ДА СИ ВЕСЕЛ, ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ, ДА СЛУШАШ МАМА И ТАТКО И СКОРО ДА ТЕ ЗАРАДВАТ С БРАТЧЕ/СЕСТРИЧЕ!
Сиси и при мен бгфотото не работи
и така станахме 4 възрастни и 3 деца и компанията ни е готова - здраве и живот всичко да е наред дотогава, защото има доста време до началото на август!
)
, но истината е, че решихме колата да е с климатик и ще ограничим малко разходите. Днес моят мъж ще я капарира. Марката е Opel Vectra. Ще почерпя, когато я докара вкъщи.Много съм щастлива. 

Ние мислим кръщенето да го направим на рождения ден, тъй като се пада в събота.

Пак ли съм изпуснала клюката? Тя и Петя щеше да се хвали с нещо, но пак изчезна

. Нека бъде здрав и щастлив и мнооого да радва мама и тате. 

. Давай от време на време информация за малкото момче, че на Стън не и остава време за нас 


?


Пак ли съм изпуснала клюката? 
. Маринка е страхотна сладурана и много добре позира за снимките 
Препоръчани теми