русенов не съм го виждала, но ми се обади от телефона си в Норвегия и говори с мен. Не мога да не се доверя на такива лекари. Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊
Коя е гинеколожката ти?
Виж целия пост
# 475
Скрит текст:
Woman in red, защо да не пиеш но шпа? Аз също съм с тромбофилия, но слагам фракси, пия 3х1 но шпа, отделно 2х1 дуфастон и 2х2 вагинално утрогестан. За прогестерона знам, че съсирва, но нямам избор. За но шпа не съм чувала за негативни последици.
Момичета само моето гадене ли е толкова странно - ту го има, ту не...понякога е сутрин, друг път вечер...а днес още не ме е притеснявало.
Защото доц. Русинов ми е казал да не го пия понеже не е добре за тромбофилията. Освен това знам, че и Сигридов е против също. Аз им вярвам на тях двамата. Не съм особено впечатлена от Паскалева примерно поради един неин имейл, който получих. Ако не си с тромбофилия е ок и много бременни го пият, както и утрогестана и дуфастона, но аз лично вярвам на тези два специалиста и за това ги слушам. Русинов ми е казал в краен случай може по едно, но не повече.

Аз съм пациентка на доц. Конова, а гинеколожката ми е от нейния екип...явно има противоречиви мнения. Ще видим този път се надявам да изкарам до края с нейната терапия. Благодаря ти за инфото 😊

Коя е гинеколожката ти?
Казва се д-р Гинчева. От плевенския екип е, но аз я посещавам когато е в Пловдив, тъй като ми е по-близо и съм очарована от нея. На всеки две седмици е в Пловдив.
Виж целия пост
# 476
Аз вчера нещо ме беше стегнал корема и нямах друго освен Магнерич и взех 2т.,отпусна ме.

Днес ходих на преглед,цял ден ме тресат нерви яко,ММ само ме дразни със спокойствието си,Слава Богу всичко е наред ,даже си отговаряше на 8г.с и 2 дни ,не ми пускат звук,то тази моята е с един видеозон и малко подхождам с недоверие.
Дано да се развиват добре нещата за всички.

И аз съм на Л-Тироксин,Фраксипарин,Дуфастон,мисля да се заредя с Магнерич и Но Шпа.
Виж целия пост
# 477
Dydito, дано! И аз за това се моля... този път имам и вливки на имуновенин и интралипид. Изобщо при мен са малко по-сложни нещата, но вярвам... 😊
Виж целия пост
# 478
Бяха на горната граница,14%,превантивно вливах.
Сега другата седмица ме карат да пусна контрола.
Ама то всеки с неговите теории,човек да се чуди.
И аз бях с високо ТСХ,пускат ТАТ и МАТ,Ок са.

А иначе за Конова,си е особнячка и даже не ми е минало през акъла да й пуша имейл,че и да чакам да ми отговори.

Иначе 2 пъти съм писала на проф.Кременски,който доколкото знам е национален консултант за тромбофилия и човекът ми отговаря почти веднага. 

Таза твоята предписа ли ти по 1 инжекция Хориомон на седмица?
Виж целия пост
# 479
Аз директно си запазих час при Конова, а междудругото на мен ми отгпвори на първия и единствен мейл, който й писах преди часа, но той беше много отчаян...И после вече няколко консултации имам с нея и ми предстои още една на 27, ако вс е ок...
Не, за Хориомон за първи път чувам. За какво е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия